Gabinet Reiki- EvaH.L.

Dzień dobry,ja byłabym zainteresowana takimi zabiegami.
Szczegóły wyślę na e-mai.
Odpowiedz

Droga EvoH.L.
Jeśli znajdziesz czas aby i mnie pomóc, byłabym ogromnie wdzięczna. Szczególnie chodzi mi o depresję.. Proszę o instrukcje co mam zrobić.
Pozdrawiam
Odpowiedz

Sloneczna Pani napisał(a):Dzień dobry,ja byłabym zainteresowana takimi zabiegami.
Szczegóły wyślę na e-mai.
witaj Słoneczna Pani Kwiatek
niebawem dostaniesz harmonogram naszych spotkań Uśmiech
ewesa666 napisał(a):Droga EvoH.L.
Jeśli znajdziesz czas aby i mnie pomóc, byłabym ogromnie wdzięczna. Szczególnie chodzi mi o depresję.. Proszę o instrukcje co mam zrobić.
Pozdrawiam
witaj ewesa666 Kwiatek
pomogę, pomogę , dlaczego przybrałaś sobie nick o tak negatywnych wibracjach ???
on Cię ciągnie w dół i mogę powiedzieć, że wręcz pielęgnuje Twoją depresję ...

co do instrukcji - proszę zajrzyj do pierwszego postu w tym temacie
tam umieśćiłam wszystkie wskazówki Uśmiech
Odpowiedz

Witam
Jesli to mozliwe, rowniez chciałabym sprobowac uzdrawiania metoda Reiki.Dane i zdjecie wysle na maila. Kwiatek
Odpowiedz

Witaj MARINA Kwiatek
zapraszam i czekam na e-mail z danymi
pozdrawiam
Odpowiedz

Witam
Już wysłałam Uśmiech
Odpowiedz

Witam Uśmiech
Czy jest możliwe, abym i ja skorzystała z zabiegu Reiki? Dane oczywiście wyślę wg wskazówek. Uśmiech
Pozdrawiam! Uśmiech
Odpowiedz

witaj u mnie natalia2082 Kwiatek
oczywiście , że jest taka możliwość - zapraszam
Odpowiedz

Kochana Ewciu i ja przychodzę do Ciebie z prośbą o zabiegi Reiki Kwiatek
Odpowiedz

Witaj Sylla
zapraszam ,
wymagane dane proszę prześlij na e-mail
Kwiatek
Odpowiedz

Ewuś, czy ja się mogę w najbliższej przyszłości zapisać ponownie na zabiegi? Bardziej ukierunkowane, bo mi się choróbsko przypałętało. Poczekam ile trzeba, mam czas Oczko i sprawa nie stoi na ostrzu noża... mam nadzieję Rotfl
Odpowiedz

pewnie Cytrynko - zapraszam Uśmiech
co prawda termin nie będzie "na już" bo kalendarz już mi pęka w szwach
ale warto rezerwować termin Uśmiech
Odpowiedz

Evo, bardzo proszę o pomoc. Dane przesłałam na pv. Pozdrawiam gorąco.
Odpowiedz

Dzień dobry,
chciałbym spróbować takiego zabiegu. Dziękuję i pozdrawiam.
Odpowiedz

Ewuś, ślicznie Ci dziękuję za przekazy reiki. Wszystkie przespałam. Mam nadzieję, że dobrze mi się przysłużyły. Miło mi, że poświęciłaś swój czas. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę dużo światła w dłoniach.
Odpowiedz

Również przyłączam się do podziękowań Pani Ewo Uśmiech Dziękuje za poświęcony mi czas, bardzo się cieszę, że mogłam doświadczyć takiego zabiegu Uśmiech Dziękuję i pozdrawiam! Kwiatek Uśmiech
Odpowiedz

Witaj EvaHl, jeśli można także chciałbym skorzystać z Twojej pomocy z zabiegami Reiki. Dane podam na PW. Z góry dziekuje.

"Czasem życie staje się snem o którym zawsze marzyliśmy, gdy tak się stanie największą sztuką jest się nie obudzić."
Autor: JA
Odpowiedz

Witam EvaHl!

Czy istnieje możliwość umówienia się na jedną diagnozę w ,której tak jak w Twoim regulaminie " diagnozę energetyczną, sprawdzam ustawienia czakr, stan aury , oczyszczam energetycznie, usuwam blokady oraz doenergetyzowuję (wyrównuję energetykę w Twoich czakrach)". ?

A po tym zabiegu wiedziałybyśmy co dalej robić i czy może ze wszystkim jest dobrze? Uśmiech
Odpowiedz

Czuje sie zmeczona i nie mam na nic sily jak by energia ze mnie uchodzila i mysli pozytywne tez Smutny Ewelina 18.09.85 Dziekuje z gory za pomoc.
Odpowiedz

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz

Witaj Eva Uśmiech
mama na imię Ania i mam ogromną prośbę czy mogę Cię prosić o zdiagnozowano naszych czakr i Energi i przesłanie dobrej energii dla mnie i mojego męża.
zdjęcie wraz z danymi przeslalam na maila. poczekam ile trzeba. bardzo dziękuję .
ania
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości