Entliczek petliczek Miriamkowy Pamietniczek
#1

Cytat Dnia
Moim największym bogactwem jest głęboki spokój, z jakim podejmuję wysiłek i zdobywam to, czego świat nie może mi odebrać.
Johann Wolfgang Goethe
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRdDkLJMM-tB2TccLQUMCQ...8fhBwavr3I]
Witam ja ,tez postanowiłam założyć pamietniczek. No ciekawe co z tego wyjdzie.
Moje karty na dzisiaj to Rycerz denarów ,co robić, Gwiazda,czego nie robic As miczy
Cóz mogę powiedzieć o tym dniu jak narazie wszystko się potwierdza ,czytam pisze ,przygotowuje dzieło artystyczne ,o którym powiem za chwile,Moze ktoś z Was również podobne stworzy.Tarocik niedawno swoje umieścił w swoim pamietniczku.Co robic mieć nadzieje...,Czego nie robic nie odcinać się ...

No to powiem o co chodzi z tym dziełem artystcznym.Dziś z rana dosalam SMS od Teresy Zembrzuskiej.Jestem pewna ,że się nie obrazi za umieszczenie jego treści w moim pamiętniczku .Oto jego treść:"W dniu 03.04.od godziny 16,33 Kleić należy mapę marzeń skarbów .Pozdrawiam Teresa"
Dzięki Tereniu za przypomnienie  Rotfl .Zapomniałam o tej dacie.Poprzednia mapa marzeń mi się sprawdziła.Oczywiście można mapę marzeń robic w każdy inny dzień,ale lepiej kiedy  zrobimy to w pierwszym dniu nowiu po przesileniu wiosny.Jak wykonać rytuał
Można wybrać zdjęcia z czasopism i pocztówek , które obrazują Wasze  marzenia. Może to byc para zakochanych, upragniony samochód albo rower , roześmiane dzieci , niemowlę , miejsce pracy ,np swoje zdjęcie ,kiedy byliśmy w dobrej formie psychofizycznej  ,wymarzone studia  itd.Wszystko to, o czym marzymy , a wydaje nam się nie do zdobycia . Marzenia mogą dotyczyć wszystkiego spraw materialnych i duchowych, miłości, zdrowia, kariery.  Z tych zdjęć w ciągu doby – od godz. 16.33 .03 kwietnia kwietnia do godz. 16,33 .07.kwietnia  –można zrobić  obrazek techniką kolażu ,a można tez narysować ,czy na malować. To tylko od Was zalezy jak będzie wyglądała wasza mapa. Można kartkę podzielić  na tematy, np. po lewej praca, pośrodku miłość, a z prawej nowy dom. Ja wykorzystuję  kwadrat bagua wg feng shui .Tak naprawdę od Was zależy jak ona będzie  wyglądać .Dodatkowo piszemy słowa mocy (np. niech się stanie!) i afirmacje np.Jestem zdrowa,jestem w dobrej kondycji psychowfizycznej.  Jestem kochana itd .Przy tworzeniu mapy nalezy zapalic dwie białe świeczki i kadzidełko. Najlepsze jest z drzewa sandałowego, ma ono dobry wpływ na podświadomość. Sa dwie szkoły, które mowia jak przechowywac mapę .Jedna ,ze należy ja zawiesic  w swoim pokoju i  spozierać na nia ,Druga ,ukończoną mapę  nalezy schować , a potem każdego ranka i przed zaśnięciem wyjmować i ogladac .Ja umieszczam w swojej sypialni.No to tyle wiedźmy i wiedźminy co miałam do powiedzenia ,kto ma z Was ochote zapraszam do jej robienia .Uwierzcie , marzenia naprawdę się spełniają. Rotfl

To tyle co chcialam dzis napisac ,moze na koniec jeszcze to:


Nawet jeśli czasem trochę się skarżę - mówiło serce - to tylko dlatego, że jestem sercem ludzkim, a one są właśnie takie. Obawiają się sięgnąć po swoje najwyższe marzenia, ponieważ wydaje im się że nie są ich godne, albo że nigdy im się to nie uda. My, serca, umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogły być piękne, a nie były, o skarbach, które mogły być odkryte, ale pozostają na zawsze niewidoczne pod piaskiem. Gdy tak się dzieje, zawsze na koniec cierpimy straszliwe męki.
— Paulo Coelho
Odpowiedz
#2

No to sie trzeba brac szybko do roboty. Jakie to ja mam marzenia...? Dzieki , Miriam.
PS. czy to ma byc cos w rodzaju co t.marsylski zrobil w swoim watku?
Odpowiedz
#3

rudalila napisał(a):No to sie trzeba brac szybko do roboty. Jakie to ja mam marzenia...? Dzieki , Miriam.
PS. czy to ma byc cos w rodzaju co t.marsylski zrobil w swoim watku?

Tak Lilus !!!
Musze wam powiedzieć ,ze nie robiłam parę lat takiej mapy ,Zdjęłam ja i zapomniałam o niejParę miesięcy temu znalazł ja syn przyniósł mi i spytal dlaczego juz przestalm ja robic .Przeciez wiele marzeń z tej mapy się spełnilo .Kupil mi karton i poprosił bym zrobiła .Teraz patrze na te stara mapę ,bo powinno się ja spalic za nim się zrobi nowa ,i widzę ,ze naprawdę więcej niz połowa marzeń sie sprawdziła .Jednym moim marzeniem wtedy było zmienic mój samochód na inny nowszy model ,Gdy wklejam zdjęcie samochodu i pod spodem napisałam ten samochód jest mój ,Nie zdawałam sobie sprawę ze słowo ciałem się stanie Lol .Bo jeszcze wtedy to nie byla ulubiona moja marka samochodu .Teraz właśnie ,gdy sie przyjrzałam zdjęciu uswiadomilam sobie ,ze to moje subaru,którym jeżdżę o od 3 lat.Wiec marzenia sie spełniaja trzeba tylko w to wierzyc.
Odpowiedz
#4

Karty na jutro
8 buław,5 bulaw ,Mag
Dzień zapowiada się pracowicie i chyba taki będzie. Co robic 5 buław ,powinnam wziąć sprawy w swoje ręce,powinnam stanąć w obronie swoich racji,to także aktywnosc fizyczna .Jutro idę na basen,moze dlatego ta karta .Czego nie robic Mag. -nie dokonywać wyboru czekac na rozwój sytuacji ,nie zaczynac nic nowego.
Odpowiedz
#5

miriam napisał(a):Karty na jutro
8 buław,5 bulaw ,Mag
Dzień zapowiada się pracowicie i chyba taki będzie. Co robic 5 buław ,powinnam wziąć sprawy w swoje ręce,powinnam stanąć w obronie swoich racji,to także aktywnosc fizyczna .Jutro idę na basen,moze dlatego ta karta .Czego nie robic Mag. -nie dokonywać wyboru czekac na rozwój sytuacji ,nie zaczynac nic nowego.
Dzień pracowity,byłam na basenie więc aktywność fizyczna była.Nie dokonałam wyboru ,czekam na rozwój sytuacji. Lol Język

Na jutro karty ,az się boje : Karta dnia Diabeł ,Co robić ?Paź buław.Czego nie robić? 8 mieczy.
Mam właśnie wielka ochotę to robić. Język Lol
Odpowiedz
#6

[Obrazek: czas-odp.jpg]
nie ma czasu
Nie za bardzo wiadomo Jakże to się dzieje
że czas wtedy przychodzi gdy go wcale nie ma
i w sam raz tyle tylko ile go potrzeba 
nawet we śnie gdy ciało podobne do duszy
kto ma czasu za dużo wszystko czyni gorzej
jeżeli kochasz czas zawsze odnajdziesz
nie mając nawet ani jednej chwili
na spotkanie list spowiedź na obmycie rany
na smutku w telefonie długie pół minuty
na żal niespokojny i na rozeznanie
że dobrzy są mniej dobrzy a źli trochę lepsi
bo w życiu jest tylko morał niemoralny 


Ks.Jan Twardowski

Miłego dnia Rotfl
Odpowiedz
#7

Karta dnia Diabeł .He,he karta wypełniła sie w 100 %bo jak można nazwać kolejne dzisiejsze włamanie do Tawerny jak nie diabelskie.Paz buław .Co robić? Nie rozpaczałam ,zaczęłam ,tez nowe przedsięwzięcie. Mimo włamania ,cieszyłam się i byłam szczęśliwa ,ze mogłam choc troszkę pomóc mi bliskim osobom .Czego nie robic 8 Mieczy ,Choc na początku dnia miałam wielka ochote z nikim się nie kontaktować. Nawet kom do sejfu chciałam schować ,a klucz wyrzucić Lol Język , gdy się na dobre obudziłam przypominam,sobie ,ze to była karta Czego nie robic. Lol Język Dobrze,ze w porę sobie przypomniałam .Narobiłabym biedy Lol Język

No i sie narobiło na jutro mam :Karta dnia 8 mieczy lol Lol Co robić? O kurcze , Kapłanka,Czego nie robić? 2 mieczy.
Cos ta 8 mieczy mnie przesladuje ostatnio. Czy powinnam jutro siedzieć jak mysz kościelna i się nie odzywać.?Czy będzie to dzień izolacji.??Może nie bede chciała przyjac do wiadomości nieprzyjemnych rzeczy ,o których nie miałam pojęcia .Jutro wam powiem. Lol Co robic ?Kapłanka .Czy mam byc dobra żona (taka jestem przeciez Lol )łagodna, dyplomatyczna ,powinnam komus doradzić,? pójsc na ustępstwa,a może wnukami się zająć? Czego nie robić 2 mieczy nie zamykać się i nie izolować ,nie podejmować pochopnych decyzji.No to zobaczymy jutro jak karty sie zamanifestuja .
Odpowiedz
#8

Ale fajnie opisujesz ...czyta sie super!
Odpowiedz
#9

Miriamku, 2 mieczy to dla mnie scierani(walka) dwoch przeciwnych sil. Przestan byc w wiecznych rozterkach, nie rob niczego wbrew sobie, bo nikomu, nawet tobie nie przyniesie satysfakcji to co zrobilas.
Odpowiedz
#10

Cytat dnia:
Wszystko zostało wymyślone z wyjątkiem tego, jak żyć.

Jean-Paul Sartre

Cytat:rudalilaMiriamku, 2 mieczy to dla mnie scierani(walka) dwoch przeciwnych sil. Przestan byc w wiecznych rozterkach, nie rob niczego wbrew sobie, bo nikomu, nawet tobie nie przyniesie satysfakcji to co zrobilas.
Cytat:RaniAle fajnie opisujesz ...czyta sie super!

Dzięki,a już myślałam,ze nikt do mnie nie zajrzy.[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcR7O64F59vFO6lcOs6ZirJ...1uHEBsVKHC]


Jeśli ktoś z Was dziś ma doła to życzę ,aby ten obrazek sprawił ,by  dół był troche płytszy,A najlepiej, żeby całkiem go zakopać. Lol  Lol
Często zadaje sobie pytanie czy mężczyźni muszą być w swoim myśleniu tacy logiczni?Dlaczego tak cięzko im myśleć abstrakcyjnie ,czy tworczo.?No chyba ,ze te zdjęcie poniżej przedstawia twórcze myślenie Lol .Dziś nie spałam całą noc ,czekałam na ważna dla mnie wiadomość,Wystarczyło wysłać SMS.Kobieta w takiej sytuacji wysyłala by go co godzinę i informowała co sie dzieje no ,a chłop poinformował mnie dokładnie o godz,12.06.Pokazałam mu jęzor .Swinia dzika ,żmija podstępna.
Wczoraj wyciągnęłam karty na tę sytuację 5 mieczy 7 buław,3 mieczy .Znając swoja ręke do kart  miałam podstawy ,by sie martwić.Jak myślicie?Co te karty mi powiedziały?

[Obrazek: I036-9666fa2-S2.jpg]

Miłego dzionka wiedźmy i wiedźminy Lol  Lol
Odpowiedz
#11

Cytat:[Obrazek: I036-9666fa2-S2.jpg]
fuck Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Odpowiedz
#12

Cytat:tarot.marsylski fuck Lol Lol Lol Lol Lol Lol

Tarociku cieszy mnie Twoj uśmiech!!!! Lol Lol
Odpowiedz
#13

przeglądałem akurat katalog Lo scarabeo Lol Lol Lol Lol Lol
Odpowiedz
#14

tarot.marsylski napisał(a):przeglądałem akurat katalog Lo scarabeo Lol Lol Lol Lol Lol

Obrazek barrrrrdzo zbliżony tematycznie do kart. :o Lol Lol
Odpowiedz
#15

Cytat:Cos ta 8 mieczy mnie przesladuje ostatnio

czytałam gdzies, że jak często pojawia się ta karta to znak by oczyścić talię...

no i widzę, ze przefujarzyłam sprawę z mapą marzeń...zapomniałam o tym zupełnie, choć mam jedną zrobioną kilka lat temu, nie sparwdziło się chyba jeszcze z niej nic, może dlatego że jest taka ogólna, uniwersalna, na całe zycie...a może za mało wierzyłam że się spełni...

Cytat:5 mieczy 7 buław,3 mieczy

karty zdradzieckie i smutne, 5 mieczy pokazało Ci się się poczułaś przegrana, ktoś "bronił sie" by Cię nie poinformować o tym co robi, chciał zmierzyć się z czymś samotnie przez co Ty poczułas się zdradzona, oszukana, moze rozbolało Cię serce...

Cytat:czy mężczyźni muszą być w swoim myśleniu tacy logiczni?

nie wiem co rozumiesz przez pojęcie logiczni, bo ja póki co na swej drodze mam samych nielogicznych :? Lol Lol Lol Lol
Odpowiedz
#16

marysia napisał(a):
Cytat:czy mężczyźni muszą być w swoim myśleniu tacy logiczni?

nie wiem co rozumiesz przez pojęcie logiczni, bo ja póki co na swej drodze mam samych nielogicznych :?

Chodzi mi bardziej o to ,ze faceci w swoim myśleniu logicznym sa liniowi sa skoncentrowani na jednym i nie potrafią juz patrzeć na boki Lol Lol ,a czasami te boki sa bardzo ważne i istotne.My kobiety ,częściej myślimy w sposób rozproszony .Myślimy o wielu sprawach na raz i dlatego mniej popełniamy błędów Język Język Mądra kobieta potrafi zrobic użytek z myślenia liniowego mężczyzny. Lol Lol .Bo wystarczy swemu mężowi ,czy partnerowi ,podrzucic jakiś argument ,czy założenie ,by wziął go potem za swój i zbudował na tej podstawie niby swoja teorie Lol Lol Kurcze musze poćwiczyć na żywym organiźmie. Lol Lol To sie chyba nazywa jakos tak manipulacja ?!Lol :o
Dzięki Marysiu za interpretacje kart.
Może ktoś jeszcze?
Miłego wieczoru wszystkim.
Odpowiedz
#17

Wwiadomosc meska mozna porownac do swiatla lasera ( dziala jednokierunkowo i przecina to, co stoi na drocze do celu )
A swiadomosc kobieca, to swiatlo plomienia swiecy. (obejmuje ono cale otoczenie i jest miekkie cieple i romantyczne...)
Ktore jest lepsze?
Odpowiedz
#18

Rani napisał(a):Wwiadomosc meska mozna porownac do swiatla lasera ( dziala jednokierunkowo i przecina to, co stoi na drocze do celu )
A swiadomosc kobieca, to swiatlo plomienia swiecy. (obejmuje ono cale otoczenie i jest miekkie cieple i romantyczne...)
Ktore jest lepsze?
pierwsze :geek:
Odpowiedz
#19

no oczywiście jako facet innej odpowiedzi nie możesz udzielić Oczko

heh...ja też się musze nauczyć manipulacji, tym sposobem się osiąga dużo więcej niż prostolinijnością... Smutny
Odpowiedz
#20

tarot.marsylski napisał(a):
Rani napisał(a):Wwiadomosc meska mozna porownac do swiatla lasera ( dziala jednokierunkowo i przecina to, co stoi na drocze do celu )
A swiadomosc kobieca, to swiatlo plomienia swiecy. (obejmuje ono cale otoczenie i jest miekkie cieple i romantyczne...)
Ktore jest lepsze?
pierwsze :geek:
Oj ,Tarociku Tarociku nie był by to chłop Lol
Laser , świeczka mają działanie dobroczynne ,a zarazem niszczące..Laser ma więcej niszczących . Lol Swieczka tylko jedno ,ale za to jakie porządne. Lol Lol
Jedno i drugie jest potrzebne .Ja jednak wole naturalne światło i ciepło ,ktore daje świeczka ,niż zimne sztuczne pochodzące od lasera. To zalezy co kto lubi. Lol Lol
Nie żebym ja laserów nie lubiła !!! Lubie , ,a czasami nawet kocham Lol Lol Chodzi mi tutaj o te myślenie liniowe Oczko Lol Język
Odpowiedz
#21

... DOBRANOC...

... Cisza .. spokój ...
... w oknach ciemność ...
... noc.. głęboka ...
... niebo ... ciemno-granatowe ...
... nawet księżyc się schował ...
... a ... ONA ? ...
... ujrzała gwiazdkę ...
... maleńką , błyskającą ...


... gwiazdka spadla...... rozprysła się ...
... na drobne iskierki ...
... iskierki nadziei ...
..na lepsze jutro ..
... na radość ...
... na zadowolenie ...
... na spokój ...


...ONA ... poczuła bezpieczeństwo ...
... tańczące iskierki ...
... otulały jej ciało ...
... delikatnie...
... mocno ...
... coraz mocniej..
... świat zawirował. ...

... ich taniec..
... przyniósł ... ulgę ...ukojenie .. do snu ...

... Dobranoc. gwiazdeczko ...
... szepnęła z uśmiechem...
(*_*)
Odpowiedz
#22

Dziękuję Nadziejo.! Rotfl Wierzę ,ze gwiazdka dla mnie, też zaświeci. Rotfl Spokojnej Nocy. Rotfl

Są takie chwile, kiedy czyjaś pomocna dłoń
jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem.
Jak dobrze, że jest ktoś,
do kogo możesz zwrócić się o pomoc.
Jak dobrze, że ty jesteś,
by komuś przyjść z pomocą,
po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje.
Jak dobrze, że jesteś...
(Małgorzata Stolarska)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości