Wątek zamknięty

Portret Psychologiczny
#1

Wreszcie podjęłam się wyzwania i dokonałam obliczeń, tak wygląda mój portret:

Data urodzenia: 06.01.1985r.

MÓJ PORTRET PSYCHOLOGICZNY:

karty 1,2,3 - mówią one o ,,drodze życiowej” człowieka, są to ogólne możliwości i predyspozycje człowieka

Karta 1 – KOCHANKOWIE VI (co będzie dominować w dzieciństwie i młodości)
Karta 2 – MAG I(w wieku średnim)
Karta 3 – MAG I (w dalszej części życia)

Karty 4,5,6 – to pozostałe dominanty psychiki

Karta 4 (1+2) – RYDWAN VII (podświadomość)
Karta 5 (2+3) – KAPŁANKA II (świadomość)
Karta 6 (4+5) – PUSTELNIK IX (nadświadomość)

Karta 7 (1+5) – SPRAWIEDLIWOŚĆ VIII (misja - zadanie do wykonania z jakim człowiek przyszedł na świat)
Karta 8 (2+6) – SĄD BOŻY XX (dary - potencjał umożliwiający wykonanie misji)


Karmiczno-wewnętrzne:

Karta 9 (1-2) - KAPŁAN V (kim byłam w poprzednim wcieleniu?)
Karta 10 (2-3) - GŁUPIEC XXII (co robiłam?)
Karta 11 (10-9) -GWIAZDA XVII (zadania karmiczne)

Karta 12 (7+8) - KSIĘŻYC XVIII (liczba harmonii psychicznej)
Karta 13 (1+4+6) - GŁUPIEC XXII (Jak siebie postrzegam?)
Karta 14 (3+5+6) - WISIELEC XII (jak postrzegają mnie inni?)

Karta 15 (9+10+11-7) – UMIARKOWANIE XIV (sposób odpracowania karmy)
Karta 17 (11+6) - CESARZ IV (punkt komfortu karmy)
Karta 18 (11+8) - KAPŁAN V(Jak pracować z misją na obecne wcielenie?)

Obecnie siedzę nad interpretacją. Lepiej lub gorzej ale postaram się ją wykonać. Faktycznie można się czegoś nauczyć obliczając samemu Uśmiech Zanim zaczęłam wydawało mi się to nie do ogarnięcia he he. Jak tak patrzę na te moje wyliczenia to wydaje mi się że to mocno pokręcony rozkład. Tak jak piszę dopiero się uczę, więc gdyby ktoś miał ochotę, liczę na pomoc w interpretacji. Uśmiech Dodam jeszcze, że bardzo pomogły mi posty i linki do których odsyła Krysia więc dziękuję bardzo Kwiatek Uśmiech
#2

W następnym tygodniu postaram się pomóc. Teraz zbyt wiele spraw jest do załatwienia.
#3

Byłoby miło Janku Uśmiech
Sama zrobiłam póki co tyle:

,,Droga życiowa”
Nieprawidłowe relacje w związkach partnerskich, trwanie w obsesyjnych namiętnościach oraz problemy z podejmowaniem decyzji. Strach przed całkowitym otwarciem się na drugą osobę, przed cierpieniem, utratą ukochanej osoby, nie tylko w odniesieniu do partnera ale i innych członków rodziny. Niezdecydowanie, nieumiejętność w podejmowaniu decyzji. Ukrywanie uczuć, brak odwagi w wyrażaniu tego co czuję.

Pierwsza karta ok, dalej pojawia się problem .. Karta druga i trzecia to MAG są obok siebie więc nie wiem czy traktować je normalnie czy w pozycji odwróconej? No nic.. idę dalej.

Dominaty psychiki:

W podświadomości pojawia się RYDWAN świadczy to o głęboko zakorzenionym lęku przed sukcesem i dokonywaniem zmian w życiu, a z drugiej mówi o tym, że dana jednostka jest człowiekiem, który często z bardzo różnych powodów daje się wykorzystywać i jest mało asertywny, czyli nie umie powiedzieć nie bez poczucia winy, ani tak bez złości lub gniewu spowodowanego tym, iż jego odpowiedź została wymuszona.
Rydwan w psychologii symbolizuje człowieka, który mógłby pójść do przodu, osiągnąć sukces, wejść na szczyt, lecz jego własne wewnętrzne lęki i niepokoje nie pozwalają mu na to i często powodują, że taka osoba zatrzymuje się w pół drogi lub już na starcie zaczyna torpedować własne poczynania.
KAPŁANKA z kolei mówi o problemach wynikających z trudnych kontaktów z matką. Może to być zbyt autorytarna matka, zbyt wymagająca.
PUSTELNIK zaś kojarzy się z osobą samotną, skupiającą się na swoim wnętrzu. Zachowanie dystansu do przyziemnych spraw, poszukiwanie własnej drogi. Może oznaczać osobę, która potrzebuje autorytetu, liczy się ze zdaniem ludzi bardziej doświadczonych, słucha rad innych. Konieczność czekania na rozwój spraw, brak pośpiechu.
Karta SPRAWIEDLIWOŚĆ mówi o człowieku przepełnionym poczuciem winy, skłonnym do samooskarżeń. I jeszcze w pobliżu KAPŁANKI może sugerować strach przed karą (może jeszcze z dzieciństwa, strach przed niezadowoleniem matki). Bardzo często przyczyną zaistnienia tego rodzaju problemów są metody wychowawcze stosowane w domu rodzinnym, w szkole.
Do tego jeszcze SĄD, osoba zbyt odpowiedzialna, trzymająca się twardo zasad, przyjętej hierarchii wartości. Silny wpływ rodziny, tradycji, tego co wyniosłam z domu na dalsze życie, na podejmowane decyzje, wybory. Osoba wręcz uzależniona od wpływu innych.
#4

Gośka
to jest moja subiektywna opinia i nie wiem czy dobrze to zinterpretowałem.

VI Kochankowie – I Mag (o) – I Mag (o)
Dzieciństwo upłynęło pod znakiem miłości, jednak pod wpływem podróży lub utraty kontroli nad życiem Twój związek/Życie zaczęło się sypać. Nie masz o czym rozmawiać z partnerem i sama trochę ( a może więcej niż trochę) manipulujesz swoim otoczeniem i/lub często dajesz się manipulować innym. Może ktoś Cię napuszcza na pewne kwestie i potem patrzy jak nie potrafisz się wycofać?
Pod wpływem niezrównoważonej kobiety (może siebie !) tak zagmatwasz sytuację że w końcowym okresie życia będziesz „odwróconym magiem”. Będziesz tworzyć ale tylko pod siebie. Lęk przed krytyką sprawi że zaczniesz się uważać siebie za najmądrzejszą. Chociaż każda nowa sytuacja przyprawi Cię o stres bo nie będziesz mogła sobie z nią poradzić (lęk przed kompromitacją).
Takie są tendencję wg mnie. Nie przesądza to o niczym bo gdy jesteś przygotowana do sytuacji łatwiej się bronić.

VI Kochankowie – I Mag (o) – I Mag (o)
VII Rydwan – II Kapłanka
IX Eremita
(4)Lęki -Nie lubisz tracić kontroli nad sytuacją.
(5)Ja – tak naprawdę to jesteś bardzo wrażliwa i opiekuńcza ale wydaje mi się, że tracisz nad wszystkim kontrolę i wtedy jest źle.
(6)Nad Ja – mądrość w parze z samotnością. Dążysz do wiedzy i szukasz wyjścia z toksycznego stanu. Zdajesz sobie z niego sprawę.

(13)0 Głupiec ---------------------------------------------------------------- (14)XII Wisielec
----------------------------------------------------------------------------------------------
(1)VI Kochankowie – (2)I Mag (o) – (3)I Mag (o)
(4)VII Rydwan – (5) II Kapłanka / (7) VIII Sprawiedliwość
(6)IX Eremita / (12) XVIII Księżyc
----------------------------------------------------------------------------------------------
(8) XX Sąd
(7 i 8) Musisz uspokoić wnętrze, zacząć się stosować do praw. Przestać być magiem manipulantem. Masz do tego zdolność tworzenia zdrowego systemu wartości. Potrafisz wyciągnąć wnioski z porażek i zaadoptować je do sytuacji.
(12) Czujesz się dobrze tworząc piękny dom ( w zaznaczeniu rodziny i pięknego budynku). Lubisz piękne rzeczy – to one pozwalają Ci marzyć o lepszym jutrze.
(13) Uważasz się za osobę radosną ( tak jak szczęśliwe dziecko) ale często nie potrafisz doprowadzić spraw do końca.
(14) Ludzie postrzegają Cię jako introwertyka, lub myślą że Twoje uczucia są inne niż w rzeczywistości. A sama nie potrafisz tych uczuć pokazać – nie umiesz powiedzieć co naprawdę oczekujesz.

Jeśli ktoś dorzuci swoje 3 grosze będę "dźwięczny" Ok
#5

Dziękuję bardzo za pomoc, wydaje mi się że trafnie interpretujesz, bo jak czytam to wiele się zgadza. Tak to właśnie wygląda, taki trudny ze mnie przypadek Oczko
#6

Skoro znasz "chorobę" to zacznij brać "leki"
#7

Staram się Oczko jeszcze trochę to wszystko kulawe ale nie dam się tak łatwo! Ok
#8

Ja bym jeszcze dodala,ze Kaplanka na pozycji swiadomosci juz w tej chwili sie realizuje - zajelas sie tarotem -ktory jest nie tylko metoda
wrozbiarska,jest rowniez metoda na rozwoj osobisty. Wiec rozpoznana sytuacja z odwroconym Magiem i Rydwanem na poz.4 ma duze szanse
aby zostala pozytywnie przepracowana.Nie powinnas pozwolic aby twoj sukces zyciowy uzalezniony byl od jakies starszek kobiety.To ty musisz
swoja droge zyciowa wybrac sama i za nia tez odpowiadac.
Poza tym musze powiedziec,ze sobie swietnie radzisz tylko tak dalej Kwiatek Buźki
Janku ladnie pomogles Uśmiech Uśmiech Rotfl
#9

Dziękuję Zebona Buziak
#10

Buziak Buźki
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości