Rzeczywistość, marzenia, nadzieja...
#23

nadzieja_aa napisał(a):Do południa miałam chwile zaganiane - i na bazarze byłam i obiadek zrobiłam i nawet ciasto na drożdżowe racuchy nastawiłam do wyrośnięcia - więc może faktycznie po ruchu nastąpi takie spowolnienie dnia.. Uśmiech
Widzisz, czyli się niejako spieszyłaś, latałaś, pracowałaś.
A teraz konie muszą odpocząć Oczko

Ja jak wyciągam później to i tak interpretuję jako cały dzień.
Odpowiedz
#24

i reszta dnia minęła bardzo spokojnie... -nic się ciekawego nie działo a ja sobie odpoczęłam .. więc masz racje Fairy - Rydwan zadziałał u mnie do południa , by potem móc odpocząć Uśmiech
a na jutro pociągnęłam kartę Giermek pucharów Uśmiech
Odpowiedz
#25

Całkiem miła karta. Kojarzy mi się jakoś pozytywnie. Może spotkasz się z kimś energicznym i interesującym?
Odpowiedz
#26

też sądzę , że pojawi się ktoś bardzo sympatyczny - może podczas spaceru, może ktoś zatelefonuje - , bo raczej nie umawiałam się z nikim na jutrzejszy dzionek Uśmiechczas pokaże a jutro weryfikacja Uśmiech
Odpowiedz
#27

i upłynęła niedziela - ale co miał znaczyć ten Giermek Pucharów u mnie - dosłownie całą niedzielę przesiedziałam w domu, nikt nie zadzwonił, ja tez nigdzie nie dzwoniłam , żadnych odwiedzin, w domu miła , ciepła atmosfera .. Może wskazywał na to ciepełko domowe , a może na sms od przyjaciela życzącego dobrego , udanego dnia Uśmiech

a na jutro:
aura dnia - Kochankowie- przyjemna atmosfera dnia
osoby - As pucharów - spotkam się z kimś przyjaznym , serdecznym, może ciepła rozmowa między nami
wydarzenia dnia - Głupiec - mogą byc chwile, że postąpię jak głupiec- może i nieświadomie ale jednak
Odpowiedz
#28

U mnie Głupiec oznaczał dobry humor i wygłupy, śmiech mimo wszystko. Ale to jako aura dnia.

A widzisz Giermek pogadał, emocje przesłał, ale sam nie przyszedł- bo przecież nie ma na czym, konia nie ma, rydwanu też nie. To już wiadomo Lol
Odpowiedz
#29

Wiesz Fairy ? - zaczyna mi się to podobać.. lepiej poznaje się karty w rożnych sytuacjach... dziękuje za wypowiedzi buziaczki Uśmiech
Odpowiedz
#30

Cytat:aura dnia - Kochankowie- przyjemna atmosfera dnia - dzień bardzo spokojny
osoby - As pucharów - spotkam się z kimś przyjaznym , serdecznym, może ciepła rozmowa między nami - odwiedził mnie tato i bardzo miło porozmawialiśmy
wydarzenia dnia - Głupiec - mogą byc chwile, że postąpię jak głupiec- może i nieświadomie ale jednak- - skracałam nogawki u spodni dla córki i co się okazało? ze owszem pieknie podszyłam ale nie z tej strony co potrzeba Uśmiech
Odpowiedz
#31

karty na dzisiaj:
aura dnia : - Król Buław
osoby - 5 Mieczy
wydarzenia - Królowa Mieczy
Odpowiedz
#32

no nie bardzo mi się podobają te karty - niby dzień dobry na podejmowanie konkretnych działań ale trzeba będzie stoczyć jakieś 'wojenki' jednak dzięki intelektowi - dam radę Uśmiech
Odpowiedz
#33

a jednak wczorajszy dzień minął bardzo spokojnie- nic się specjalnego nie działo -- jedynie czasem miewałam jakieś wewnętrzne lęki - bliżej nieokreślone...

a na dzisiaj mam Król Pucharów
ciekawe jak minie ten dzionek -co wniesie nowego Oczko
Odpowiedz
#34

Król Pucharów - niby nic się nie działo, ale jednak - król Pucharów to - między innymi lekarz - moja córka ma królika - wstała dzisiaj patrzy wytrzeszcz jednego oka dostał - no i kłopot i oczywiście była z wizyta u weterynarza.... więc ten Król Pucharów jednak się zamanifestował ...
Odpowiedz
#35

na dzisiaj miałam Moc

dzień był bardzo ruchliwy , ( wizyta u okulisty, wizyty w marketach przemysłowych , na dodatek miałam gościa - przyszła pani w związku ze spisem powszechnym) - dzień upłynął bardzo sprawnie i szybko.. nawet nie czuje zmęczenia Uśmiech
Odpowiedz
#36

♥ Uśmiechniętego wieczoru życzę
♥ Nawet gdy pochmurno i pada.
♥ Słonka w serduszku nawet wtedy
♥ Gdy brak go na niebie.
♥ I chichotków radosnych
♥ I tęczy na niebie
♥ Wszystkiego co najlepsze
♥ Niech dziś spotka Ciebie
Odpowiedz
#37

i nastał następny dzień...
a mój wierny przyjaciel "pamiętniczek' - wysłucha mych słów- wszystkich słów, przyjmie je i zapamięta...


Nadzieja pojawia się każdego dnia,
z każdym nowym wschodem słońca,
uśmiechem kogoś bliskiego,
miłą chwilą utrwaloną na zawsze.
Ale bywa że odchodzi,
kiedy w oczach pojawiają się łzy,
a serce ogarnia smutek...
Wciąż jednak trzeba szukać jej na nowo,
i wierzyć w nadejście lepszych dni


Miłego, udanego dnia

Karty na dzisiaj :
aura dnia - Papież - czyżby miał być taki poważny, uduchowiony dzień?
co robić - 9 Mieczy - chyba nie rozpaczać, byc dobrej mysli , że wszystko ułozy sie ok - dokładnie, dogłebnie prowadzic analizy danej sprawy czy problemu
czego nie robić? - 2 Monety- nie dokonywać jakichś wspólnych wyborów, nie być zbytnio perfekcjonistką , cieszyć sie tym wszystkim takim jakie jest ..

Ale czy dobrze pojmuje to nie jestem pewna ...
Odpowiedz
#38

i właściwie nic się ciekawego nie działo - ot zwyczajny dzionek, spokojny - normalka


Rozkład karta na dziś

1 Karta na dziś (istotne aspekty nadchodzącego dnia) - 7 Mieczy
2 Tym się trzeba zająć(osobiste sprawy,które będą wymagać uwagi) - Moc
3 Czego oczekiwać (uczucia pragnienia .reakcje,jakich możemy oczekiwać) - 9 Buław

7 mieczy jako aspekty - ominę wszelkie przeszkody , będę miała sporo odwagi i siły psychicznej, w trudniejszych momentach wyzwoli się we mnie aktywność np podczas niepokoju czy stresu takie zrywy witalności...
Moc - powinnam docenić w sobie, że jestem pełna energii i ja powinnam wykorzystywać...
9 Buław - powinnam dopuścić do świadomości swej, że nic za szybko nie warto działać, że czas jest wielkim nauczycielem....więc i pora wcielać w życie marzenia, być gotowym do obrony swych racji....

więc dzień Lol powinien być niezły...
----------------------------------------------------------------------

"Bóg wysłuchuje tych,
którzy błagają o łaskę zapomnienia dla nienawiści,
lecz głuchy jest na głos tych,
którzy chcą uciec przed miłością. "

— Paulo Coelho
Odpowiedz
#39

a ta 7 mieczy to może także oglądanie się za siebie, za przeszłością.
Odpowiedz
#40

lub tez szpiegowanie, inwigilowanie w nie swoje sprawy Uśmiech
Odpowiedz
#41

i dzionek minął jak narazie bardzo fajnie.. energia mnie dzisiaj rozpierała, mieszkanie już świątecznie posprzątane , aż lśni i pachnie nowa wiosenną energią....niczym się nie martwiłam, i spokojne myśli miałam Uśmiech
chyba odpowiednio podziałała na mnie ta MOC...
Odpowiedz
#42

nadzieja_aa napisał(a):i dzionek minął jak narazie bardzo fajnie.. energia mnie dzisiaj rozpierała, mieszkanie już świątecznie posprzątane , aż lśni i pachnie nowa wiosenną energią....niczym się nie martwiłam, i spokojne myśli miałam Uśmiech
chyba odpowiednio podziałała na mnie ta MOC...


Tak trzymać Nadziejo..A ja mam wszystko w proszku.Posprzątam po Świętach Lol Rotfl
Odpowiedz
#43

Święta - to tylko 2 dni - a na porządki mamy cały roczek Miriam - żaden problem - tyle , że ja jestem starej daty i stale ide utartym szlakiem Uśmiech - miłego dnia, udanej niedzieli :kiss3:

a moje karty na ta palmowa niedziele to:

o - aura dnia - Rycerz Buław - czyżby to był bardzo energiczny dzień? czy jeśli za cokolwiek się chwycę to będzie to tylko "słomiany zapał?, a może będę się czegoś doszukiwać. może ktoś mnie odwiedzi.....
co robić? - Kochankowie - jasno określać swoje potrzeby i to czego się pragnie, nie odsuwać decyzji na "potem"
czego nie robić? - Świat - nie wybiegać ani czynami ani myślami poza swój codzienny zwykły świat...bo nie wszystko stoi dla mnie 'otworem'....

tak myślę a jakie Wy macie zdanie/ - wróżeczki?
Odpowiedz
#44

i karty
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości