Rzeczywistość, marzenia, nadzieja...
#45

i nic się wczoraj nie działo- taki zwyczajny szary dzień, żadnej werwy, żadnych emocji, wszystko na luzie, nie musiałam podejmować żadnych decyzji ...

a karty na dzisiaj :
aura dnia - Cesarz - Pani swego domu, moje zdanie
co robić? - Kochankowie - o znowu jak wczoraj kochankowie - cóż to może być/ już sama doprawdy nie wiem.. ale czas pokaże
czego nie robić - Kapłanka - nie wyjawiać jakiejś tajemnicy, lub swoich odczuć ....
Odpowiedz
#46

Hmmm... ja bym stawiała żeby pobyć z kimś kogo się kocha. Spędzić miłe chwile, albo chociaż się odezwać.
A reszta podobnie Uśmiech
Odpowiedz
#47

wczorajszy dzień minął znowu bardzo spokojnie. - w domu i wśród rodzinki... trochę rozmów , miłych gestów - jednym słowem ciepły dzień...( chyba to te Kochankowie tak zadziałały)

a na dzisiaj -
aura dnia - 9 Buław - myślę, że pomimo moich słabości czy chwil zwątpienia dam radę, muszę być ostrożna i czujna a w razie czego bronić swych racji.. - ( poradzę sobie )
co robić? - Cesarzowa - mieć poczucie własnej wartości, akceptować siebie, być otwartym na świat, zadowoloną, twórczą, pozytywnie nastawiona do ludzi oraz zadbać o dom i rodzinkę ( właśnie dbam gotując obiadek Uśmiech )
czego nie robić? - Głupiec - nie działać beztrosko, spontanicznie, raczej wszystko przemysleć... i to dokładnie...
Odpowiedz
#48

i wczoraj nie odczułam nic ciekawego -dzień jak każdy kolejny dzień .... - czasem już zaczynam nie rozumieć tych kart - nic mi nie mówią Uśmiech


a na dzisiaj:
aura dnia - Paz Pucharów - przyjazny pogodny dzionek, miły, a w tym moja wrażliwość
co robić? - Wieża? - o kurde - ale chyba nadszedł odpowiedni moment spojrzeć na wiele spraw inaczej i zrozumiec , że czasem musi coś się zawalić by można było budować nowe...
czego nie robić? - Koło Fortuny - nie warto się za bardzo denerwować, eksploatować i tak nadchodzą jakieś zmiany jakie mi niesie los a to co runie i tak nie jestem w stanie utrzymać...
Odpowiedz
#49

Zauważyłem że bardzo dużo wyciagasz ostatnio Arkanów Wielkich z Tarota, przejrzyj 4 ostatnie dni, może coś ważnego nadchodzi i karty tak chcą cos powiedzieć :roll:
Odpowiedz
#50

Eremit - dobre spostrzeżenie - dałeś mi wiele do myślenia - tez zauważyłam, i tak sobie myślę, że jednak muszę coś postanowić lub czegoś dokonać lecz w spokoju i by nastąpiła zmiana , w równowadze. bez stresu i z opanowaniem... lepiej delikatnie to przejść bo zmiana i tak nastąpi jakaś...( jak to się mówi - co ma być to będzie) a wczorajszy dzień nic nowego nie wniósł w me życie ...

a na dzisiaj wylosowałam karty:

aura dnia - Sprawiedliwość - dzień równowagi i stabilizacji, wywazona postawa, sprawiedliwe ocenianie innych, uda się załatwić jeśli coś będzie do załatwienia
co robić/ - Rycerz Monet - czyżby nagły przypływ jakiejś gotóweczki? może warto w coś zagrać?
czego nie robić - 7 Pucharów - za bardzo nie poddawać się mrzonkom, fantazji, złudzeniom, warto realnie spojrzeć na wiele spraw...

miłego dnia wszystkim... :kiss3: Uśmiech
Odpowiedz
#51

no i zaniedbałam Ciebie mój pamiętniczku
jakoś zabrakło czasu...

ale już jestem..
co powiem/ - ten Rycerz Monet - faktycznie dał mi szanse na wygrana - licytowałam na aukcji i udało się - niewiele ale zawsze to coś Uśmiech a później jednak nie poddałam się złudzeniom, że dalej tez mogę wygrać i zaprzestałam - karty się spełniły...

a na dzisiaj :

czekam na moment - już , teraz, tuz , tuz by z czegoś się uwolnić (chociażby pesymistyczne myśli np. ) i odnieść sukces - ale aż spektakularny?

coś za bardzo mi to nie mówi....
Odpowiedz
#52

Jakoś rzuciło mi się w oczy, że przez te wszystkie karty Tarota ciągnie sie jakby płot, więc chyba nie przeskoczysz jeszcze :|
Odpowiedz
#53

Eremit - faktycznie - teraz to i ja to widzę. I myślę , że jakbym zrobiła ten pierwszy krok, zaczęła zmieniać cokolwiek , z cierpliwością, ale i odwaga (dużą odwagą)i z pełna akceptacja siebie i innych mogłabym odnieść zwycięstwo... I wiem w czym tkwi sedno sprawy( chociaż nie będę opisywała jej) . Dziękuję za podpowiedz , za naprowadzenie- teraz wiem, że potrzebuje na to sporo czasu Oczko

a dzisiejszy dzionek minął całkiem całkiem - do południa nieco domowej Pracki a po południu pełen luz - mało tego - miałam sporo telefonów i wszystkie były zaproszeniem na wizyty .... a ja nie przemogłam się i nie skorzystałam (jednak mam swe stare nawyki , i nie umiem działać spontanicznie i łapać okazji... buuuuuuuuuuuuu
jedno mnie tylko zastanawia - co mogło wskazywać w kartach na te telefony....
Odpowiedz
#54

6 buław
Odpowiedz
#55

Eremit - dzięki Uśmiech

i minęły święta - czas wrócić do normalności....Uśmiech

na dzisiaj wyciągnęłam :Rydwan - 3 Buław - Królowa Buław

czyżby dzień był pełen energii, pospiechu ( nic tego nie zapowiada) a ja muszę się zdecydować na ten impuls , ten krok naprzód lecz nie działać zbyt pochopnie, energicznie, powinnam utrzymać umiar we wszystkim co robię...
Odpowiedz
#56

Dzisiejszy dzień wcale nie był energiczny, nie było żadnego pośpiechu, żadnej podróżny , jedynie wyjście za namowa córki do sklepu.
Szybki obiadek i chwile dla siebie- czyli utrzymałam cugle w ryzach - Uśmiech

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Tak dziewczęta piszą o tym co potrafią, inne podziwiają ich talenty wiec i ja spróbowałam wyciągnąć karty -dla siebie....


jaki talent we mnie drzemie , którego nie odkryłam Uśmiech
wyciągnęłam karty :
Królowa Monet - 3 Puchary - Królowa Buław



królowa monet - osoba silna, myśląca - więc na pewno talent dyplomaty, adwokacki, sędziowski
3 pucharów - nowe inspiracje?
królowa Buław - spora intuicja - więc coś z psychologii, terapeuty....

jako dziecko zawsze pragnęłam w przyszłości zostać chirurgiem dziecięcym, inna opcja to sędzia i sprawiedliwe wyroki... mało tego podczas regresingu dowiedziałam się z w którymś z poprzednich wcieleń byłam właśnie sędzia i to takim który nie zgadzał się z panującym prawem krzywdzącym biedne grupy ludzi Uśmiechi jeszcze trzecia możliwość - to skrzypaczka - jednak ze względu na swe zdrowie - nie dopuszczałam myśli ,że jestem na scenie... Nic z tego nie zdobyłam ale myślami stale do tego wracam.....czyżby karty pokazały to czego az tak bardzo pragnęłam...
podpowie ktoś? Uśmiech
Odpowiedz
#57

Iwonka napisała
królowa monet - talent do upiększania, dekorowania mieszkań, ogólnie możesz znać się np na modzie, mieć dobry gust i smak
3 pucharów - wodzirej na imprezach , zabawach, ktoś kto umie poprowadzić imprezę, spotkanie okolicznościowe coś jakby prezenter Uśmiech
królowa Buław - towarzyskość i przedsiębiorczość, doprowadzasz swoje sprawy do końca, no i niezwykły temperament

------------------------------------------

Iwonko - coś w tym jest- temperament posiadam , sprawy zawsze doprowadzam do końca, jak coś organizuje to musi być jak to się mówi "zapięte na ostatni guzik", a talent do upiększania/ - tego nie wiem - ale wiem, że podoba mi się zawsze coś innego niż innym, i mam na wszystko inne spojrzenie, robótki ręczne (owszem -jak były małe dzieci i kłopoty z zakupem ubranek to sama dziergałam na drutach lub haftowałam dziury Uśmiecha największy talent to chyba taki ze zawsze jestem dla wszystkich domowników i zapominam o sobie Uśmiech..
dziekuje

------------------------------------------

Gosia napisała:
Zgadzam się z Iwonką, przy Królowej Denarów dodałabym jeszcze umiejętność zarządzania finansami i kierowania ludźmi, przy Królowej Buław - urok, czar, umiejętność przyciągania płci przeciwnej, to także kobieta, która potrafi postawić warunki.
Przyszedł mi też na myśl talent do uprawy roślin, do organizacji imprez, do spraw związanych ze sztuką i intuicją.
------------------------------------------


Gosiu - finanse zawsze były moja mocna stroną, kieruje ludźmi ale w zaciszu domowym - ( wszystko trzymam w swoich rękach), jestem uległa, empatyczna ale tak działam by zawsze było "na moim" . Mąż zawsze mówi " mogłabyś być generałem w wojsku Uśmiech

Jaki wniosek/ - taki, że często w codzienności nie czujemy swych talentów a one są Uśmiech
Odpowiedz
#58

Dzień dobry - dzisiaj 3.05.2010r a ja witam bardzo zimowo - od ranka sypie śnieg.. nawet przez chwilkę nie było prądu.. napadało dobrze z 25 cm...
Odpowiedz
#59

To wyciagaj narty Lol
Odpowiedz
#60

kurde - chyba prędzej sanki - na nartach nie jezdziłam juz z 35 lat Uśmiech, albo lepiej - bede lepic bałwaka lub orła robić Uśmiech
Odpowiedz
#61

No tak u mnie też zima tej wiosny... :o
Odpowiedz
#62

nadzieja_aa napisał(a):albo lepiej - bede lepic bałwaka lub orła robić Uśmiech
Świetny pomysł! Ulep jak najwiekszego bałwana, to postoi do czerwca Lol
Odpowiedz
#63

no i proszę - podrzucam majowego bałwanka Uśmiech ładny nie?

a teraz tak- karta na dzisiaj królowa Buław
powinien być dzień kipiący energia a jaki był? - dzień rozleniwienia fizycznego, jedynie praca intelektualna szła mi znakomicie , móżdżek troszkę popracował. aż się zatraciłam w czasie... ale za to sporo sobie zaległości nadrobiłam .... ale nic nie rozumiem - pasowałaby wtedy królowa Mieczy Uśmiech(rozum, intelekt) - cos do mnie ostatnio nic nie dociera - chyba starośc nadchodzi wielkimi kr0okami Uśmiech
Odpowiedz
#64

Piękny majowy bałwan Lol :fan:
Odpowiedz
#65

i jak ładnie - bzowo - się do nas uśmiecha Uśmiech a jakie ma brwi? - jednym słowem zadowolony...

nie to co ja- napracowałam się dzisiaj umysłowo jedynie - ale ciężko... uf- aż mi gorąco

dobrego wieczoru wszystkim... :kiss3:
Odpowiedz
#66

Dobranoc Nadziejo :lazy: śpij spokojnie Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości