Rzeczywistość, marzenia, nadzieja...
#67

Dobrze, ze nie powiedzialas..."uf----spocilam sie" Lol Lol Lol Milej , spokojnej nocki, Nadziejo. :kiss3:
Odpowiedz
#68

Liluś - miałam to na języku -- ale się pohamowałam , bo jak zawsze czytam "uf , ale się spociłem " - to jednak zawsze aż w głos się usmieje - i to sama do siebie Uśmiech jak głupi do sera Uśmiech
ale... jednak fajnie miec indywidualności na forum - Uśmiechnie mozemy być wszyscy jednakowi - zawiało by szybko nuda Uśmiech
Odpowiedz
#69

Oczywiscie ! zgadzam sie z toba...dlatego tak bardzo lubimy t. marsylski(ego).... Lol
Odpowiedz
#70

i dzisiaj witam w ten piekny słoneczny dzionek :kiss3:

na dzisiaj moje karty to:

Aura dnia - Wisielec - wewnętrzna transformacja, przemyślenia , zaduma,
Co robić? - Kapłanka - to moment milczenia - więc nie gadać za wiele. nie wyjawiać być może jakichś tajemnic, raczej uczyć się dnia codziennego lub zdobywać inna wiedzę
czego nie robić? - As Mieczy - nie stawiać spraw na ostrzu noża

... nie podobają
mi się dzisiejsze karty - aż 2 arkana wielkie.. ( moja duchowość musi się stale rozwijać Uśmiech)
Odpowiedz
#71

dzień minął spokojnie, podobnie jak wczoraj popracowałam sporo umysłowo (twórczo) , ale wieczorkiem - córka wpadła do pokoju z płaczem ze jej króliczek nie żyje.... Czyby ten As mieczy miał z tym coś wspólnego?
Odpowiedz
#72

nadzieja_aa napisał(a):dzień minął spokojnie, podobnie jak wczoraj popracowałam sporo umysłowo (twórczo) , ale wieczorkiem - córka wpadła do pokoju z płaczem ze jej króliczek nie żyje.... Czyby ten As mieczy miał z tym coś wspólnego?
Ja bym bardziej stawiała na Kapłankę- musisz być silna i pokazać siłę córce, pomóc jej przeżyć to wydarzenie, aby zrozumiała, dała sobie z tym radę.
As mieczy możliwe- w końcu często kojarzy mi się np. z zabiegami, operacjami, albo zwyczajną "zbrodnią"- Kostucha przyszła i użyła swojego ostrza.
Odpowiedz
#73

Fairy - jakieś dwa tygodnie temu - córka musiała uśpić poprzedniego króliczka którego miała około 4 lat - chyba bardziej to wydarzenie przeżyła a tego miała niecałe 2 tygodnie , malusi, więc za bardzo do niego nie przywykła jeszcze chociaż bardzo polubiła - Fairy córka ma już 33 lata więc poradzi sobie Uśmiech pomimo ze dzisiaj jest jej bardzo źle ...już mówi ze pójdzie sobie kupić następnego ..
hmm Kapłanka mówisz? - no być może - na jaw wyszła niespodziewana tajemnica, ze jednak króliczkowi coś dolegało.... ja jednak stawiałam na Asa mieczy - pomimo to, że miał mówić czego nie robić- skojarzyło mi się z z "cięciem" - As tnie
Odpowiedz
#74

dzień dobry Uśmiech
piękny dzisiaj dzień - niczym w lecie - nawet ze 2 godzinki ba balkonie posiedziałam az rączki mam całe czerwone teraz tak słoneczko mnie przypiekło...

a teraz karty na dzisiaj :

jak narazie to spokojnie
obiadek ugotowany i skonsumowany, w domu cisza i spokój a ja siedząc na balkonie- patrzyłam na swoja brzózkę która posadził mój mąż - tak ładnie wiaterek na niej gra na jej listkach, , które są tak cudne, świeże, zielone.. Aż podziękowałam jej za jej urok i to, że jestem przy niej taka spokojna (rośnie z 5 metrów od mego balkonu) .troszkę wspomnień mnie naszło ale bardzo sympatycznych
a co dalej będzie -czas pokaże...
Odpowiedz
#75

a wieczór/ minął tez bardzo spokojnie/ - i chyba według Świata -(czego nie robić?) - nie zdarzyło mi się wyskoczyć poza swe ograniczenia .. Uśmiech
Odpowiedz
#76

Do rana cała noc jeszcze przed Tobą, może wyskoczysz Język
Dobranoc i śpij dobrze Rotfl
Odpowiedz
#77

Maire Uśmiech - tak wyskoczyłam , ale rana z łóżeczka Uśmiech

dzisiaj się bardzo zaniedbałam , nawet kart nie wyciągnęłam.. oj - leniuszek wielki ze mnie...
Odpowiedz
#78

E tam Język
Tobie też życzę miłego weekendu Rotfl

A tak przy okazji, kartę na dany dzień wyciąga się rano, czy wieczorem poprzedniego dnia?
Odpowiedz
#79

niektórzy twierdza , ze rano do godzinki 8 - inni mówią ze ciągną wieczorkiem ale z myślą o następnym dniu - ja wyciągam rano jak wstaje i i godzinka dla mnie nie ma znaczenia.. karty i tak pokazują energię całego dnia...
Odpowiedz
#80

Rozumiem i dziękuję Rotfl
Odpowiedz
#81

i mamy niedziele -
za oknem cos pochmurno - czyzby miało padać?

karty na dzisiaj:

aura dnia - 2 Miecze - nic do mnie dzisiaj nie będzie docierało , będę zamkniętą na wszystkie sygnały płynące z zewnątrz, dzień zechce spędzić 'po swojemu' , to takie napięcie wewnętrzne intelektualne, które powoduje, że będą mną szargać sprzeczne emocje , chyba się odizoluje....

co robić? - 8 Pucharów - to karta brama - wiec nie mogę zatrzymać się w miejscu , by się nie samooszukiwac i nie zatrzymywać się w miejscu. I nie cofać do 5 pucharów , nie stracić szans i możliwości bo to bardzo silna potrzeba zmian , potrzeba duszy. Powinnam rozważyć na ile sytuacja, na ile zdarzenie , na ile moje miejsce w którym jestem jest dla mnie miejscem niekomfortowym. Jest to poszukiwanie nie na poziomie rozważań intelektualnych, już nie na poziomie woli działania ale jest to rozważanie na poziomie co we mnie wewnątrz się dzieje pod wpływem tego czynnika którego doświadczam., pomimo tego, że obecnie wydaje mi się ( na dzień dzisiejszy) że wszystko co było do zdobycia , że wszystko co było do zagospodarowania w danym miejscu zostało już przeze mnie emocjonalnie wyeksploatowane.Wyjście jest - muszę tylko dobrze przeanalizować sytuacje i zrobić ten pierwszy krok. dzisiejszego dnia może mnie tez ponieść wybuchowość z powodu nadmiaru czegoś... i to coś musi się wylać....

czego nie robić/ - 5 kijów - nie doprowadzić do stanu kiedy zaczynamy walczyć , kiedy zaczynamy spory, zwady(chociażby intelektualne) , bo nic dobrego to nie przyniesie,, lepiej spokojnie i "cicho' przeżyć ten dzionek

dobrago dnia wszystkim życzę
Odpowiedz
#82

Miłego wieczoru i dobrej nocki Nadziejo Uśmiech
Odpowiedz
#83


Megi dziękuję - wzajemnie, i przyjemnych snów :kiss3:
Odpowiedz
#84

witam w ten piekny - niczym letni dzionek Uśmiech

a na dzisiaj wyciągnęłam karty : ( tym razem z cygańskich

no ciekawe co zwojuje i jak daleko posune sie w marzenia Uśmiech
Odpowiedz
#85

5 buław- spory, zwady, sprzeczki itp. - a ja dzisiaj troszkę popstrykałam się z moja córka..
a marzenia, fantazjowanie/ - jeszcze ich nie było , być może nadejdą wieczorkiem lub podczas oglądania np. jakiegoś filmu i coś mi się zamarzy Uśmiech - chyba ten maleńki biały domek Uśmiech
Odpowiedz
#86

Nadziejo, piękne karty wkleiłaś. To pierwsze wydanie jednej z moich ulubionych talii :kiss3:
Odpowiedz
#87

Gosiu - mi też bardzo się podobają.... proste, przejrzyste, ładne i pokazują wszystko co maja pokazać... :kiss3: - lubię je
Odpowiedz
#88

i dzisiaj piękny dzionek mnie powitał- słoneczko cudnie świeci , jedynie wiaterek się rozbrykał..
a na dzisiaj karty: Wisielec - 10 Monet


poczekamy , zobaczymy, bo wczorajszego fantazjowania nic nie było Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości