Królowa śniegu
#1

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSQVVlrCdjPa8ZCYSBF3VB...Slg0fBgf96]
Królowa śniegu część I Decyzja


Karty, które wyciągnęłam :9 mieczy,Gwiazda,Kochankowie ,Pustelnik ,Rydwan,Głupiec
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Gerda po zniknięciu Kaya (9 mieczy)czuła wielka rozpacz ,nie mogła wcale spać ,a gdy tylko zamknęła oczy to śniły jej się same koszmary. Cierpiała ,czuła się winna ,ze Kay zaginał.Depresja pogłębiła się bardziej ,po tym ,gdy ludzie przychodzili do niej i przynosili jej tylko same złe wiadomości .Może stan ten trwał by do dzisiaj i nie wiadomo, czym by się to skończyło ,gdyby (Gwiazda) nie jej zdolności lecznicze i terapeutyczne .Nadzieja i wiara w to ,ze Kay ,żyje ,oraz ,pewnie nie uwierzycie, doskonały kontakt jaki miała Gerda ze swoja świadomością i podświadomościa . To podświadomość podpowiedziała jej ,ze trzeba miec zaufanie do losu i nie wolno sie poddawać.Gerda (Kochankowie) podjęła decyzje .Postanowiła ,ze pójdzie szukac Kaya. Nie wiedziała jeszcze, którą z dróg wybierze,ale czego nie zrobi zakochana dziewczyna !? Lol .Ona zdawała sobie sprawę z tego ,ze musi się usamodzielnić i odejść ,aby zacząc dorosłe życie. Garda za nim wyruszyła na poszukiwanie chłopaka poszła do (Pustelnik) swojej mądrej ,czerpiącej z nauki i z doświadczeń przeszłości babci .Babcia mieszkała samotnie ,często medytowała ,była osoba poszukująca prawdy o sobie i swoim zyciu .Dziewczyna nigdy się na niej nie zawiodła,zawsze otrzymywała od niej dobre słowo i rady.Babcia powiedziała ,że ona (Rydwan) pokona wszystkie trudności jakie spotka na swojej drodze,otrzyma pomoc i wsparcie od życzliwych ludzi ,a poszukiwanie Kaya zakończą się szczęśliwie ,ze to będzie jej wielki sukces.Powiedziała jeszcze,ze ta podróż rozpocznie nowy etap w jej życiu..(jasnowidz babka ,czy co :o )Gerda czuła sie szczęśliwa,ogarnęła ja niewypowiedziana radość ,po tym co usłyszała od staruszki (Głupiec) Była pełna optymizmu i beztroski ,odnalazła w sobie radość dziecka .Nabrała wiary w siebie i uwierzyła ,ze życie ma sens.

Ło Matko jedyna ,a co dalej się wydarzyło to inne karty o tym opowiedzą i chyba powtórzę za Kulawym bytem "o cholera ,alem się spociła!!! :o Shock Lol
Wybaczcie niedoskonałosci . Lol Lol
Eremit,a niech cie ,ale daleś prace domowa !!!! Lol Język Nie wiem skąd Ci tych krasnoludków i krolewne snieżke miałam wziąć ,karty moje o tym nie mówiły! Lol
Odpowiedz
#2

Pięknie się spociłaś miriam Rotfl
Odpowiedz
#3

Eremit napisał(a):Pięknie się spociłaś miriam Rotfl

Ty lepiej nic nie mów. Lol
Odpowiedz
#4

Brawo Miriam, a gdzie reszta bajki? A może ktoś z was widzi inną wersję Odcinka 1 tej bajki w tych kartach?
Odpowiedz
#5

miriam super za fantazję no no , ale tu się działo Rotfl
Odpowiedz
#6

Swietny pomysl z tymi bajkami.
Jako nowicjusz w tarocie porownuje zaszosowana karte z jej opisem. Ulatwia mi to bardzo zapamietanie znaczenia danej karty.
Rotfl
Odpowiedz
#7

Fantastyczna bajka Uśmiech i duży kunszt literacki
brawo Uśmiech
Odpowiedz
#8

Kurcze juz, 11 lipca ,a ja dopiero wasze wpisy zobaczyłam .Wielkie dzięki za uznanie ,chyba dalsza czesc napisze Lol Lol . :kiss3: :thanks:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości