Królewna Śnieżka po ślubie historia prawdziwa
#1

Jak wszystkim wiadomo Śnieżka wyszła za mąż za królewicza, ktory uratował jej życie pocałunkiem.... wieść niesie, że żyli długo i szczęśliwie ale jak to w związkach bywa... no właśnie jak to było naprawdę z nimi?
Moc, Q buław, Paź mieczy, Cesarz(-), 5 buław, as denarów, 5 mieczy, śmierć, 8 pucharów, król buław
Uczucie, które nimi wladało dawało im siłę do przezyciężenia największego nawet wroga, Śnieżka jako osóbka temperamentna szybko wzieła swego księcia pod pantofel nie skąpiąc mu jednak swych kobiecych wdzięków, w krótkim czasie zaszla w ciąże i urodziła syna.
Lecz królewicz choć zakochany miał spore wątpliwości czy syn jest jego gdyż podejrzewał siebie o bezpłodnośc, przestał wypełniać właściwie swe męzowskie obowiązki, zaczał odsuwać się od żony a miedzy małżonkami coraz częściej wybuchały kłotnie. Pojawiła się dlań szansa na odpoczynek od wszystkiego wymyslajac podboje państw. osciennych. Na niewiele mu się to zdało gdyż małżonka w której wszelkie uczucia do męża wygasły postanowiła poszukać sobie pocieszenia w przystojnym lokaju....

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#2

Fajnie Lol
tylko czy lokaj to król buław :roll: raczej inny ksiązę Oczko
Odpowiedz
#3

w niektorych kartach "lokaj" jest w 6 bulaw.......moja reakcja byla podobna ,Eremit. No...! ale to iishki bajka...
Odpowiedz
#4

rudalila napisał(a):... No...! ale to iishki bajka...
Iishka zaczęła tylko, mowiąc nam jak widzi nieopisaną w orginale część "żyli długo i szczęśliwie", ale przecież każdy kto rozumie te karty inaczej może opowiedzieć nam swoją wersję.
Odpowiedz
#5

Dokładnie!
Ja myslę, że to nawet jeszcze lepsza zabawa! Gdy inni na podstawie tych samych kart opowiedzą swoja najkę Uśmiech
A swoja drogą, nie wiem własciwie dlaczego napisałam o lokaju bo moja pierwsza myśl była o jakimś księciu właśnie, no ale... chyba impulsywnie poszłam w kierunku temperamentu bo pzreciez karty nie zawsze pokazują wprost co byśmy chcieli Uśmiech
Zapraszam do redagowania Mojej Śnieżki :twisted:

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#6

---a czemu nie, iishka...z lokajem to z zycia wziete, poza tym ten lokaj dla twojej Krolewny Sniezki pewnie byl Krolem bulaw... Lol
Odpowiedz
#7

Hej
Bajka bardo fajna ale jeszcze lepiej by bylo ( dla mnie jako dla nowicjusza w tarocie /Glupiec/ gdyby iishka wstawila tez w tekst bajki nazwy kart ktorych uzyla w danym momencie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości