Rozkład ogólny "14" (przeszłość/teraźniejszość/przyszłość) - 14 kart
#1

Rozkład na dany okres, coś a`la koło astrologiczne

[Obrazek: cce5daf73dd7ec07.gif]


1. Do czego tęsknisz, nie możesz zapomnieć? x1
2. Sprawy, które są niepozałatwiane, ciągną się za Tobą x1
3. Do czego już nie wrócisz- to za Tobą x1
4. Dotychczasowe osiągnięcie-porażka x1
5. Twój stan psychiczny na chwilę obecną x1
6. Zdrowie x1
7. Kto mieszka w Twoim sercu x1
8. Co zaprząta Twoje myśli x1
9. Finanse, praca, szkoła, nauka x1
10. Twoja tajemnica x1
11. Jak potoczą się sprawy sercowe? x1
12. Sprawy jakie trzeba będzie rozwiązać(urzedy, instytucje, problemy rodzinne) x1
13. Jak potocza się sprawy finansowe x1
14. Ogólna prognoza na przyszłość x3
mój rozkład

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#2

No, no Iishka, masz głowę do tworzenia rozkładów, fajny!! Rotfl
Odpowiedz
#3

Ważne zeby się sprawdzały! :mrgreen:

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#4

Wg mnie za duzo tych kart iszka, szczególnie w "teraźniejszości" wiekszość z tych kart po prostu wiemy z autopsji np. 5 - każdy wie jak się czuje, albo 7 - tez każdy chyba wie kto mieszka w jego sercu.
Odjąłbym przynajmniej 3 karty Oczko
Odpowiedz
#5

Według mnie ten rozkład jest fajny. Nie odejmowałabym kart, bo mogą rzucić dodatkowe światło na sytuację i człowieka. Np. na to, jaki jest jego partner - "kto mieszka w twoim sercu".
Odpowiedz
#6

Nie mówię że nie jest fajny, jest za duży. Jóźwiak twierdzi że ludzki umysł nie jest w stanie ogarnąć w jedna całość więcej niż 13 kart Tarota Oczko
Odpowiedz
#7

Oj tam. Przecież możliwości ludzkiego umysłu są niezbadane. Uśmiech
Odpowiedz
#8

Śpieszę wyjaśnić zagadki tego rozkładu :mrgreen:
Albowiem (zaczyna się wzniośle :twisted: ) powinno się go rozpatrywać słupkami w/g kolorów więc kart jednorazowo do ogarnięcia jest mniej i tak >
słupek przeszłość
Cytat:1. Do czego tęsknisz, nie możesz zapomnieć? x1
2. Sprawy, które są niepozałatwiane, ciągną się za Tobą x1
3. Do czego już nie wrócisz- to za Tobą x1
4. Dotychczasowe osiągnięcie-porażka x1

To są sprawy, które mają wpływ na to kim, jak i gdzie w tej chwili się znajdujesz, są to sprawy, które najpilniej powinny być rozwiązane aby ruszyć dalej, albo rozwiązane albo się z nimi pogodzić.
słupek teraźniejszość
Cytat:5. Twój stan psychiczny na chwilę obecną x1
6. Zdrowie x1
7. Kto mieszka w Twoim sercu x1
8. Co zaprząta Twoje myśli x1
9. Finanse, praca, szkoła, nauka x1
10. Twoja tajemnica x1

5+6 ... Eremito, to wcale nie takie oczywiste, te karty wcale nie musza mówić o tym co my wiemy, tylko o tym co ukryte, dają wskazówkę na co w swoim zdrowiu powinniśmy zwrócic uwagę, sama przerabiałam przez ostatni miesiąc ukryte choróbsko
7+8+10 ... tu jest ten fragment, który jest dobry gdy stawiamy KOMUŚ, bo masz rację, wiemy o sobie dużo ale gry wrózymy komuś, moze to obraz sytuacji rozjaśnić, sam wiesz jak rózne moga być sytuacje, dajmy na to przychodzi babeczka do Ciebie i chce czegos się dowiedzieć o swoim związku np nie zdradzając szczegółów a moze sie okazać, że sama w sobie wcale cacy nie jest :geek:
9, tu tak samo (tu mala uwaga, ja na każdą z tych dziedzin daję po jednej karcie), może określić sytuację, która jest ale która tez już za moment sie wydarzy albo ostrzec przed niechcianymi przez nas zmianami
słupek przyszłośc
Cytat:11. Jak potoczą się sprawy sercowe? x1
12. Sprawy jakie trzeba będzie rozwiązać(urzedy, instytucje, problemy rodzinne) x1
13. Jak potocza się sprawy finansowe x1
14. Ogólna prognoza na przyszłość x3

tu jak w każdym rozkładziku przyszłościowym


uffff ale sie nagadałam aż palce bolą :mrgreen:

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości