Królewna Śnieżka-materialistka- współczesna wersja
#1

8 Kielichów, 6 Denarów (o), Giermek Buław (o), Kapłan, 5 Kielichów(o), Paź Mieczy, Rycerz Buław, Śmierć (o), Mag (o), As Mieczy (o), Cesarz (o), 9 Buław, 10 Mieczy, 10 Denarów (o), Słońce, Pustelnik, Świat, Sprawiedliwość (o).

Królewna Śnieżka z ciężkim sercem opuściła dom Krasnoludków (8 Kielichów). Idąc rozmyślała o powodach swojej decyzji. Nie dostawała od Krasnoludków wynagrodzenia za swoją pracę, nie mówiąc już o prezentach ( 6 denarów(o) ), na dodatek nikt nie odpowiedział na rozesłane po pobliskich królestwach CV (Giermek Buław (o)). Postanowiła więc wrócić do ojca (V) i zapomnieć o problemach z przeszłości ( 5 Kielichów (o)). Ale... po drodze wpadł jej do głowy pewien pomysł (Paź Mieczy). A gdyby tak otruć królową, mieć spokój i odziedziczyć majątek? Zebrała stosowne jagody i w pośpiechu pobiegła do zamku (Rycerz Buław). Udało się jej w przebraniu służki wkraść do zamku, dodać jagody do koktajlu Slim Fast królowej i....okazało się, że nie jest to takie proste. Królowa nie chciała odejść z tego świata (XIII (o)). Pół żywa, pół martwa błąkała się po zamku. Braki w wykształceniu i wada wymowy ( I (o)) sprawiły , iż Śnieżka nie wiedziała jak to wyjaśnić ojcu (As Mieczy (o)). Ojciec -pantoflarz (IV (o)) bał się Królowej śmiertelnie i siedział zabarykadowany w baszcie (9 Buław). Śnieżka zdecydowała się na zakończenie tej sytuacji (10 Mieczy). Sprzedała zamek (10 Denarów (o)) twórcom programu Łowcy duchów. Oddała ojca do domu Słonecznej Starości (XIX + IX). Sama wyjechała za granicę (XXI), aby uciec przed płaceniem podatku od sprzedaży nieruchomości (Sprawiedliwość (o)).
Ufff, mentalnie się spociłam , przyznaję Uśmiech
Odpowiedz
#2

Lol Lol
Gośka, twoja wersja jest w dechę :mrgreen:
Odpowiedz
#3

Brawo Gosia jak widzę to zkart Tarota powstają fantastyczne bajki , Rotfl
Odpowiedz
#4

Dzięki Rotfl Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#5

Goska...! Dobra jestes ! :o Nie ma co ...! ty pewnie polonistka...
Odpowiedz
#6

Brawo Gosiu !!!.Super to zrobiłas, Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#7

Mnie też się podoba. Rotfl Świetna bajka-rozśmieszajka dla dorosłych. Lol
Odpowiedz
#8

Dzięki dziewczęta Uśmiech Cieszę się, że Wam się podobają te bazgroły Uśmiech
Odpowiedz
#9

Brawo Gosiu Uśmiech bardzo mi się podoba Uśmiech cudna bajka Uśmiech
Odpowiedz
#10

Lol
Gośka jesteś nieprzeciętnie pomysłowa
To bardziej interesująca wersja tej bajki, taka współczesna Oczko
Odpowiedz
#11

Genialne Lol Lol Lol

Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Odpowiedz
#12

SUPER
Bajka swietna i jaka na czasie, czytajac ja w glos sie smialam.
amada
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości