Babcia
#1

Kochani od kilku dni sni mi sie zmarla bacia.

Co chce mi przekazać- 2Kielichow ,8 Bulaw,Kaplan -wydaje mi sie ze przestrzega mnie przed pochopnym podjęciem decyzji.Dodam ,ze nie mam teraz żadnych spraw nad którymi bym się miała zastanawiać lub dokonywać wyboru.

Co wy o tym myślicie?
Odpowiedz
#2

na snach sie nie znam ale na podst kart moze Jej chodzic o jakąs uroczystosc rodzinna
moze jakies slub w rodzinie dosc szybki i nagły? ( 8 kijow)
moze sa gdzies młodzi co maja sie ku sobie ( 2 puch) i szybkiej decyzje w spr slubu nastapia ?
albo jakis wyjazd na slub ...w kazdym badz razie to , ze 8 kijow jest w srodku to raczej strzega przed pochopnymi dcyzjami
a skoro suma diabeł to nadal oscylując wokoł dwojki ludzi nie powinni sie wiazac na siłe i zbyt szybko
Zgodze sie z Toba,ze chodzi o nie podejmowanie pochopnych decyzji moze ona dotyczyc 2 ludzi ( 2 puch)
Odpowiedz
#3

Kurczaczki nikt ślubu nie bierze .
Odpowiedz
#4

Zmarli często snia sie wtedy gdy sprawa , ktora narodzila sie w przeszlosci musi byc wyjasniona. Nie wiem jak u Ciebie wygladaja sprawy zdrowotne ale moze warto umowic sie z lekarzem (Kaplan) na konsultacje (2 Puchary) w miare szybko (8 Bulaw). Cesarzowa w podsumowaniu moze wskazywac na jakies dolegliwosci kobiece. Mam nadzieję, ze moj trop jest nietrafiony ale nie zaszkodzi przejsc sie do lekarza.
Odpowiedz
#5

Po odebraniu badan w tym tygodniu moje zdrowie 100% nie zapeszajac jest zadawalajace.
Odpowiedz
#6

własnie chcialam dopisac ze bardzo czesto Kapłan to lekarz
kilka dni temu odczytywalismy tą katre i pomyslalam tez,ze moze jesli nie Ciebie dotyczy to kogos kogo znasz (2puch) bliska osoba
jak siostra czy kuzynka , przyjaciolka , córka ktos bardzo bliski .. kurcze w sumie to pasuje nie koniecznie do kobiety moze byc i mezczyzna
ale 8 kijow moze tez w tej sytaucji byc jako karta 2 -podpowiedzią
moze ktos z Twoich znajmych , bliskich ma jakis tego typu problem albo Ty jemu dordzisz albo on Tobie aby dokas sie udac
chociaz na zdrowie najczesciej pokazuje sie karta MOC lub wieza , umiar, 4mieczy
pomyslam tez, ze moze spotkasz sie z kims (2 puch) i wtedy nastapią jakies dosc szybkie decyzje , pojdziesz/udasz sie z ta osoba do kogos

dopisek : a moze Babcia nakazuje pogodzic sie z kims szybko ? 2 puch mowi czesto o porozumieniu
okresla, ze dwoje ludzi doskonale sie rozumie ale tez stara porozumiec - pogodzic
Odpowiedz
#7

Troszke martwie sie bo cora moja jezdzi ze swoim chlopakiem samochodem ,ktory od niedawna zaczął jeździć Myśli
Odpowiedz
#8

Tu moze tez chodzic o zdrowie męża...niekoniecznie Twoje...
Odpowiedz
#9

Lilka ale nie ma tam karty wypadku wypadek to rydwan i wieza
chyba ze dostana mandat za szybka jazde Oczko
Odpowiedz
#10

Procz tego nie ma tu karty negatywnej,wiec moze chodzi zupelnie o cos innego ?
Odpowiedz
#11

no tak
moze Babica chcialby abys pojechala do kogos z rodziny ???
Odpowiedz
#12

lila napisał(a):Procz tego nie ma tu karty negatywnej,wiec moze chodzi zupelnie o cos innego ?


A mogłąbys dokladnie opowiedziec ten sen i swoje odczucia w nim?
Odpowiedz
#13

Bylam niedawno w Polsce,ale nie miałam okazji iść na grób .
Odpowiedz
#14

Lady of Dreams napisał(a):
lila napisał(a):Procz tego nie ma tu karty negatywnej,wiec moze chodzi zupelnie o cos innego ?


A mogłąbys dokladnie opowiedziec ten sen i swoje odczucia w nim?

Babcia byla slaba i sie o nia martwilam ,wygladala ladnie jak za zycia bo to bardzo elegancka kobieta byla .Cos jeszcze mi sie kolacze w glowie,ale nie moge sobie przpomniec.
Odpowiedz
#15

Cos z Twojej przeszlosci Cie osłabia i gnębi, martwisz sie czyms a co to jest dokladnie pokazalby rozklad na sen .

1. Sedno snu
2. Wplywy z przeszlosci jakie maja wplyw
3. Co ten sen pokazuje na przyszlosc
4. Ukryte znaczenie snu
5. Karta rada

Jesli chcesz mogę połozyc karty. Twoje 3 karty będą dopelnieniem.
Odpowiedz
#16

Smierc
8Monet
Moc
3Monet
Kaplanka

No musze teraz pomyslec Myśli
Odpowiedz
#17

lila napisał(a):Smierc
8Monet
Moc
3Monet
Kaplanka

No musze teraz pomyslec Myśli

To pomysl, nie przeszkadzam Uśmiech Na pewno znajdziesz rozwiazanie.
Odpowiedz
#18

Tu chodzi o jakąś zmiane w moim zyciu ,sen dotyczy na pewno mnie Myśli
Odpowiedz
#19

Bardzo fajna zmiane bo w przyszlosci widac , ze ten problem ogarniesz Uśmiech Ma to zwiazek z Twoja pracą, z tym co Cie w niej teraz oslabia, z czego nie jestes zadowolona Uśmiech

Twoje trzy karty mowia o jakiejs umowie z kims,dogadaniu sie z jakims panem. Dojdzie do realizacji wczesniejszych uzgodnien ale jakis przesuw w czasie nastapi. Trzeba wykazac sie cierpliwoscia.
Odpowiedz
#20

faktycznie pasuje
moze to miec zwiazek z praca , jesli z kims wspolpracujesz i kogos lubisz bo 2 puch to jakas symatia , moze wspolniczka/ik
i na cos Cie namawia , skonsultuj to z Papiezem lub udaj sie do notariusza /ksiegowej
zeby sie czyms nie uzaleznic - jakas umowa , nie uzaleznic od wspolnika itp

kaplanka sygnalizuje ze moze czegos nie wiesz, moze to byc nienzjmosc przepisu badz czegos o drugiej osobie
3 monet o relizacji jakich planów , byc moze juz w toku relaizacji

smierc kilka razy pokazła mi sprzedaz -zmiane wlasciciela na stałe - albo przepisanie własnosci
moc - byciem dosc upartym i konsekwentnym, nie odpuszczaniu , byciu wtrzymałym ( to pasuje z klei do 3 monet)
w 3monet jest jakis proces zazwyczaj nie jednorazowy dlatego wazna jest karta kilku czynow -prac stąd sila by cos kontynuowac (moc) z determinacja i przekonaiem , nie ustepowac i nie zniechecac sie

moze bedziesz cos sprzedawac? sprawdz umowy ... tak dopisuje bo na snach nic a nic sie nie znam
Odpowiedz
#21

Mama bardzo chce sprzedać mieszkanie w Polsce Myśli
Odpowiedz
#22

smierc mi wyszła 2x w przypadku sprzedazy domu i lokalu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości