Wątek zamknięty

Witam Was wszystkich Bracia i Siostry
#1

Nazywam się Michał, zajmuje się magią w intencji zmian w czasie, do praktyki przyjąłem imię Aim i symbol 72. 72 jest magia samą w sobie. Dla mnie symbolizuje wiele rzeczy. Lecz najważniejsza jest świadomość. Wystarczy 7 lub plus minus dwa elementy aby zakłócić prace świadomości i przekazać sugestię bezpośrednio do podświadomości. Moja opowieść jest krótka ale nie jest moim celem, snuć niekończące się opowieści.

Przybywam z niedalekiej krainy, bardzo bliskiej a znacie ją bardzo dobrze. Przybywam wypełnić Wasz dogmat dotyczący Wiary w Moc. Poszukuje Czarowników uśpionych, aktywnych, nieuświadomionych o szczególnych zdolnościach.

Chętnie nawiążę rozmowę z każdym, kto czuje Moc. Mam misję na tym świecie. Odnaleźć czarowników, praktyków o zdolnościach kinestetycznych, kreacji rzeczywistości, terapeutycznych, zielarzy, przywódczych oraz jasnowidzenia.

Jeżeli widzisz, czujesz lub słyszysz głos umysłu, który potwierdza dostęp do Mocy. Napisz. Posiadam dla Ciebie ważne informacje i narzędzia.

Należę do zakonu bractwa LED. Jest to niejwne ugrupowanie, stworzone do walki z masońskimi chciwcami. Naszą misją jest odnaleźć jak najwięcej czarowników i przekazać im narzędzia do walki ze złem. Ciężkie czasy są coraz bliżej, musimy zjednoczyć naszą Moc. Dla tych bezwzględnych łotrów, jesteśmy tylko rodzajem trzody uprawnej.

Szukamy Druidów inaczej kinestetyków lub "po mugolsku" energoterapeutów, Magów inaczej architektów rzeczywistości, Medyków inaczej psychologów lub doradców duchowych, Alchemików inaczej zielarzy, Arcy Magów inaczej inicjatorów rzeczywistości "po mugolsku" liderów, Wrożbitów inaczej jasnowidzów lub telepatów.

Każdy z Nich może coś zyskać dla siebie ale przede wszystkim zyska Dobra część Ludzkości.
jeżeli nie chcesz się ujawniać publicznie napisz na PW.

aimichał
#2

Hejka Witaj, wygląda na to, że dobrze trafiłeś. Wszyscy, a właściwiej rzec większość z nas tutaj urzeczona jest magią Tarota, wsłuchuje się w głos umysłu, oczekuje wsparcia od Mocy.
#3

Hej Hejka witam i pytam Uśmiech
Jestem zaskoczony i zaciekawiony ale i martwe się o swoich braci i siostry , może napisz jakie to masz narzędzie , info dla nas , ze by my mogli zweryfikować co uprawiacie tam Uśmiech
#4

Witaj Oczko ciekawe to co piszesz Myśli
#5

Mystic napisał(a):Hej Hejka witam i pytam Uśmiech
Jestem zaskoczony i zaciekawiony ale i martwe się o swoich braci i siostry , może napisz jakie to masz narzędzie , info dla nas , ze by my mogli zweryfikować co uprawiacie tam Uśmiech

Nie wiem dlaczego jesteś pełny obaw. Narzędziem jest wiedza, przeznaczona dla wyjątkowej Osoby, której szukam. Jeżeli pytasz co my tam uprawiamy. Głównie rośliny. Zbieramy je, umagiczniam i wykorzystujemy w celu dostępu do Mocy. Nic nadzwyczajnego ale cudownego.
#6

Michale a co to znaczy "szukasz"
tutaj wszyscy sa po częsci magikami a po czesci alchemikami - jesli nie jednoczesnie obojgiem z nich
co zrobisz jak znajdziesz i w sumie znalazłes - chcesz cos nam tutaj zaproponowac?
Moze napisz wprost lub jasno kogo szukasz i do czego
#7

aimichal napisał(a):Głównie rośliny. Zbieramy je, umagiczniam i wykorzystujemy
to na razie poziom roślinki u was Myśli

A nie zauważacie ze świat się wali ? I te Welcie ludzi są w szoku Krzyk I nie wiedzą czy to się skończy , jak z tym poradzić Bezradny czy coś mocnego nie biedzi za chwil-kie Uśmiech

aimichal napisał(a):Nie wiem dlaczego jesteś pełny obaw..
strzeżonego pan Bóg strzeże Uśmiech
#8

Jasne, ze szkuka osób do pracy przy uprawie tych roślinek...
a może do wypieku ciasteczek z tymi roślinkami.... Oczko
żeby chociaż wiadomo było, ze jest GURU... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#9

Uśmiech Ignorancja jest słabą tarczą.
Masz jakieś pytania, możesz je zadać. Nie rozumiesz, widocznie nie jest Ci to pisane. Bóg przy Tobie przyjacielu.
#10

krystyna napisał(a):Jasne, ze szkuka osób do pracy przy uprawie tych roślinek...
a może do wypieku ciasteczek z tymi roślinkami.... Oczko
żeby chociaż wiadomo było, ze jest GURU... Oczko

Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.
#11

aimichal napisał(a):
krystyna napisał(a):Miminko... jasne, ze szkuka osób do pracy przy uprawie tych roślinek...
a może do wypieku ciasteczek z tymi roślinkami.... Oczko
żeby chociaż wiadomo było, ze jest GURU... Oczko

Guru, to dobre Uśmiech. mam jednego Guru. Boga.
Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.
Zapytajmy kart o intencje. Przełożyłem na I Mag - może to czary, a może ktoś chce nas oczarować
[Obrazek: rw07pentacles.jpg]Sprawa, w czym rzecz. Może rzeczywiście mniej o magię biega, a bardziej o pracę przy uprawie
[Obrazek: rw02cups.jpg]Na co szczególnie uważać? Kontakty, stąd widocznie tajemniczość
[Obrazek: rw10cups.jpg] Potencjalne zyski mogą sprawiać poczucie szczęścia, harmonii ze światem i otoczeniem Oczko Uśmiech
[Obrazek: rw03pentacles.jpg]Prawdziwe intencje - poszukiwanie współpracowników, co aimichal przecież wprost stwierdził w swoim pierwszym powitalnym poście.
#12

aimichal napisał(a):Uśmiech Ignorancja jest słabą tarczą.
Masz jakieś pytania, możesz je zadać. Nie rozumiesz, widocznie nie jest Ci to pisane. Bóg przy Tobie przyjacielu.

Michale ja zapytałm i nie otrzymałam TUTAJ odpowiedzi
nie dziw sie ..skoro jestes taki szlachetny i szczery i tak blisko z Bogiem dlaczego piszesz tak enigmatycznie
dla mnie to proste , piszesz prosto NORMALNIE (nie na priv) i kazdy rozumie
a jesli cos jest juz pokretne i zbyt filozoficzne to zawsze jest tam jakies "drugie dno"

na razie wim tyle , ze Oczko hodujesz roslinki - ja hoduje róze i storczyki tyle sie wiec znam
pisanie "witam was bracia i siostry ' traci bardzo sektowo , nie wiem jak inni ale ja choc tarotowa to nie szukam PRZYWÓDCY
nawet moj chłop nie moze sobie mnie podporzadkowac wiec chyba sie nie nadaje by mna sterowac w imie wyzszych idei

ale ... ale moze to nie tak jak przypuszczam a moze nawet zupełnie sie myle ... wiec to wyjasnij nam nieswiadomym z czym do nas przychodzisz Tak
#13

a moje karty sa takie Uśmiech

4 kijow, smierc, 7 kijów 4 kijow to mi wskazuje jakies zgrupowanie zamkniete , ktore jednak jak wskazuje karta ostatnia jest bardzo ostrozne i nie dopuszcza do siebie kazdego

czym to jest 7 monet ciekawe czyzby uprawa konopii indyjskich ? Oczko
a moze po prostu tylko biała szałwia ...która Michał chciałby sprzedac nam wróżom do oczyszczania Oczko
choc 7 monet to tez chec wsparcia kogos przelewem na konto Oczko

napisz wprost zoabcz jakie domysły kazdy moze snuc i odpowiem na odpowiedz "z priv" chetnie porozmawiam ale najpierw musiałabym wiedziec O CZYM
NA JAKI TEMAT bo sa takie dziedziny , o ktorych bladego pojecia nie mam i nie bede sie wtedy nawet wysilac ale chetnie poczytam, przez całe zycie mozna sie czegos nauczyc
#14

aimichal napisał(a):Masz jakieś pytania na temat Boga? Chętnie podzielić się refleksją na temat Boga.
Tak, co masz ciekawego na ten temat .
#15

Szuka osob zagubionych ,ktorymi mozna manipulowac.Ziola to ja moge w doniczce w domu uprawiac Rotflmasz czyste intencje to nie owijaj w bawelne tylko krotko I na temat napisz o co kaman Uśmiech
#16

No no ciekawe Oczko
ja jestem zwyczajnym szaraczkiem, jedynie popatruje czasami w karty..
Jedyny przejaw kinestetyki czy innych nadnaturalnych zdolnosci, to talent zepsucia Rotfl
Przepalamy zarowki, kopiemy ludzi pradem, i ogolnie lewa reka do mechaniki Rotfl

jak widac - nie nadaje sie za bardzo ;P a i nie lubie sluchac innych, jestem uparciuch, i chodze wlasnymi sciezkami Język

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#17

Lila dokładnie
pytanie czy czujesz wewnetrza moc .... a no czuje , czasami to az za bardzo ale czy człowiek , który czuje moc bedzie czyims sługa? Oczko
ktos kto czuje moc nie bywa niczyim żołnierzem bo jest zbyt silny na to i sam pretenduje do bycia przywódca Oczko
a jesli chce byc żołnierzem nie ma mocy Oczko proste i jasne bez zbednych zawiłosci
to ze my tu sobie karty stawiamy i lubimy cos tam nie znaczy, ze my chorzy na głowe i szukamy zjednoczenia w sekcie , to tak samo jak interesowac sie piłka nozna , ni potrzeba od razu stawac na bramce
#18

Caliel napisał(a):No no ciekawe Oczko
ja jestem zwyczajnym szaraczkiem, jedynie popatruje czasami w karty..
Jedyny przejaw kinestetyki czy innych nadnaturalnych zdolnosci, to talent zepsucia Rotfl
Przepalamy zarowki, kopiemy ludzi pradem, i ogolnie lewa reka do mechaniki Rotfl

jak widac - nie nadaje sie za bardzo ;P a i nie lubie sluchac innych, jestem uparciuch, i chodze wlasnymi sciezkami Język

ale Caliel co Ty mówisz ja to słyszłam, ze nam tutaj to sie łyzki w dłoniach wyginaja - ja tam tak mam , są jak z plastliny Ok
nie mów, ze Ty nie
a co do żarówek to ja mam typ wojskowe" opancerzone bo normalnie strzelały jedna po drugiej jak tylko właczałam światło Szok
#19

aimichal napisał(a):Należę do zakonu bractwa LED. Jest to niejwne ugrupowanie, stworzone do walki z masońskimi chciwcami. Naszą misją jest odnaleźć jak najwięcej czarowników i przekazać im narzędzia do walki ze złem. Ciężkie czasy są coraz bliżej, musimy zjednoczyć naszą Moc. Dla tych bezwzględnych łotrów, jesteśmy tylko rodzajem trzody uprawnej.

a mnie ciary przeszły ... bo okazało się, że ktoś niby ważny i mądry przemówił

po masonach przyjdzie pora na żydów, potem innych, ciemnoskórych, rudowłosych, może i kalekich, tym co przeciwko nam i w końcu tym co nie znami

skąd my znamy takie przemowy i zianie nienawiścią

chyba nie mamy u nas masonów bo nikt się przynajmniej nie ogłaszał ... ale czy to by nam przeszkadzało, gdyby współistniał tutaj z nami na forum rozprawiając o tarocie ???

Przemówienie pierwsza klasa ... aż mnie wykręciło w drugą stronę mimo, że nie mam nic przeciwko czarownikom i zielarzom ... a nawet wyginaczom łyżek Głupek
#20

Kasha napisał(a):
aimichal napisał(a):Należę do zakonu bractwa LED. Jest to niejwne ugrupowanie, stworzone do walki z masońskimi chciwcami. Naszą misją jest odnaleźć jak najwięcej czarowników i przekazać im narzędzia do walki ze złem. Ciężkie czasy są coraz bliżej, musimy zjednoczyć naszą Moc. Dla tych bezwzględnych łotrów, jesteśmy tylko rodzajem trzody uprawnej.

a mnie ciary przeszły ... bo okazało się, że ktoś niby ważny i mądry przemówił

po masonach przyjdzie pora na żydów, potem innych, ciemnoskórych, rudowłosych, może i kalekich, tym co przeciwko nam i w końcu tym co nie znami

skąd my znamy takie przemowy i zianie nienawiścią

chyba nie mamy u nas masonów bo nikt się przynajmniej nie ogłaszał ... ale czy to by nam przeszkadzało, gdyby współistniał tutaj z nami na forum rozprawiając o tarocie ???

Przemówienie pierwsza klasa ... aż mnie wykręciło w drugą stronę mimo, że nie mam nic przeciwko czarownikom i zielarzom ... a nawet wyginaczom łyżek Głupek

Wystarczy zwrócić uwagę na to co się dzieje teraz w naszym Kraju i nie tylko.

Fragment postu z forum http://davidicke.pl/forum/post184099.htm...ki#p184099

"Do Polski wrócił w 1989r. Przyznane mu w połowie lat 80 brytyjskie obywatelstwo zachował do 2006 roku. W tym też roku odtajnił i upublicznił teczkę z materiałami, dotyczącymi jego osoby, a zgromadzonymi przez inwigilujące go służby specjalne. Posiadanie podwójnego obywatelstwa wiązało się z ryzykiem „podwójnej lojalności”- stąd zainteresowanie tajnych służb. Sikorski polityk Sikorski rozpoczął karierę polityczną w 1992r. Objął wówczas funkcję wiceministra obrony narodowej w rządzie Jana Olszewskiego.

(W 1992r. świetnie przygotowany syjonistyczny agent, R. Sikorski został vice-ministrem obrony w rządzie J. Olszewskiego. W 2005r. był już ministrem obrony w rządzie PiS, a od 2007r. pełni funkcję ministra MSZ w rządzie PO.Jak widać jego działalność polityczna przebiega ponad wszelkimi podziałami i jest nakierowana na walkę ze wszystkim, co narodowe, a przede wszystkim co polskie także, zgodnie z wytycznymi takich wybitnych syjonistów jak H. Kissinger i Z. Brzeziński. Ten ostatni był bliskim doradcą JPII.)

Jednym z podstawowych zadań jakie przed nim postawiono była szybka integracja Polski ze strukturami NATO. W późniejszych latach związany był ze zorganizowanym przez Jana Olszewskiego Ruchem Odbudowy Polski. Kolejnym stopniem kariery politycznej Radosława Sikorskiego było pełnienie funkcji podsekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz przewodniczącego Rady Fundacji Pomoc Polakom na Wschodzie.
Przez dwa lata (2005 – 2007) był ministrem obrony narodowej w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a potem Jarosława Kaczyńskiego. W 2007 roku podał się do dymisji i wystąpił z partii, z którą był dotąd związany (Prawo i Sprawiedliwość).W wyborach parlamentarnych w 2007 roku zdobył mandat posła na sejm z listy Platformy Obywatelskiej i został oficjalnie członkiem tej partii. Nieco później premier Donald Tusk powołał go na stanowisko ministra spraw zagranicznych. Funkcję tę pełni do dnia dzisiejszego.


( W czerwcu 2011r. w publicznej TV powiedział jednoznacznie, że w czasie wspólnej wizyty z min. MSZ NRF u prezydenta A. Łukaszenki (Plan podbicia Białorusi 2014/15) złożył mu propozycję rezygnacji z urzędu w zamian za gwarancje bezpieczeństwa i dostatniego życia dla niego i jego rodziny. To jest tzw. propozycja nie do odrzucenia, jak z filmu o mafii i gangsterach. Syjonistyczny agent i min. MSZ RP, R. Sikorski uprawia, zatem polityczny bandytyzm i inaczej określić tego się nie da. Można tylko zapytać, w czyim imieniu uprawia swój proceder, bo na pewno nie w interesie polskiej narodowej polityki.

Takie są właśnie demokratyczne standardy ubezwłasnowolnionego zachodniego świata.)"

Można udawać, że jest się ślepym i odwracać głowę. Można też stawić temu czoła.

Pozdrawiam.
#21

No i teoria spiskowa jest...
Kiedy krecimy dreszczowca?

Karty to podpowiedz, nie wyrocznia.
#22

Porozmawiajmy o tarocie. Znalazłem się na tym forum, ponieważ szukam osób, CHĘTNYCH DO ROZMOWY, na temat każdego subiektywnych doświadczeń kontaktu z nadnaturalną "energią". Dlaczego tarot, jest moim portalem. Tarot daje mi poczucie kontaktu z absolutem, z nad naturalna energią. To tarot wskazał mi kierunek moich poszukiwań i skierował moją uwagę na internet.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości