Moje sny
#1

Witam bardzo serdecznie.Prosze o interpretacje snu. Snil mi sie kosciol, do ktorego wchodzilam i trzymalam za reke dziewczynke. Bylo duzo ludzi ze nie moglam dostac sie do wody swieconej, przezegnalam sie ,dziewczynka puscila moja reke i pobiegla. Weszlam dalej i wciaz duzo ludzi lawki zapelnione.Ktos rozkazal mi pomodlic sie i nagle w lawce zrobilo sie miejsce i usiadlam.Po prawej stronie ujrzalam jak Pan Jezus zmartwychwstaje z bialych przescieradel, nie widzialam twarzy, ale wiedzialam ze to ON. POZDRAWIAM Luzik
Odpowiedz
#2

To zapowiedz jakiejs sprawy z przeszosci, przyzwyciezysz trudnosci natury moralnej. Jesli masz dylematy wobec jakiegos problemu , gdzie istotna wage przypisujesz sumieniu, to znajdzie ono szczesliwe zakonczenie. To moze miec zwiazek z relacjami partnerskimi, intymnymi . Jezus we snie przypomina o cierpieniu , jesli nie bedziesz dzialac w zgodzie z wlasna intuicja i sumieniem. W kazdym zwiazku oczekuj szacunku, wiernosci i prawdziwej milosci i tym sie kieruj.

To ze mialas trudnosci aby dotrzec do wody swieconej moze oznaczac , ze potrzebujesz oczyszczenia i zweryfikowania swojego dotychczasowego zycia i zaczecia go w jakims sensie od nowa. Zmartwychwstanie znamionuje mozliwosc tego nowego rozdzialu w zyciu o ile wyciagniesz wnioski ze swoich bledow z kontaktow z natury prywatnej intymnej co w Twoim snie symbolizuje biale przescieradlo. Zmartwychwstanie to rowniez cud , cos co Cie zaskoczy , ale na co mialas nadzieje wczesniej , co wkrotce moze sie wydarzyc.
Ogolnie sen daje przeslanie o oczyszczenie jakiejs sytuacji prywatnej, rodzinnej, ktora Cie męczy. Zakonczy sie ona sukcesem, nie obawiaj sie. Sprobuj od siebie zrobic wszystko co mozesz aby doszlo do szczesliwego finalu Twego problemu. Nie dopchalas sie do tej wody swieconej, co moze oznaczac ze masz malo motywacji, sily aby cos rozwiazac . Sprobuj to zmienic i uwierzyc w szczesliwe zakonczenie nurtujacego Cie problemu . Dzialaj w zgodzie z sercem i wlasnym sumieniem. Dasz rade. Kwiatek
Odpowiedz
#3

Bardzo dziekuje . POZDRAWIAM. Uśmiech
Odpowiedz
#4

Bardzo proszę Uśmiech
Odpowiedz
#5

Prosze o interpretacje snu. Calego snu niezbyt pamietam a snilo mi sie ze ktos, nie wiem kto ugodzil mnie nozem, samego noza nie widzialam ani nie wiem kto to zrobil. Pozniej trzymalam reke w tym miejscu i widzialam krew na palcach. Co moze oznaczac taki przerazajacy sen ??? Boi się Boi się Boi się Boi się Boi się Boi się
Odpowiedz
#6

Ktos Cie z najblizszych zrani slowem.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Co znaczy Twoja odp.Misia
dlaczego taka decyzja?

Czeka Cie powazna klotnia z kims z Twojego otoczenia.
Odpowiedz
#8

Nikt z najblizszych nie rani mnie slowem, nie klócimy sie nawet. Obecnie jestem w konflikcie z bratowa, ale pokłóciłyśmy sie w maju tamtego roku i nie kontaktujemy sie ze soba. Moze ona cos knuje?
Odpowiedz
#9

Nóż może być symbolem straszenia, groźby, wymuszenia posłuszeństwa, narzucania autorytetu. Zwykle używamy noża do rozdzielania, do separacji w agresywny sposób. Może to być ostrzeżenie od podświadomości, że robisz coś co prowadzi do autoagresji, zaszkodzi Ci w jakiś sposób.
Widziałaś także krew, a więc dotyczyć ta sprawa noża może utraty sił życiowych, albo ran emocjonalnych. Pomyśl czy to dotyczy życia uczuciowego, a może na przykład wprowadziłaś nowy element diety, bo wyraźnie jakoś sobie możesz szkodzić.
Odpowiedz
#10

Misia, sen dotyczy najblizszej przyszlosci, tego co ma sie wydarzyc a nie co jest teraz.
Odpowiedz
#11

Sen jest niefajny oczywiście. Może zapowiadać jakąś przykrość, którą sprawi Ci ktoś najbliższy. Spowoduje to utratę sił i osłabi Cię niestety. Albo oznacza, ze ktoś podważy Twoje mniemanie o sobie, udrzerzając w czuły punkt, w to, co dla Ciebie najważniejsze.
Ale, jak to mawiają starzy górale: sen- mara, bóg- wiara. Buźki
MUśmiech
Odpowiedz
#12

Dziekuje bardzo za odpowiedzi. POZDRAWIAM
Odpowiedz
#13

WITAM. Prosze o interpretacje snu. Tak Snil mi sie niewielki ogrodek gdzie rosly doze kwiaty zolto - brazowe tak az rozkwitaly. Ja za plotem stalam i rozmawialam ze znajoma mi kobieta. DZIEKUJE. Luzik Luzik Luzik Luzik Luzik
Odpowiedz
#14

Misiu dostaniesz zaproszenie od kogos, kto w jakims sensie jest Twoim sasiademOczko
Odpowiedz
#15

He......fajnie bo wlasnie czeam na zaproszenie. Dziekuje baaaardzo. Uśmiech
Odpowiedz
#16

Misia6934 napisał(a):He......fajnie bo wlasnie czeam na zaproszenie. Dziekuje baaaardzo. Uśmiech

Buziak
Odpowiedz
#17

Witam . Prosze o interpretacje snu. We snie znalazlam sie w wiezieniu,nie bylo krat. Palilam papierosa, wchodzilam do pomieszczenia gdzie w luzkach lezaly kobiety i wyciagalam z szafy buty, pozniej mylam garnek po ziemniakach i zobaczylam karalucha. Wszedzie bylo brudno i szaro. Co moze oznaczac taki sen ????? POZDRAWIAM Załamka Załamka Załamka Załamka Załamka Załamka
Odpowiedz
#18

Jestes uzalezniona od zlych nawykow, zachowan, schematow i nie potrafisz sie z nich wyrwac. Mieszkanie bylo brudne co wskazuje na potzrebe oczyszczenia z tych zaleznosci , ktore Ci szkodza. Karaluch jest symbolem brudu mysli, zachowan. Buty mowia o zwiazkach, powracasz do znajomosci , ktore Ci nie sluza... To sygnal, zeby sie odciac od zlych wplywow, oczyscic. Poszukac w zyciu czegos dobrego, pozytywnego, wyrwac sie z blednego dolujacego myslenia o czyms, zastosowac pozytywne afirmacje.
Odpowiedz
#19

Dziekuje Ci bardzo za interpretacje snu. POZDRAWIAM.
Odpowiedz
#20

Witam. Prosze o interpretacje snu. Buźki Bylam w domu , mialam z niego wychodzic i uslyszalam placz w pokoju. Weszlam do tego pomieszczenia, a na lozku siedziala moja corka [ dorosla juz ] powiedziala mi z placzem ze ona jest, znowu przyszla i kazala mi podejsc do okna. Gdy podeszlam zobaczylam budynek i jakies drzewa, widok calkiem inny niz w rzeczywistosci. Na budynku tym stala matka boska w blekitnej szacie, szata falowala a ona sie poruszala .Rece miala opuszczone w dol ale skierowane do przodu. Obudzilam sie ,poczulam radosc. Chcialabym sie dowiedziec co oznacza tak piekny sen. POZDRAWIAM. Buźki Buźki Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#21

Rzeczywiście piękny sen Uśmiech I poczułaś radość, gdy się obudziłaś Tak
Myślę, że mógł oznaczać, że spotka Cię coś miłego, lub dostaniesz jakąś dobrą wiadomość. Może to dotyczyć córki.
Ale jak się nad tym głębiej zastanowisz, to sama zrozumiesz, co ten sen znaczył.
Odpowiedz
#22

Mialas po prostu kontakt z Matka Boza, spotkanie. To bylo blogoslawienstwo i zapewnienie o opiece, ochronie Ciebie i Twojej corki.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości