Rozkład "Jak sprawa potoczy się w czasie?"
#1

Moja znajoma wróżka ma ciekawy rozkład na w/w temat. Rozkład ten ukazał sie w czasopiśmie ezoterycznym. Sama spróbowałam I kilkakrotnie mi się sprawdziło. Ale przechodząc do sedna :

Robimy tylko z AW czyli mamy 22 Karty

Bardzo ważne jest by przestrzegać zasady że rozkładamy karty do siebie na 3 kupki
Zbieramy je a następnie powtarzamy tę samą czynność jeszcze dwukrotnie.

I tak :

Wykładamy jedną kartę z góry i ona będzie naszą 1-szą kartą.
Odliczamy następnie trzy karty i odkładamy na bok. 
Czwarta z kolei karta będzie naszą 2-gą kartą
Odliczamy następnie trzy karty i odkładamy na bok. 
Czwarta z kolei karta będzie naszą 3-cią kartą
Następnie odliczamy siedem kart i odkładamy na bok. 
Ósma karta będzie naszą 4-tą kartą
Odliczamy następnie trzy karty.
Czwarta karta będzie naszą 5-tą kartą
Zostanie nam ostatnia karta którą odkładamy na bok.

I tak powstanie historia sprawy, naszego pytania "jak potoczy się w czasie". 
Np.: "Czy w ciągu 3 m-cy rozpocznę pracę w firmie X. ?"

Niestety nie mogę tego narysować bo pracuję na ipadzie I nawet nie wiem czy to możliwe.

Ale obrazowo powinno to wyglądać tak :
1 karta - środek rozkładu
2 karta - prawy górny róg
3 karta - prawy dolny róg
4 karta - lewy górny róg
5 karta - lewy dolny róg - i to będzie wynik, podsumowanie, odpowiedź na zadane pytanie.

--4-----2--
-----1-----
--5-----3--

Jeszcze raz polecam spróbować i powodzenia
Odpowiedz
#2

brakuje tu kochana opisu pozycji kart 1, 2, 3, 4
bo na cóż rozkładać te karty w jakichś rogach lewych czy prawych, dolnych czy górnych ... skoro wystarczy wyciągnac sobie tę 5tą kartę i ją odczytać Myśli Głupek
Odpowiedz
#3

Zgadza sie kasha Tak , dla wytrawnej wrozki 1 karta wystarczy Ok

ale ten rozklad pozwala opisac ze sie tak wyraze " historie calej znajomosci" czyli poz. 1,2,3,4 no I 5 czyli wynik podsumowanie
Ja go uzywam Bo przemawia do mnie bardziej wynik czasu , czy cos sie wydarzy czy tez nie
Bo wiadomo ze sa rozne sposoby na obliczanie czasu w taro cie I tak wg. Jednej metody ksiezyc to 1,5 roku, wg innej czas miedzy 20 luty a 20 marzec
Nie wiem ale ja z okresleniem czasu mam problemy I wole ten sposob , tym bardziej ze jak wspomnialam bylo kilka trafnych prognoz
Odpowiedz
#4

czyli jakby karty 1-2-3-4 to sekwencja "potoczenia się relacji" a karta 5 to wynik ... ale czym jest ten wynik jeśli wyjdą np Kochankowie lub Wieża ??
czy odczytujemy je jako konkretne znaczenie karty i ewentualnie czas jaki ta własnie karta wskazuje czy tylko czas?
Odpowiedz
#5

Dokladnie kojarzysz I tak hipotetycznie : klientka chce wiedziec czy jej chlopak oswiadczy sie do pol roku czasu bo odwleka te sprawe
I pojawiaja sie nam sie sekwencje nastepujacych po sobie wydarzen I Jezeli ostatnia karta beda kochankowie to zinterpretuje to Jako podjecie decyzji oswiadczyny , gdy ukase sie wieza to fiasko
5 karta odczytujemy Jako znaczenie tej Karty Bo czas jest juz zawarty w naszym pytaniu a pytanie brzmialo : czy chlopak oswiadczy sie jej do pol roku czasu
Odpowiedz
#6

aaaaaaaaaaaaaaaa .... to tytuł tematu jest zmyłkowy ... myślałam, że to właśnie ten rozkład ma niby precyzyjnie określić czas Głupek
Odpowiedz
#7

To jaki tytul proponujesz ? Bo ja nie widzialam pod jakim tytulem byl umieszczony ten rozklad w czasopismie hmmm
Odpowiedz
#8

ja nie mam propozycji ... ten rozkład na pewno ma jakąś nazwę i autora
trzeba by do niego dotrzeć ( oryginalnego rozkładu ) i opisać tak jak jest w teorii i praktyce

podałaś pozycje tych poszczególnych kart ... lewo-prawo-góra-dół ... a wystarczyłoby ułożyć je w linii prostej jedna za drugą 1-2-3-4-5 i czytałoby się dokładnie tak samo

sądzę, że poszczególne pozycje grają tu szczególną dla rozkładu rolę - zresztą jak w każdym rozkładzie

nie ma co już zmieniać tematu bo musztarda po obiedzie Rotfl ... poszukałabym jednak oryginalnego rozkładu na naszym forum ( mamy taki dział z rozkładami ) lub gdzieś w necie
wtedy można spokojnie tu go wkleić, żeby każdy wiedział co to za rozkład i jak się do niego zabrać

masz wielkie szanse ... bo albo większość z nas zna ten rozkład tylko z racji braku jego oficjalnej nazwy w temacie/wątku nie umiemy go przypiąć do opisu
lub nie znamy go i wtedy wszyscy będą się mogli z nim zapoznać

poszperaj w forumowym dziale Rozkłady kart ... skoro podpatrzyłaś to u innych wróżek to Tobie właśnie będzie łatwiej zorientować się czy mamy już taki w dziele rozkładów czy nie
powodzenia Kwiatek
Odpowiedz
#9

Smutny No niestety ale u nas takiego rozkladu nie znalazlam a szkoda
Oczywiscie musi istniec autor i nazwa ale nawet wrozka u ktorej ten rozklad podpatrzylam , nie wie nic ponadto co ja napisalam
Licze , ze ktos odwiedzi moj watek i pomoze znalezc autora i nazwe Ok
Odpowiedz
#10

Na razie zmienilem tytuł wątku na bardziej adekwatny Uśmiech
Odpowiedz
#11

Ok

Luzik dzięki szefie! ja bym nawet dookreśliła "jak potoczy sie w określonym czasie"
Odpowiedz
#12

Dziekuje za pomoc , fantastyczni jestescie Ok
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości