Czakram Bieli
#1

   
Czakram bieli przy neogotyckim pałacu w Bałoszycach...

25 maja 2005r znana polska radiestetka mgr inż. arch.mistrz radiestezji Alicja Rospond z Gdańska odkryła w   odległości 50m od pałacu  w  parku czakram bieli, który posiada bardzo silną pozytywną energię (siła tej energii porównywalna jest do siły czakramu wawelskiego,  w skali Bovisa emituje on  energię 120 000-150 000 jednostek. ). Jest on otoczony 5-cioma starymi drzewami, co świadczy, że poprzedni mieszkańcy Pałacu musieli o tym wiedzieć jednak wiedzę zabrali najprawdopodobniej wyjeżdżając do Niemiec w czasie gdy zbliżał się front rosyjski. O tym, że czakram był znany w przeszłości może świadczyć również fakt długiego życia poprzednich właścicieli, wiedza ta jednak najprawdopodobniej była rodową tajemnicą, którą z kolei obecni właściciele pałacu starają się upubliczniać.
http://pojezierzeilawskie.pl/baloszyce.html
Odpowiedz
#2

ooo bardzo ciekawe ...a co wiesz o czakramie wawelskim?
dziekuje juz znalazłam wiadomsci w innym watku sa dosc szeroko opisane Uśmiech
Odpowiedz
#3

Mama_Muminka napisał(a):ooo bardzo ciekawe ...a co wiesz o czakramie wawelskim?
dziekuje juz znalazłam wiadomsci w innym watku sa dosc szeroko opisane Uśmiech

Spoko Rotfl Wiesz, osobiście na Wawelu jeszcze nigdy nie byłem... wiec nie mogę się wypowiedzieć na tamten temat jak tam jest i sam jestem zdany na opinie innych Bezradny . Tutaj tzn. przy czakramie bieli natomiast mogę stwierdzić ze coś jest na rzeczy bynajmniej w moim skromnym przekonaniu bo byłem tam Rotfl i nawet o tym kiedyś wspominałem w innym wątku jak miałem tutaj inne konto... o czym zapomniałem i się teraz powtarzam Zawstydzony Rotfl hehehe... starość nie radość, młodość nie wieczność Rotfl Rotfl
Odpowiedz
#4

jest moc to na pewno, moj chłop pochodzi zKrk wiec i ja tam bywam i czulam moc na pewno, tam nie da sie miec deprechy
to jest miejsce gdzie mozna nabrac sił i to sie czuje dosłownie
jak spotalismy sie z rodzina na rynku to az pytali mnie czy ja cos bralam czy to woda tak na mnie działa (krakowska woda jest jedna z najlepszych) Rotfl
byc moze to czar tego miejsca , na rynku czuje moc i spokoj
Odpowiedz
#5

dzięki za informacje Kwiatek jak będę miał kiedyś okazje to na pewno skorzystam... tutaj gdzie byłem jest podobnie i chciałbym to porównać Uśmiech
Odpowiedz
#6

haha ja najpierw skorzystalam nieswiadoma mocy teraz wiem skad to Uśmiech
Odpowiedz
#7

czasami i tak bywa w życiu Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości