Jasnowidzenie
#1

Piotr Gońciarz "Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota"
Odpowiedz
#2

werona napisał(a):Piotr Gońciarz "Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota"
Niestety kupiłem tę książkę :fie: cieniutka i słabiutka, na tema jasnowidzenia parę kartek ogolnikowo, a w odniesieniu jasnowidzenia do Tarota, to nic tam nie wyczytałem :o :x Lepiej kupić coś innego, cokolwiek. Chociaż książka nie jest bezwartościowa i dla początkujących może byc przydatna, jednak tytuł całkowicie rozmija się z jej treścią :feminist: A napaliłem się jak szczerbaty na suchary, bo czasem mam przebłyski jasnowidzenia, niestety nie umiem nad tym panować i myslałem, że ta książka coś mi rozjaśni, ale niestety :bad:
Odpowiedz
#3

Cytat:A napaliłem się jak szczerbaty na suchary

Buahaha, Eremit, proszę Cię! :sarcastic: Apowiedz jak to u Ciebie wygląda z tymi przebłyskami, bo może ja też mam, ale nie wiem czy to już to, czy tylko zbiegi okoliczności, ze coś mi się pomyślało, a potem się to okazało prawdą... Tylko trochę tego dużo na przypadek...
Odpowiedz
#4

No i co mam nowy wątek o przebłyskach?? hmmmm Oczko No dobra, proszę sie pozwierzać z Waszych doswiadczeń, bardzo to ciekawe!
Odpowiedz
#5

Polega to na tym, że widze jakąs sytuację, nie są to tzw. przeczucia. Tylko że to nie jest dokładne Np. widzę jak spada szklanka ze stołu i się rozbija, a w rzeczywistości (po pewnym czasie) spada kubek i się rozbija. To był tylko przykład jak to działa, zaraz ktos powie "zawsze się coś bije" albo autosugestia. Jednak wykluczyłem taką możliwośc, wbrew pzorom myslę bardzo racjonalnie i na ogół sceptyczny jestem.
Autosugestia nie, ponieważ zdarzało mi się coś zobaczyć zupełnie niezależnego ode mnie np. sytuacja znajomego, któremu nic nie mówiłem, a on potem opowiada mi co mu się zdarzyło.
Widzę sytuacje jednostkowe, więc nie można powiedzieć że takie cos predzej czy później się wydarzy.

We włoszech pracowałem głównie w budownictwie m.in. jako glazurnik. Kiedys przywidziały mi się takie jakby 2 kolumny z kafelków, raczej 2 pionowe pasy z płytek. I zapomniałem o tym. Dopiero po kilku latach, już w Polsce, gdy takie coś wyszło mi w mojej łazience, skojarzyłem, że to widziałem :o

Bywało też tak, że sprawdzało sie bardzo szybko. Np. kładłem terakotę w garażu znajomej, jakoś przysiadłem odpocząć, czy coś zjeść i przywidziało mi się, że chodzę ze świeczką czegoś szukam. Za pół godziny chodziłem z zapalniczką, bo wysiadł prąd.

Takie przykłady przypomniały mi się z budowlanki :moil: ale to każdej sfery zycia dotyczy. Problem jest w tym, że nie wiem kiedy się spełni i nie wszystko jest identycznie jak sie widzi. Poza tym nie umiem takiej wizji wywołać jak np. Jackowski, że tam coś poniucha i ma wizje. Ja nie umiem tego wywołać. Jakoś tak do tej pory nie rozwijałem tej zdolności, ale własnie chcę cos w tym kierunku pójść i może zapiszę się na jakiś kurs jasnowidzenia.
Odpowiedz
#6

No właśnie, ja o takich sytuacjach pisałam, też to miewam, obrazy w ułaku sekund, a potem się to dzieje! Bardzo często się zdażało, ze słyszałam dzwoniący telefom, który miał dopiero zadzwonić, dosłownie sekundy po tym jak mi się wydawało, ze go słyszę - to jest u mnie standartowa sytuacja, tylko ja to brzydko mówiąc olałam i nigdy sie nie zastanowiałam nad tym, aż do niedawna. Muszę również nad tym pomyśleć.
Ale z drugiej strony, jak bym coś jednak w sobie miała, to bym w przypadku kart tak nie strezlała kulą w płot! :twisted: Ale daj koniecznie znać, jak coś będziesz wiedział więcej!
Odpowiedz
#7

Eremit napisał(a):
werona napisał(a):Piotr Gońciarz "Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota"
Niestety kupiłem tę książkę :fie: cieniutka i słabiutka, na tema jasnowidzenia parę kartek ogolnikowo, a w odniesieniu jasnowidzenia do Tarota, to nic tam nie wyczytałem :o :x Lepiej kupić coś innego, cokolwiek. Chociaż książka nie jest bezwartościowa i dla początkujących może byc przydatna, jednak tytuł całkowicie rozmija się z jej treścią :feminist: A napaliłem się jak szczerbaty na suchary, bo czasem mam przebłyski jasnowidzenia, niestety nie umiem nad tym panować i myslałem, że ta książka coś mi rozjaśni, ale niestety :bad:

Ja też ją kupiłam... też licząc, sądząc po tytule, na swego rodzaju rozwój w tej dziedzinie... ale niestety, książka zawiera głównie standardowe opisy kart, więc zgadzam się w 100% że szkoda na nią kasy...
Odpowiedz
#8

Ja czasem widze jakby migawke jakies foto czy krotki film
Czasem we snie a czasem slucham muzyki czy ogladam tv i przychodzi obraz.Czasem jest to zwiazane wlasnie z czyms w tv
Bylo raz tak ze powiedzialam mojemu ex zginą górnicy zobacz cos o tym w tv i necie.Nie było...za dwie godziny mama dzowni czy cos o tym nie słyszałam
Od roku mam wuzje krzyza bialego na łące a do tego piekne niebieskie niebo
Do tego od paru lat śni mi sie wojna
Rok temu mowiłam zaniedługo bedzie konklawe.Dzis mnie pytaja jak to zorbiłam?
Pare lat temu mowiłam bedą ludzie pluć na symbole swiete i co?byla cala ta szopka z krzyzem
Odpowiedz
#9

witam

Potrzebuje kogos kto zna sie dobrze na jasnowidzeniu,chcialam popytac o pare spraw ktore ostatnio sie we mnie dzieją...moze ktos mi w kartach zobaczy co mam dalej robic w moimi wizjami?(jesli tak to mozna nazwac) mam wrazenie ze widze aury na zdjeiach,ludzi ,zwierzeta ..jakby cos chcialy mi przekazac...oprocz tego wszedzie koty lustra ..raz dobre raz zle...masa roznych znakow...ciezko mi o tym pisac bo czuje sie z tym samotna nierozumiana wrecz wysmiewana...Smutny czuje ze do czegos to zmierza ale nie umiem tego wykorzystac
Odpowiedz
#10

Butterfly, napisz coś o tym więcej. Ja również wyczuwam aurę i mam prorocze sny. Poza tym dostrzegam pewne znaki, ale w realu, np. kilkanaście razy tego samego dnia "spotykam" pewną liczbę (nr tramwaju, autobusu, rejestracji, godzina, stan naładowania baterii, nr pokoju hotelowego gdy wyjeżdżam, nr tel gdy ktoś do mnie dzwoni, itp.) Uśmiech
Odpowiedz
#11

Loreley nan to samoUśmiech, znaki gdziekolwiek sie obroce, nr piosenki teksty duuzzzo by wymieniac. I sny prorocze rowniez, czesto jak np spie z kims w jednym pokoju to sni mi sie jego emocjeOczko

''Jest pewien Smok, który nie jest gadem
Podąża śladem serca, a nie za stadem ''
Odpowiedz
#12

Co do prześladowania przez liczby ....od jakiegoś czadu mam tak że trafia się np VII i caly czas tego dnia rydwan.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości