Wątek zamknięty

Gabinet Reiki - Loreley
#1

Przekazy Reiki

Jestem Mistrzem Reiki Ryoho, Ascension Reiki i Reiju Reki. Ukończyłam z wyróżnieniem kurs Praca z Energiami (Czakroterapia i Auroterapia).

Energia nie zna barier odległości. Dlatego może zostać przekazywana każdemu, kto zechce ją otrzymać, bez względu na to gdzie się znajduje. 
Za pomocą przekazów energii na odległość, następuje proces oczyszczania, naenergetyzowania

 a także przyspieszania procesu uzdrowienia. Przekaz energii Reiki wykonywany jest z zachowaniem wszystkich etyk i każda pełnoletnia osoba może skorzystać z tego przekazu. Przekaz energii Reiki nie zastąpi leczenia medycznego ale jest jego doskonałym uzupełnieniem i wzmocnieniem. Nie przerywaj kuracji medycznej, jeśli pod stałą kontrolą lekarza.


Do przekazu energii na odległość potrzebne mi jest:

- Twoje imię i nazwisko
- data urodzenia

- miasto i województwo (tam, gdzie będziesz się znajdować w trakcie przekazu Reiki)

- uzgodnienie ze mną godziny i daty przekazu energii Reiki
(powyższe dane możesz mi przesłać na PW)  Tak

W czasie przekazu energii Reiki o umówionym uprzednio czasie:
- powinieneś leżeć z zamkniętymi oczami i relaksować się przez około 30 do 45 minut (czas ustalam indywidualnie; jeśli uśniesz, to nic nie szkodzi).
- konieczne jest otwarcie się na energię Reiki czyli wyrażenie przyzwolenia w myślach na przesłanie przeze mnie energii Reiki
- w czasie przekazu nie musisz nic odczuwać, możesz też czuć ciepło albo mrowienie w kończynach czy w czakrze korony, odczucia są jak najbardziej indywidualne
- 24 godziny przed i po przekazie energii nie możesz pić alkoholu. Do godziny po przekazie Reiki nie powinieneś prowadzić samochodu.
- czasem zabieg należy powtarzać kilka razy, ustalimy to indywidualnie Uśmiech

Sprawdzam również stan Twoich czak i aury, odblokuję je energetycznie i postaram się zbalansować, do tego zazwyczaj potrzeba kilku zabiegów, o wynikach poinformuję Cię w wątku Uśmiech

Zapraszam  Kotek

5 duchowych zasad Reiki:
„Właśnie  dziś nie martw się
Właśnie dziś nie złość się
Właśnie dziś bądź wdzięczny
Właśnie dziś pracuj uczciwie
Właśnie dziś bądź miły dla innych”
#2

Gratuluje i z chęcią skorzystam Buźki
#3

Lila, daj mi proszę znać, czy wolisz piątek czy sobotę Uśmiech
#4

ojoj a w czym to ma pomóc ?
#5

To metoda przywracania do zdrowia za pomocą usuwania blokad energetycznych, oczyszczania czakr i aury i balansowania przepływu energii w organizmie, tak w wielkim skrócie oczywiście, Marzeno. To przekazywanie dobrej energii Uśmiech
#6

rozumiem Uśmiech gdzieś o tym śłyszalam,ałe nie chciałam w to wierzyc. Pozwol w takim razie abym byla pierwsza. Myśłe ,ze dobrze mi taka pomoc zrobi,gdy kompletnie nic nie uklada sie po mojej mysli. A wraźenia opisze .dane na priu pozdrawiam
#7

Lila i Marzena - wszystko mamy ustalone Uśmiech
#8

Witam,

Ja też chce zapisać się na przekaz energii.

Pozdrawiam
#9

Oczywiście, Aneto, tylko ustalmy termin Uśmiech
#10

Aneta, jeśli pasuje Ci wtorek o północy tzn. z wtorku na środę, to już jesteśmy umówione na przekaz energii Reiki Uśmiech
#11

Chętnie skorzystam z przekazu energii Reiki. Dane już wysyłam Uśmiech
#12

Już po przekazie energii dla Anety i dla Lili Uśmiech
Ja za każdym razem czułam mrowienie w dłoniach i stopach i gorąco w dłoniach, ale Wy nie musiałyście to czuć Uśmiech
#13

Lolerey dziekuje ,w pewnym momencie usnelam,ale juz o 5.30 rano wstalam i bylam wyspana jak nigdy Uśmiech
Jeszcze raz wielkie dzieki Buziak
#14

Lila napisał(a):Lolerey dziekuje ,w pewnym momencie usnelam,ale juz o 5.30 rano wstalam i bylam wyspana jak nigdy Uśmiech
Jeszcze raz wielkie dzieki Buziak
Lila, to super, energia Reiki dała Ci spokojny orzeźwiająco sen! Tak również czasem działa Uśmiech
#15

Do 14.04. niestety nie umawiam się na przekazy Reiki, bo będę ogromnie zajęta. Zapraszam po 14. kwietnia Buźki
#16

no to świetnie....bardzo się zawiodłam ;-(
#17

Loreley napisał(a):Już po przekazie energii dla Anety i dla Lili Uśmiech
Ja za każdym razem czułam mrowienie w dłoniach i stopach i gorąco w dłoniach, ale Wy nie musiałyście to czuć Uśmiech
Ja niestety nic nie czułam, spałam jak zabitaUśmiech
Pozdrawiam
#18

To właśnie energia Reiki daje ożywczy mocny sen Uśmiech
#19

Czy ja wiem, od pierwszego zabiegu najchętniej bym nie kładł się spać, a jak już się położę, to wstać nie mogę Rotfl
#20

Bezsenność przykra sprawa, współczuję Smutny
#21

Ja generalnie jestem nocnym markiem i kładzenie się spać o 2 to dla mnie norma, ale teraz w nocy w ogóle nie odczuwam potrzeby snu. Muszę się zmusić, by zasnąć, a wtedy śpię ponad 9 godzin. W życiu tyle nie spałem. Taka dziwota.
#22

To tracisz najpiękniejszą część dnia - poranek Tak
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości