Czy jest zaklęcie na naprawę sprzętu?...
#1

czy ktos zna moze jakis rytual czy zaklecie po ktorym zepsuty drogi sprzet moze sie naprawic? mam na mysli konkretnie aparat fotograficzny Uśmiech
Odpowiedz
#2

nie ma takiego zaklęcia. magia nie działa w ten sposób Oczko
Odpowiedz
#3

Popieram poprzedniczke.
Odpowiedz
#4

Nie wiem czy z aparatem zadziała ale ja zazwyczaj biorę młotek i puszczam "zaklęcie" od którego uszy więdna. Tak przez 5 minut i ....czasem zadziała a czasem człowiekowi ulży. Uśmiech Innych sposobów nie znam.
Odpowiedz
#5

Janek podał rozwiązanie, które stosowałam do starego magnetowidu. działało zawsze Rotfl magia młotkowa Rolling :laughing-rofl:
Odpowiedz
#6

dzięki za zaklęcie u mnie nie zadziałałoOczko

no nie wiem czy magia nie działa na przedmioty... prawdziwa magia powinna działać na wszystko
Odpowiedz
#7

A znasz sie na magii ze tak mowisz? To nie jest to co pokazuja w filmach czy w bajkach...
Odpowiedz
#8

magia nie zadziała na zasadzie: zepsuł się aparat to się naprawi Kwiatek działa ona na polu niefizycznym. owszem, można czarować przedmioty, ale np. na zasadzie, żeby coś przyciągały lub odpychały. czaruje się na przykład kamienie na daną rzecz. na miłość, na dobrobyt, na spokój, na zdrowie. rzecz fizyczna, ale działanie na sfery niefizyczne. magia nie sprawia, że coś ułamanego z powrotem się "przyklei"
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości