Wątek zamknięty

Ten sam dzien,miesiac i rok urodzenia
#1

Witajcie. Mam pytanie do osob znajacych sie na numerologii. Urodzilam sie 27.11.1986 roku i mam kolezanke ktora urodzila sie w tym samym dniu, miesiacu i roku co ja, roznica jest tylko taka, ze ja mam na imie Natalia a ona Justyna. Czy to oznacza, ze nasza numerologia jest taka sama i powinnysmy miec takie samo zycie. Patrzac z biegiem lat to jestesmy zupelnie inne,ja jak ogien,ona jak woda, ja nie mam meza ani dziecka a ona ma...Nie potrafie tego zrozumiec, niby ludzie tacy sami patrzac na numeroligie a jednak odmienni. Prosze Was o pomoc w odpowiedzi na moje pytanie i jesli jest taka mozliwosc to o portret mojej osoby, badz tez mojego zycia. Pozdrawiam
#2

Ja mam dokładnie taka samą sytuację Uśmiech
Też mam koleżankę urodzoną tego samego dnia (a poznałyśmy się za granicą!).
Mamy zupełnie inne życie.
Nie jestem specjalistką w numerologii, ale wiem, że ogromne znaczenie mają również imiona i nazwiska.
Tarotowy Portret Psychologiczny (ten podstawowy) mamy identyczny, ale te same karty u każdej z nas realizują się inaczej.
A na dodatek ona "łapie się" jeszcze w znaku Skorpiona, bo urodziła się rano, a ja wieczorem i już jestem Strzelec (sprawdziłam w takim dokładnym kalendarzu).
Sama widzisz, że data urodzenia to zaledwie "wierzchołek góry lodowej" Oczko
Przecież miliony ludzi na świecie urodziły się tego samego dnia.
#3

Dlatego ważna jest tutaj godzina urodzenia. Wpływ na to jacy jesteśmy ma również środowisko, rodzina w jakiej wzrastamy. Uśmiech
#4

Żubrówka napisał(a):Przecież miliony ludzi na świecie urodziły się tego samego dnia.
Miriam napisał(a):Dlatego ważna jest tutaj godzina urodzenia. Wpływ na to jacy jesteśmy ma również środowisko, rodzina w jakiej wzrastamy. Uśmiech

Czy to znaczy, że analiza numerologiczna oparta tylko na dniu, miesiącu i roku urodzenia może wprowadzić w błąd?
#5

ważne jest nazwisko i miejsce urodzenia także Uśmiech
#6

Talia, to nie błąd ale po prostu niepełna i powierzchowna analiza.
#7

Żubrówko, ale zobacz, olalola1988 napisała, że ona i jej koleżanka są zupełnie różne i zupełnie inne rzeczy dzieją się w ich życiu:

olalola1988 napisał(a):...Urodzilam sie 27.11.1986 roku i mam kolezanke ktora urodzila sie w tym samym dniu, miesiacu i roku co ja, roznica jest tylko taka, ze ja mam na imie Natalia a ona Justyna. Czy to oznacza, ze nasza numerologia jest taka sama i powinnysmy miec takie samo zycie. Patrzac z biegiem lat to jestesmy zupelnie inne,ja jak ogien,ona jak woda, ja nie mam meza ani dziecka a ona ma...Nie potrafie tego zrozumiec, niby ludzie tacy sami patrzac na numeroligie a jednak odmienni...

Żubrówko, nawet niepełna i powierzchowna analiza z dnia, miesiąca i roku urodzenia nie byłaby chyba w stanie ująć tak różnych spraw, jak w przykładzie oliloli1988 i jej koleżanki. Co o tym myślicie?

Olulolu1988, a Ty nie widzisz żadnych punktów wspólnych z tą koleżanką?
#8

Talia napisał(a):
Żubrówka napisał(a):Przecież miliony ludzi na świecie urodziły się tego samego dnia.
Miriam napisał(a):Dlatego ważna jest tutaj godzina urodzenia. Wpływ na to jacy jesteśmy ma również środowisko, rodzina w jakiej wzrastamy. Uśmiech

Czy to znaczy, że analiza numerologiczna oparta tylko na dniu, miesiącu i roku urodzenia może wprowadzić w błąd?

Nie wprowadzi w błąd . Los ich życia jest inny , ale wibracja liczby taka sama. Pamiętajmy, ze liczby mogą również realizować się w negatywie.
#9

No właśnie!
Ja i moja koleżanka-bliźniaczka jesteśmy jedynkami numerologicznymi.
Ona, to typowa jedynka, przebojowa, lubi rządzić itd., a ja nie.
#10

Żubrówko, jak tak czytam na forum, to każda cyferka w dacie urodzenia ma swoje znaczenie - dzień odpowiada za coś, miesiąc za coś innego, też wyzwania, punkty zwrotne itd.
Może warto zrobić tak dla porównania analizy takich samych dat urodzenia u 2 różnych osób? Mógłby to ktoś zrobić?
#11

Nie jestem`specjalistą od numerologii, ale jeżeli zrobi się analizę dwóch identycznych dat, to wynik będzie przecież ten sam.
Należałoby dołączyć imiona, nazwiska, jakieś ważne daty w życiu, czy ja wiem co jeszcze.
#12

Nie widzę punktów wspólnych między mną a moją koleżanką, podobny lub taki sam to mamy tylko kolor włosów Uśmiech. Myślę, że karty można interpretować w dwojaki sposób więc dlatego pewnie mamy odmienne życie ale sam jego koniec lub dalszy ciąg mogą być podobne lub takie samo. Dziękuję Wam za Wasze odpowiedzi i chęć pomocy w zrozumieniu numerologii
#13

Powtarzam, data urodzenia to dopiero początek numerologicznych wyliczeń Uśmiech
#14

zdecydowanie - do pełnego portretu numerologicznego potrzebna jest nie tylko data ur. ale również pełne dane osobowe , + godz. urodzenia , miejscowość ...

ja osobiście zajmuję się numerologią współczesną wg. pentagramu S. Chordeckiego -
z doświadczenia wiem, że w portrecie numerologicznym są kody, które mogą mocno wpływać na nasze życie, lub tylko w nieznaczny sposób delikatnie się zamanifestować ..
dodatkowo to nie jest tak, że posiadamy tylko np. kod biedy - po drodze jak zrobi się szczegółowe obliczenia , będzie i kod który pozwoli nam z tej biedy wyjść
ale ważne aby zrobić to w odpowiednim okresie czasu - wówczas rzeczywiście to się zadzieje ....
kody, które są wpisane w naszej dacie dają nam możliwości , a to czy my skorzystamy z tych możliwości ,
to już zależy od pozostałych czynników numerologicznych , które są zawarte w pozostałych naszych danych - choćby imiennych ...
długo by o tym pisać - bo poprawnie wykonany portret numerologiczny, który dostarcza nam rzetelnych informacji a w dodatku potwierdza go sama zainteresowana osoba ( często mi piszą, że nie znamy się a czują się jakbym z nimi od wieków chodziła na piwo - bo podaję info do którego nie każdy z jej/jego środowiska ma dostęp) ,
to wiele żmudnych wyliczeń..

osobiście chodziłam do podstawówki z koleżanką, która urodziła się tego samego dnia rano co ja ,
nasze mamy leżały obok siebie w szpitalu ..
natomiast nasze życie potoczyło się zupełnie, skrajnie inaczej , ona w wieku nastu lat została mamą , zajęła się prowadzeniem domu ..
ja natomiast postawiłam na edukację i karierę - te różnice zostały zainicjowane przez nasze wibracje imienne , które mają wpływ i korelują z naszymi wibracjami, kodami z daty urodzenia ...

w przypadku, gdy ktoś do mnie pisze, że na necie to o numerologicznej 1-ce pisze to i to, więc dlaczego ja piszę jej coś innego - uśmiecham się z delikatnym politowaniem - przepraszam ale tak jest ... bo w necie owszem jest wiedza ale ogólna , nikt za darmo nie zdradza swojego całego doświadczenia , a większość ludzi bazuje jednak na tej ogólnodostępnej wiedzy i czasami zachodzą właśnie takie nieporozumienia - czego już nie potrafią przyjąć do wiadomości..

i zgadzam się z Żubrówką , że sama data ur. to dopiero początek wyliczeń
im portret ma być bardziej spersonalizowany musi być więcej danych osobowych Kwiatek
#15

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za odpowiedź. Bardzo ciekawe jest to co piszecie, wszystkie wskazówki będą dla mnie cenne i przydatne kiedy kupię sobie książki i moze będę uczyla sie numerologii od podstaw. Jeśli bylby ktoś chętny to prosilabym o taki portret a nazwisko i godzinę urodzenia podalabym na priv. Życzę wszystkim milego popołudnia i pozdrawiam.
#16

Nie mam nic waznego do powiedzenia w tym temacie niestety,taka tylko ciekawostka.Moja corka miala od malenkosci kolege,wlasciwie przyjaciela,strasznie do siebie przylgneli,potem sie okazalo,ze maja takie same daty urodzenia,kazda wolna chwile spedzali razem,bardzo sie lubili,dla nas wlasnie to bylo ciekawe,bo dwoje dzieci urodzonych w dwoch roznych krajach,tyle,ze w tym samym czasie odnalazlo sie w trzecim kraju i tak polubilo.Niestety,tak ok 16 roku zycia zaczely wychodzic roznice pomiedzy nimi i drogi sie rozeszly,dzis nic juz ich nie laczy,maja zupelnie odmienne zainteresowania i zycie w ogole.
#17

Ja znam podobna sytuacje Rotfl tego samego dnia, miesiaca i roku, w tym samym szpitalu na tej samej sali co ja Zawstydzony , tylko z różnica 10 minut urodziła sie dziewczyna która znam z widzenia Rotfl i ma w cały czas w życiu z górki... można by rzec że urodzona w czepku Rotfl a ja dla odmiany lepiej nie mówić Rotfl Rotfl
#18

3n20 to ciekawe co piszesz. Może imie, nazwisko i pięć człowieka wlicza się w jego numerologię, może to w tym przypadku ma jakieś większe znaczenie przez co lepiej nam sporządzić taki portret i odczytać samego siebie i przyszle życie skoro data urodzenia, podobna godzina, ta sama miejscowość, szpital i sala nie dają rozwiązania a,może to po prostu przypadek, że ktoś dobrze zinterpretuje nasza datę urodzenia, taki przysłowiowy" strzał w dziesiątkę". Chciałbym aby ktoś zrobił mi taki portret i wtedy moglabym powiedzieć jak to odnosi sie do mojego życia
#19

Wiesz... mysle to jest prawda ze wibracja liczby imienia i nazwiska odrywa kluczowa role w dalszej interpretacji drogi życia każdego z nas , a nie tylko sama godzina, dzien , miesiac, rok i miejsce Rotfl ale... gdy sie o tym dowiedziałem ze tamta dziewczyna ma podobne znamię co ja to tez mnie to zaciekawiło Rotfl i tak: wibracja mojej daty urodzenia to 1, imienia 5, nazwiska 6 a suma liczby imienia i nazwiska 2 Rotfl
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości