Tarot Nefertari
#1

brzydki jak cholera ale wydrukuję jutro na czarno i potraktuję złotym brokatem :yes: :mrgreen:
[Obrazek: 0_a0ea_c2b0c60b_XL.jpeg]<---to dwuznaczna poza :o Lol Lol Lol Lol
[Obrazek: 0_a0eb_eb077a8f_XL.jpeg]
[Obrazek: 0_a0ed_15384c89_XL.jpeg]
[Obrazek: 0_a0d4_e85e547f_XL.jpeg]
Tajemnicza królowa, której uroda owiana była legendą - to Nefertari, Światło Egiptu. Ta cenna talia kart skrywa w sobie mistykę Doliny Nilu widzianej oczyma pięknej władczyni. Złociste nadruki na folii sprawiają, że jest to najbogatszy Tarot Egipski, jaki kiedykolwiek powstał.
Odpowiedz
#2

Kiedys mialam zamiar go sobie kupic, ale pomyslalam, ze te zlocone, czy tez srebrzone elementy bardzo rozpraszaja uwage i w gruncie rzeczy nie widac co na karcie. Mialam ,jeszcze do niedawna , na satelicie kilka italianskich programow z wrozkami, bardzo je lubilam ogladac. Jedna z wrozek(Iside) miala te karty. Na tych wloskich programach pokazuja duzo bliskich ujec kart, co bardzo ulatwia rozumienie interpretacji kazdej wrozki. Te karty bardzo rozpraszaly(nie wiem...moze to tylko tak w telewizji), wiec zmienilam zdanie, nie kupilam ich.
Odpowiedz
#3

rudalila napisał(a):Na tych wloskich programach pokazuja duzo bliskich ujec kart, co bardzo ulatwia rozumienie interpretacji kazdej wrozki. Te karty bardzo rozpraszaly(nie wiem...moze to tylko tak w telewizji), wiec zmienilam zdanie, nie kupilam ich.
taki rzut na karty,nawet z góry<jak w ezotv np.> i tak ci wypaczy obraz czegokolwiek
Odpowiedz
#4

dlaczego wypaczy?
Odpowiedz
#5

no kolory inne,ostrość
Odpowiedz
#6

Czy ja wiem, niekoniecznie chyba.
Aczkolwiek na niektórych nic nie widać, bo się światło odbija od kart.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości