ANGEL INSPIRATION Deck, Kim Dreyer
#1

Angel Inspiration Deck 
(Talia Anielskich Inspiracji)
[Obrazek: THAbOCM.jpg]
Talia anielska autorstwa Kim Dreyer, można powiedzieć, że bliźniacza (nawet niektóre grafiki się powtarzają) talia Conscious Spirit Oracle Deck ( http://dobrytarot.pl/showthread.php?tid=...#pid197246 ) ... Tutaj jednak spotykamy tylko postacie anielskie... Grafika bardzo podobna - pastelowa, przyjazna, optymistyczna, z przewagą postaci kobiecych. Ja muszę przyznać, że z tych dwóch talii - ta jest bliższa mojemu sercu... kupiłam ją jako pierwszą, ale tez po prostu przesłania talii Angel Inspiration Deck bardziej do mnie przemawiają, inspirują mnie... choć oczywiście ktoś inny może woleć  Conscious Spirit Oracle Deck.

Różnica w wyglądzie kart między tymi taliami jest taka, że tu są one prostsze: kart jest również 44, jednak nie mają one ramek (tym samym obraz jest więc nieco większy), i nie ma też sentencji (motta) na dole karty - jest tylko jej nazwa. Natomiast jakość kart jest taka sama: duże (9x14 cm), matowe, dobrej jakości karton, świetnie się tasują, dołączono dość dużą (formatu kart, 59 stronicową) książeczkę z kolorową okładką, gdzie znajdziemy objaśnienia poszczególnych kart (w języku angielskim) ze kluczowymi hasłami, anielskimi pytaniami pomocniczymi  oraz afirmacjami do każdej karty, a oprócz tego rozkładaną skróconą listę poszczególnych kart z aniołami i ich nazwami. Tył kart (koszulka) jest bardzo ładny, ciemno-turkusowy z wzorkiem na środku.

Jest to zdecydowanie jedna z moich ulubionych talii anielskich, daje klarowne i inspirujące odpowiedzi właściwie w każdej dziedzinie życia, a szczególnie w pytaniach dotyczących rozwoju osobistego, a także wszelkiego rodzaju związków międzyludzkich - polecam ją wszystkim. Uśmiech

[Obrazek: M40bAsx.jpg]

[Obrazek: EWvYi8B.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości