Chata Margity za wsią
#1

[Obrazek: 2psq41s.gif]
Moi mili parafianie Język
Zacznę tu swoje kazanie.
Moja tutaj jest enklawa, przemyślenia i zabawa.
Czas otworzyć szerzej wrota, niechaj każda tu istota komentarza mi nie szczędzi i wpisuje ku pamięci.
Chatka moje jest uboga lecz nie chwyta w niej mnie trwoga.
Pachnie cała rozmarynem, miętą, lubczykiem i jaśminem.
W koło las, samotnia ciszy, nawet słuch mój komara przelot słyszy, choć się przyznam słuch już nie taki lecz pominę wszelkie braki. Rotfl
Bucha ogień w palenisku, nie zabraknie w oczach błysku, gdy zejdziemy się gromadnie, kiedy ktoś z wizytą wpadnie.
Pogadamy o pradziejach, o czarownic pochodzeniach, odprawimy kilka czarów, oderwiemy się od garów.  Lol
Od codziennej szarości i zgiełku i usiądziemy tu przy ciepełku.
Zaraz coś tam naważymy, humorek sobie poprawimy.

Teraz w górę wszystkie ręce, zatoczcie koło w wielkim pędzie, otwórzcie oczy, otwórzcie serce i radujmy się tu wielce.  Rotfl
Odpowiedz
#2

[Obrazek: 02.jpg]

opijmy
[Obrazek: kieliszki-do-wina.jpg]
Odpowiedz
#3

Piękny początek pamiętnika :yes:
Odpowiedz
#4

Miło mi, że wam się podoba  Uśmiech
Przyniosłam owoce, bo tak pić na "sucho" nie uchodzi  Rotfl 
Częstujcie się  Oczko
Odpowiedz
#5

Maire, jestem pod wrażeniem Rotfl Rotfl Rotfl Również nie jestem wylewna, więc napiszę tylko- masz talent i pięknie to napisałaś!
Odpowiedz
#6

Maire, to dom moich marzeń Shock . Wszystko tam jest takie, jak sobie wymarzyłam - dom, otoczenie, rzeczka, łódka, las... Shock Dziękuję Ci za to zdjęcie :kiss3: .
Odpowiedz
#7

Gośka napisał(a):Maire, jestem pod wrażeniem Rotfl Rotfl Rotfl Również nie jestem wylewna, więc napiszę tylko- masz talent i pięknie to napisałaś!
Dziękuję Gosiu Rotfl
Czasem tak mnie najdzie, ze mnie taka poetka ludowa Język

Mewa napisał(a):Maire, to dom moich marzeń Shock . Wszystko tam jest takie, jak sobie wymarzyłam - dom, otoczenie, rzeczka, łódka, las... Shock Dziękuję Ci za to zdjęcie :kiss3: .
Mewuś domek jest faktycznie uroczy, mnie też taki się marzy, jak w temacie- chata za wsią, na skraju lasu Rotfl
Mogłabym tam zamieszkać...
Odpowiedz
#8

Bardzo ladnie! :yes: :fan:
Widze, ze na naszym forum kopalnia talentow!
Odpowiedz
#9

Rani, dzięki Rotfl

A tu taki sobie filmik własnej produkcji Język

http://chomikuj.pl/Matylda-Letycja/dob.t...749609.wmv
Odpowiedz
#10

Bardzo fajny Filmik Rotfl masz talent kobieto :kiss3:
Odpowiedz
#11

Dzięki Iwonko :kiss3:
Szkoda tylko, że jestem taka "nierówna"...
Czasem tryskam energią i mam pomysły, a czasem nie mam ochoty nawet ust do nikogo otworzyć.
No cóż, kobieta zmienną jest Rotfl
Odpowiedz
#12

Maire, fajny filmik zrobiłaś :kiss3: , trzeba go gdzieś umieścić :roll:
Odpowiedz
#13

Miło mi, że się podoba Język
Pewnie, że można go gdzieś umieścić, tylko nie bardzo wiem gdzie Oczko
Odpowiedz
#14

Maire - przez ten domek wprowadziłaś mnie w świat moich niespełnionych marzeń - powiem tak - jak jest mi źle, jak nie mogę sobie znaleźć miejsca wtedy wybieram się na osiedle domków i wybieram takie co mi się podobają a potem - odchoruje to , że ja nie posiadam takiego cudeńka - Uśmiech - marzy mi się marzy - kto wie- może cud się stanie jakiś i ja w takim domku zamieszkam Uśmiech
Odpowiedz
#15

Cuda zdarzaja sie codziennie , Nadzieja...a. Twoj tez sie zdarzy ktoregos dnia. Nigdy nie wiadomo na co wpadniemy "za zakretem".
Odpowiedz
#16

Urocza ta chatka nad wodą Uśmiech lubię takie obrazki Uśmiech a jak jest urządzona wewnątrz?
Odpowiedz
#17

Na pewno jest tak piekna jak na zewnatrz...mysle , ze musisz to sobie poprostu wyobrazic, Megy. Mnie osobiscie wystarczy to co widze na obrazku Maire. Wymarzony domek za wsia...<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=CLtDMDcCdP8...">http://www.youtube.com/watch?v=CLtDMDcCdP8...</a><!-- m -->. Chyba sobie skopiuje i bede patrzec godzinami...
Odpowiedz
#18

nadzieja_aa napisał(a):Maire - przez ten domek wprowadziłaś mnie w świat moich niespełnionych marzeń - powiem tak - jak jest mi źle, jak nie mogę sobie znaleźć miejsca wtedy wybieram się na osiedle domków i wybieram takie co mi się podobają a potem - odchoruje to , że ja nie posiadam takiego cudeńka - Uśmiech - marzy mi się marzy - kto wie- może cud się stanie jakiś i ja w takim domku zamieszkam Uśmiech

Nadziejo, marzenia się spełniają, trzeba tylko wierzyć, a co do domku na fotce, to mam na pulpicie, nie mogę się oderwać od niego, uwielbiam takie klimaty Rotfl
Bardzo dobrze, że masz marzenia, bo trzeba mieć inaczej można by zwariować w tej szarej codzienności...

Megi napisał(a):a jak jest urządzona wewnątrz?
Dopiero meble się strugają, jak ohebluję i pomaluję to wstawię Język

rudalila napisał(a):Wymarzony domek za wsia...<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=CLtDMDcCdP8...">http://www.youtube.com/watch?v=CLtDMDcCdP8...</a><!-- m -->. Chyba sobie skopiuje i bede patrzec godzinami...
Piosenka super pasuje Rotfl

Tak sobie pomyślałam, że gdyby nie takie ciepłe ilustracje, nasze marzenia i wyobraźnia, to pewnie już dawno nam by się odechciało wszystkiego.
Dlatego wszystkim nam się należy to o czym zawsze marzymy po cichu i niech tak się stanie!
Odpowiedz
#19

A kominek już masz? Jak nie, to podsyłam pomysł - kominek Oczko
Odpowiedz
#20

Świetny kominek, dzięki :kiss3: Rotfl

Wraz z Megi wybudowałyśmy kominek, trochę zeszło się ze zbieranie odpowiednich kamieni i opracowaniu projektu, ale oto nasze dzieło

[Obrazek: whxmd2.jpg]

Usiądźmy, ogrzejmy się i wypijmy herbatkę przegryzając ciasteczka :yes:
Odpowiedz
#21

Ale fajowo Rotfl
Odpowiedz
#22

Wedlug mnie on wcale nie pasuje do twego domku....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości