Wątek zamknięty

mela45 01.04.1986
#1

4PZ--------------------1/10/28----------------------4PZ
3PZ---------------------3/12--------------3PZ
1PZ----------5-----------------------7/25---------------2PZ
C--------4-------------------1-------------6/24------C = DŻ-2/11/29
1WW-----------3-------------------------2------------2WW
WG--------------------------1--------------------------WG

............................................1............................

............................................3.................................

..............................5..............................7...............

.....................4......................1.......................6...................

................................3.......................2...............................

.............................................1............................
#2

Ramonko czy te jedynki to mojemu dziecku czasem włada do głowy uderzyła
#3

Myslałam , że to Twoje wibracje i sobie myslę jaka młoda osóbka a to twoje dziecjko :o Może się zaznaczyć dominacja , zarozumialstwo i egocentryzm.Nadmiar tej liczby zapewnia ogromną odwagę i duzo energii , trzeba wystrzegać się narzucania swej opinii, dominacji i pomysłów innym.
#4

Dziekuje Ramonko, bardzo bym chciała miec tyle lat , ale tyle to miałam dawno temu. Powiedz co u niej jeszcze liczby mowia o uczuciach, oczywiscie jesli masz czas
#5

nie wiem czy to jest dziewczyna , czy chłopak ?bo jezeli chłopak może być niesmiały w stosunku do dzxiewczyn.
ogólnie bardzo wrazliwa osoba z dozą emocji .może być w negatywie nadwrazliwa i płaczliwa.
może w zyciu duzo osiągnąc jezeli jego postawa będzie pozytywna i skierowana na wibrację mistrzowską 11,
jako 2 raczej nie wysuwa się przed szereg i dąży do równowagii i ugody.To osoby pokojowe , nie lubią kłótni i sporów.
są powsciągliwe i ostrozne w podejmowaniu decyzji , szukają oparcia u innych.to osoby To osoby intuicyjne wrazliwe na drugiego człowieka
Dobrzy lekarze , psycholodzy., praca dla rządu i w polityce, nauki tajemne. praca w grupie.
Ma 1 z dnia urodzenia to żywioł ognia jak i to że jest zodiakalnym Baranem co daje aktywność i ambicję , oraz predyspozycje przywódcze.
myślę że może w negacji być osoba upartą , leniwą i wybuchową
do 34 roku jest w w punkcie zwrotnym 5- co daje poczucie wolności i nie możnośc usiedzenia na jednym miejscu . może się dobrze uczyc , ale może byc znudzona .może miec poczucie buntu w sobie i chadzac własnymi drogami nie dająć się ograniczyć .W tym czasie może być humorzasta , raz można przyłożyc ja do rany , drugom razem nie ma dostepu do niej.
To okres w którym moze miec trudności z dostosowaniem się do otoczenia.mogą wystąpić częste zmiany , nawet miejsca pobytu, kraju.
rodzice powinni wychowywac dziecko w poczuciu wolności i otwarcia na swiat.
Może wystąpić sporo agresji ze strony ojca , który może nie uczestniczyć w wychowaniu dziecka fizycznie , lub psychicznie.
Mama nakazowo , zakazowa , c=iągle tłomaczy co wypada , a czego nie, silna kobieta dajaca poczucie bezpieczenstwa dziecku.
#6

jak mogie się wtrącić to w uczuciach stabilizacja pod koniec życia,koło 50 rż :? ogólnie emocje to dla dziecięcia wyzwanie na tę część życia.Wibracje ruchu,pracy,jedynie 6 i 2 się uchowały bidne :| Same związki niestałe,chwilowe
#7

Faktucznie bardzo uczuciowa osoba i swietna uczennica. emocjonalnie wulkan. mama bardziej kolezanka ale nadopiekuncza .ojciec tez nie uczestniczył w wychowaniu bo zmarł gdy była mała.Z zawodu psycholog . obecnie prowadzi własna firme i pracuje z ludzmi. Czyli trafiłas w 10 .Dziekuje
#8

Marsylski ona ma dopiero 25 lat więc co będziemy wybiegac do 50 roku .Jako 2 do związku będzie dążyła i napewno będzie go miała .
Nie ma liczb karmicznych tylko ta z drogi życia mistrzowska 11 daje duży baagaż emocji w zyciu .
#9

Tak moje dzieci to sa obydwoje 11 i maja bagaz emocji jak mało ktore
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości