Warsztat 32 - Zwrot podatku
#1

Mam nadzieje ze reaktywacja warsztatów spotka sie z Waszym odzewemUśmiech I bedziemy wspolnie uczyc sie czasu.
Pytanie: kiedy dostane zwrot podatku?
Odpowiedz
#2

4 puchary

do 4 tygodni Myśli
Odpowiedz
#3

Dziekuje Sophio za udzialUśmiech
mi wypadły 4 pałki wiec uznalam 4 dniUśmiech
Odpowiedz
#4

ciekawe, że i u Ciebie i u mnie jest liczba 4 Rotfl
Odpowiedz
#5

4-stabilnosc i porzadek, czyli pewnie wszystko bedzie zgodnei z procedurami urzedu pracy, nie bedzie ani wczesniej ani pozniej, tylko tak jak urzad przewiduje,, to nadinterpretacja?
Odpowiedz
#6

u mnie 10 kielichów-czyli za 10 tyg?
Odpowiedz
#7

Rotfl Dziekuje Ci Ayla, ale mam nadzieje ze az tak dlugo nie kaza mi czekac
Odpowiedz
#8

to się okaże,może 10 dni Uśmiech
Odpowiedz
#9

..ja mam 5 Bulaw..wiec 5 dni..blisko.. Oklaski
Odpowiedz
#10

Dzieki Poranna Buźki
Odpowiedz
#11

Wildwood napisał(a):Dziekuje Sophio za udzialUśmiech
mi wypadły 4 pałki wiec uznalam 4 dniUśmiech

Dzis mijaja 4 dni wiec stwierdzam z przykroscia ze sie nie sprawdzilo Beczy kasy jak nie bylo tak nie ma
Odpowiedz
#12

no to czekamy dalej Uśmiech
Odpowiedz
#13

Wyobraź sobie że biorąc do ręki katy wypadło mi 5 monet.
Ale żeby 5 miesięcy....czuję że ok 5 tygodni. Trzeba by Libry zaPITać.
Odpowiedz
#14

Paź kielichów - obstawiam że za 11 tygodni od dnia zadania pytania
Odpowiedz
#15

Janek napisał(a):Wyobraź sobie że biorąc do ręki katy wypadło mi 5 monet.
Ale żeby 5 miesięcy....czuję że ok 5 tygodni. Trzeba by Libry zaPITać.

5 monet to "bida z nydzą" Beczy Ach ale gdyby nie to bezrobocie nienatrzepalabym tu prawie 900postów w 2 mce Buźki nie ma tego złego

Moja kolezanka zlozyla 3 tygodnie pozniej w innym urzedzie i juz dawno dostala, nie czaje tego.
Odpowiedz
#16

Wildwood ja złożyłem w 2gim tygodniu marca elektronicznie. ...i kasa była po 10 dniach. Zawsze skladaj najszybciej to czas zwrotu będzie szybszy. Każdy składa na ostatnią chwilę a potem Libra musi zap...PITać nadgodziny.
Odpowiedz
#17

Ale mi strasznie późno przyslali pit..., a jeszcze rozliczam sie z rodzina, to jakos zlozylismy w 1 tygodniu kwietnia, a moja kolezank zlozyla chyba 25 kwie i kase dostala jakies 2 tyg temum gdzie tu sprawieldiwosc
Odpowiedz
#18

bo to też od urzędu zależy. w dużych miastach zawsze trwa to dłużej. ale czas to wypłaty mają ograniczony, więc kaskę na pewno dostaniesz jak się należy Uśmiech
Odpowiedz
#19

Własnie chodzi o to ze kolezanka z duzego miasta i dostala szybciej niz ja z malego, chociaz pozniej zlozyla... na to nie ma chyba reguły...
Odpowiedz
#20

poważnie? to mnie zaskoczyłaś! chyba nie pozostaje nic jak uzbroić się w cierpliwość... Kwiatek
Odpowiedz
#21

Dostałam dziś, ale zamało.... Sophia byla najblizej. Gratulacje. Masz jakies pomysły na warsztat nt czasu?

Lub tez Ayla, ktora napisała 10dni-wczesniej nie zauwazylam
Odpowiedz
#22

mam pomysł na warsztat Uśmiech kiedy mojemu mężowi uda się naprawić samochód? (trwa to już jakiś czas i się przeciąga)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości