Olinda - TPP
#1

Zadałam pytanie co jest dla mnie ważne moja data ur.30.01.1976
1.ARCYKAPŁANKA II (istota sprawy)
2.KOCHNKOWIE VI (to nie musi być moim celem ani powodem obaw)
3.PUSTELNIK IX (to jest teraz ważne)
4.GŁUPIEC 0 (następne doświadczenie)
Dodam że tworząc Tarotowy portret psychologiczny znajdują się również karty Pustelnik,Arcykapłanka oraz Głupiec
.Proszę o interpretację i oczywiście DZIĘKUJE
Odpowiedz
#2

olinda napisał(a):Zadałam pytanie co jest dla mnie ważne moja data ur.30.01.1976
1.ARCYKAPŁANKA II (istota sprawy)
2.KOCHNKOWIE VI (to nie musi być moim celem ani powodem obaw)
3.PUSTELNIK IX (to jest teraz ważne)
4.GŁUPIEC 0 (następne doświadczenie)
Dodam że tworząc Tarotowy portret psychologiczny znajdują się również karty Pustelnik,Arcykapłanka oraz Głupiec
.Proszę o interpretację i oczywiście DZIĘKUJE

Ja mam pytanie "o co dokładnie chodzi w pytaniu" Uśmiech
Odnoszę wrażenie, że nałożyłaś na siebie dwie różne rzeczy,:
1/ rozkład "co jest dla Ciebie ważne", w którym na poszczególne pytania pojawiły się Wielkie Arkana jako odpowiedzi (tu mam pytanie, czy wróżyłaś z samych Wielkich Arkan, czy może z całej talii),
2/ oraz tarotowy portret psychologiczny - w którym wykorzystywane są karty Wielkich Arkan, zatem i Arcykapłanka, i Kochankowie, i Pustelnik,i Głupiec same przez się znajdą się w portretach psychologicznych.
Patrząc po Twojej dacie urodzenia i tworząc wstępny tarotowy portret psychologiczny to w dzieciństwie masz Siłę, w wieku średnim Maga, w wieku dojrzałym również Maga. W podświadomości Pustelnika, w świadomości Arcykapłankę, w nadświadomości Sprawiedliwość. Twoją misją jest Koło Fortuny, a środkami do jej realizacji Wisielec...
Jak najbardziej w portrecie pojawiają się karty, które wylosowałaś jednak pytania, na które te karty odpowiadają nijak się mają do portretu zatem może lepiej przenieść temat do wątku Nasze wróżby - jako takie, i na podstawie opisów kart umieszczonych tutaj <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=8">viewforum.php?f=8</a><!-- l --> spróbuj sama dokonać wstępnej interpretacji Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#3

Nie wiem co chcesz....czy portret czy wróżbę. Bo karty które podałaś nie odpowiadają portretowi. A wątek jest w portret.
Jeśli chodzi o wróżbę masz pełno wróżbitów...
Jeśli chodzi o portret to mogę Cię wspomóc...tylko są dwie kwestie
1) do środy wieczorem nie mogę
2) chciałbym abyś rozpoczęła co nie co ....a ja spróbuję dokończyć ( nie żebym nie umiał, ale chcę zmusić Cię trochę do zapoznania się z tematem Oczko )
Odpowiedz
#4

Dziękuję za zainteresowanie Kwiatek układ stawiałam z Wielkich Arkan , gdzieś przeczytałam żeby na początku zacząć od W.A. Pytanie brzmi co jest w tym momencie w moim życiu dla mnie ważne . Później zrobiłam portret i powtórzyły się karty .
Odpowiedz
#5

Kochanie, ja bym nie przejmowała się zbytnio tym, że karty z portretu psychologicznego mi się powtarzają w rozkładach, zwłaszcza gdy zaczynam pracę z tarotem. Bo o to w tym wypadku nie jest trudno.

Skoro wyjaśniliśmy sobie, że to jest zwykły rozkład to myślę, że nikt się nie pogniewa jak poprosimy Krysię o przeniesienie tematu we właściwe miejsce Uśmiech

A co do kart, to proszę, spróbuj sama przejrzeć znaczenia i dokonać próby własnej interpretacji, a my się później podczepimy z własnymi przemyśleniami Uśmiech
Odpowiedz
#6

Dziękuje no i spróbuje . Pozdrawiam
( nie żebym nie umiał, ale chcę zmusić Cię trochę do zapoznania się z tematem Oczko bardzo mi się to podoba co napisałeś Janku poprostu muszę się zmotywować Ok
Odpowiedz
#7

Do działa....ja sprawdzę może w środę....
Odpowiedz
#8

olinda napisał(a):Tak masz rację powinnam się pierwsze przywitać i zaraz to zrobię . A co do udziału na forum to chyba mam tremę bo to moje początki .Pozdrawiam
kochana każdy z nas kiedyś stawiał swoje pierwsze kroki Luzik

pomagamy tu sobie ... w miarę możliwości, dostepności, wolnego czasu i znajomości tematu
kiedy nie będzie natychmiastowej odpowiedzi na Twoje pytanie - nie denerwuj się, odczekaj cierpliwie ... w końcu pewnie znajdzie się osoba, która odpowie

oprócz ezoteryki mamy również kuchnię, filmy i muzykę ... i wiele innych fajnych działów
możesz szaleć i się do nas przyzwyczajać Ok
Odpowiedz
#9

Są to moje początki na tym forum i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona (*~*)

Mój pierwszy portret psychologiczny mam nadzieję że dobrze obliczyłam .
(gorzej będzie zinterpretacją)

1.SIŁA VIII 2.MAG I 3.MAG I 4.PUSTELNIK IX 5.ARCYKAPŁANKA II 6.SPRAWIEDLIWOŚĆ XI 7.KOŁO FORTUNY X 8.WISIELEC XII 9.RYDWAN VII 10.GŁUPIEC XXII 11.DIABEŁ XV 12.GŁUPIEC XXI 13.KOCHANKOWIE VI 14.UMIARKOWANIE XIV 15.WISIELEC XII 17.CESARZ IV 18.ARCYKAPŁAN V .
Do pozycji 8 wiem że jest dobrze obliczony dzięki Kiki-Zmora no i drugie zadanie interpretacja do środy chyba dam rade .
Czy ktoś zgadnie dlaczego do środy ????
Pozdrawiam Kotek
Odpowiedz
#10

Dasz radę.....poczekam najwyżej do piątku Język


EDIT
tak właściwie to trzeba by było zamknąć temat i wyłączyć wątek związany z TPP bo bałagan się zrobił....
Odpowiedz
#11

W związku z tym, że w wątku zrobił się bałagan - czyli mieszanina TPP i wróżby zaczynam wątek dotyczący Tarotowego Portretu Psychologicznego Olindy

VI Kochankowie--------------------------------------------------------------------------------------------------------------XIV Umiarkowanie
----------13----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------14-----
------------------------------VIII Siła--------------------I Mag (o)--------------------I Mag (o)--------------------------------------------------
---------------------------------1----------------------------2------------------------------3--------------------------------------------------------
-------------------------------------------IX Pustelnik-------------------II Kapłanka------------------------------------------ X Koło Fortuny
-----------------------------------------4----------------------------------------5----------------------------------------------------7--------------
----------------------------------------------------------------------XI Sprawiedliwość----------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------6---------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------- XII Wisielec------------------------------------------------XXII Głupiec
--------------------------------------------------------------------------------8-------------------------------------------------------12-----------

9 – VII Rydwan
10 – XXII Głupiec
11 – VII Rydwan

Karmiczne
15 – IV Cesarz
17- XVIII Księżyc
18 – XIX Gwiazda

Olinda tak wygląda poprawnie.
Próbuj sama ....potem pomożemy ;D
Odpowiedz
#12

Krucy Himen
naprawdę padałem na twarz......bo zamieniłem opisy VIII i XI........Oczko

Olindo
patrząc na portret odbiera Cię jako osobę cierpliwą i potrafiącą czekać na upragniony rezultat. Chociaż masz duże doświadczenia życiowe to nie potrafisz przekazać swojej wiedzy innym. karty są trudne ale dasz rady Rotfl
W młodości charakteryzowało Cię "sprawiedliwe" podejście do świata, potrafiłaś osądzić sytuację w której się znajdowałaś. Jednak na skutek lęku przed samotnością zaczynasz manipulować innymi i naginać fakty do swojej wersji. Nawet macierzyństwo nie zmieni Twojego podejścia do życia - mam wrażenie że będziesz manipulować dziećmi i rodziną. Tak jak wspominałem boisz się samotności i związek może być jakby "zaplanowany" przez Ciebie. Pomimo że czujesz się tak sobie z partnerem podchodzisz do sprawy "byle nie być sama". Chcesz być Matką i masz do tego Moc ale jakoś nie wychodzi tak jakbyś chciała....
Musisz wypracować sobie odpowiedni stosunek do pieniędzy a moim zdanie szczególnie przepracować karmę ( nie na darmo masz I Mag (o) w portrecie).
Osiągasz harmonię przez zaczynanie spraw od nowa....i temu służy wisielec, który pozwala postawić świat na głowie i zacząć od nowa.
Jak postrzegasz sam siebie....jako osobę potrafiącą kochać innych.
Jak inni Cię postrzegają ...jako osobę potrafiącą znaleźć zloty środek.
Jak możesz odpracować karmę - zbuduj dobre relacje z parterem - nie bądź cesarzem tylko cesarzową.
Nad pozycjami 9,10,11,17 i 18 popracuj sama .
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości