Karty intuicyjne DESIRE
#1

bardzo fajne,kolorowe karty,32 karty w talii

[Obrazek: E3GbeiX.jpg][Obrazek: zJ9V6pG.jpg]
Odpowiedz
#2

przypominaja mi karty: slonce , ksiezyc i kaplanka.
Odpowiedz
#3

Bardzo dobrze się z nimi rozmawia Uśmiech lekkie i przyjemne chociaż pokazują trudne sprawy Uśmiech
Odpowiedz
#4

Ciekawe...czy juz nimi wrozyles ?
Odpowiedz
#5

rudalila napisał(a):Ciekawe...czy juz nimi wrozyles ?
no wczoraj chociażby
Odpowiedz
#6

Mam te karty, są bardzo przyjemne, wyciągam sobie kartę od czasu do czasu, znajomym na Andrzejki i w sylwestrową noc. Co ciekawe dla mnie wróżby spełniły się już dwa razyUśmiech
Odpowiedz
#7

Bardzo mi sie podobaja te karty . To cos dla mnie. Gdzie je kupilas, Sagittarius ?
Odpowiedz
#8

Rowniez mam te karty....sa ciekawe ale nie lubia przerw...lubia ciaglosc we wrozeniu, obrazaja sie jak zastepuje je Tarotem Uśmiech
Odpowiedz
#9

Rudalila, Kupiłam je w sklepie internetowym. Ja właśnie korzystam z nich tak na co dzień, Tarot wymaga więcej zaangażowania i poważne go traktuję. A na Sylwestra wyciągam znajomym właśnie Desire. Świetnie współpracująUśmiech Tarot nie lubi jak się z niego korzysta w takich okolicznościach.
Odpowiedz
#10

No nie wiem czy to tak na pewno jest, ze Tarot nie lubi byc uzywany w sytuacjach codziennego zycia. Ja mam inne zdanie na ten temat. Znam wrozki(z Italii), ktore wroza z Kart AW na codzienne pytania i sa naprawde swietne. Mysle , ze to jest wylacznie indywidualne podejscie do kart. Twoje jest wlasnie takie. Uśmiech

Te Karty intuicyjne juz od dawna mi sie podobaja , musze je w koincu znalezc, tez mysle , ze sie swietnie z nimi wspolpracuje. Kotek
Odpowiedz
#11

Tarot się nie obraża, to nasze myślenie tylko nas blokuje Uśmiech
można wróżyć kilkoma systemami i nic się nie dzieje, dają one tylko potwierdzenie tego co wyrzucił tarot lub pokazują dodatkowe sprawy których nie wyrzucił tarot, albo myśmy ich nie dostrzegli.
Karty Desire idealnie się zgrywają z Tarotem Uśmiech
Odpowiedz
#12

zgadzam się z Wami Uśmiech
w zeszłym tyogdniu widziałam "zawodową" wróżkę w akcji... na jedno pytanie postawiła tarota. kippery, runy. karty elli_seleny i nawet w lenormandach poszukala odpowiedzi...
ja bylam w szoku bo myslalam ze karty sie obrazaja, albo potem placza albo cos innnego... ale nie... kazda kolejna wrozba byla jakby dopolenieniem, badz tez rozwinieciem poprzedniej...
Odpowiedz
#13

Witam, Czy ktoś pracował z Kartami intuicyjnymi DESIRE i moze cos o nich powiedziec?
 czy jest jakiś link gdzie mozna zobaczyc znaczenie polączenia tych kart?
Odpowiedz
#14

Karty mnie kiedyś zaciekawiły, ale nigdzie ich nie znalazłam. Pamiętam, że były sprzedawane z książką, taki komplet. Myślę, że w tej książce powinny być zawarte połączenia, interpretacje i też dodatkowo symbolika...  Oczko
Odpowiedz
#15

Czy ktoś z Was wie, gdzie można kupić te karty? Szukałam w internecie, ale niestety wszędzie gdzie zaglądałam widziałam info Produkt niedostępny itp. Może jednak ktoś z Was wie gdzie są dostępne? Będę wdzięczna za info Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości