Samochód
#1

To symbol napędu życiowego, sposób pokonywania drogi życiowej. Znaczenie mają tu także dodatkowe symbole i okoliczności. Kiedy sami kierujemy pojazdem, to odnosi się to także do kierowania swoim życiem. Jazda po równej drodze i przy dobrej pogodzie może symbolizować wzięcie odpowiedzialności za własne życie w swoje ręce dla stworzenia stabilnej sytuacji życiowej. Jazda spokojna to równomierny postęp w najważniejszych dziedzinach życia. Sposób jazdy świadczy o stopniu kontrolowania życia, nadchodzące problemy, uwikłania.
Jazda z nieznajomą osobą to zapowiedź nowej znajomości, a sen o znajomych może przepowiadać bliższe z nimi kontakty.
Wypadek samochodowy może wskazywać na nieprzewidywaną utratę kontroli nad własnym życiem.
Odpowiedz
#2

Drogi Zibie,

Od czasu do czasu śni mi sie, że jadę samochodem. Sęk w tym, że jeżdżę nielegalnie, bo nie mam prawa jazdy i muszę uważać, żeby nikt mnie nie skontrolował. W realnym życiu nie mam prawa jazdy (podchodziłam do egzaminu 4 razy). Chciałabym jeździć autem, ale jak na razie nie wierzę, że mi się uda zdać egzamin. Czy ten sen może mieć jeszcze inne znaczenie?
Odpowiedz
#3

Może to jakiś rodzaj motywacji, żebyś nie dawała za wygraną i walczyła o nie? Trzymamy tutaj kciuki za Ciebie Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości