Duża ilość buław i denarów w rozkładach?
#1

Witam wszystkich, mój pierwszy post na tym forum Kwiatek
Tarotem zajmuje się od paru miesięcy, idzie mi coraz lepiej, ale wciąż często się gubię.

Moje wątpliwości dotyczą notorycznego pojawiania się buław i denarów w pytaniach o konkretną osobę, z którą nie mam już kontaktu. Może niepotrzebnie zastosowałam kilka różnych rozkładów, zamiast jednego dużego, np były takie:
- czy się odezwie
- czy ja się powinnam odezwać
- co o mnie myśli
- przyszłość relacji

Do kart miałam poszczególne pytania i tak w różnych rozkładach wychodziły często buławy np: jak ocenia moją fizyczność - 7 buław, czego oczekuje - 2 buław, czego ja mogę oczekiwać - królowa buław, przeszłość relacji - 10 buław, jego gotowość do rozmowy - 7 buław.
I sytuacja ta sama z denarami... w rozkładzie o to, co o mnie myśli na pozycji uczucia - paź denarów, a w innym - 10 denarów, moja gotowość do rozmowy - 7 denarów, czy on się odezwie - 6 denarów, dlaczego nie odzywa się teraz - 10 i 9 denarów.


Generalnie wiem już, że stawianie kilku(nastu Język) rozkładów jest bez sensu, bo robi tylko zamieszanie. Ale jaki rozkład byście mi mogli polecić na w miarę dokładny opis sytuacji? Może po prostu każdej karcie dam znaczenie, tak jak w przypadku małych rozkładów, tzn 1 karta - obecna sytuacja, 2 karta - przeszkody, 3 karta - jego uczucia... ale nie bardzo mam pomysły jakie konkretnie te pytania zadawać, chociaż wiem w miarę, czego chce się dowiedzieć. No pląta mi się i miesza.

Ale akurat moje pytanie teraz dotyczy tego, dlaczego tarot tak we mnie rzuca tymi denarami i buławami? Jak mam interpretować coś takiego? Tzn. w ogole sie nie przejmować tą częstotliwością i normalnie podchodzić do każdej karty czy to jest jakieś podkreślenie sytuacji?

Z góry dziękuję za rady i wskazkówki Uśmiech

break the circle
Odpowiedz
#2

Jak zaczynalam tez tak robilam Uśmiech Ot ciekawosc checi cwiczen, podejzewam, ze mlody wiek. Dobrze, ze juz zaulwazylas, ze tak nie nalezy Uśmiech

Na poczatek moze byc bylo - jest - przeszkody - rady - przyszlosc (przy zastosowaniu sie do rad). A nawet bez przeszkod rad Uśmiech
Krzyz celtycki bardzo pomaga, ale to juz 10 kart wiec mozna sie pogubic Uśmiech Z czasem dojdziesz do tego ktory rozklad tobie pasuje i tyle.

Co do bulaw i denarow, ja sie zawsze patrze na zywioly i numerologie w rozkladach, wiec jak najbardziej to bardzo pomaga . Jakie zywioly one reprezentuja? Ogien i ziemie prawda? I teraz jak dziala ogien - szybko, pojawia sie, spala, ale za jakis czas gasnie jak nie bedzie sie go podtrzymywalo. Jesli chodzi o denary to ziemia i zupelnie odwrotnie a wiec, gory jak powstaja, wolno, ale potem nic tego nie ruszy. I to sie przenosi na rozklad, jak widzisz po stronie faceta ze ma same bulawy, to jak najbardiej biega mu po glowie cos, ale te przyklay ktore podalas, raczej mowia o jakis obciazeniach i jego obawie przed wykonaniem gwaltowniejszych ruchow, poza tym o obciazeniach z przeslosci.

Niemniej denar denarowi nierozwny czy bulawa bulawie, wiec nalezy brac pod uwage.

NO i spojzalabym ie na ten "pierwszy" rozklad ktory polozylas, a pozostale wyrzucila do kosza. Albo odczekala jakis czas i zobaczyla jak sie sprawa zmienia.
Odpowiedz
#3

Tyle tego narozrzucałam, że już nie wiem, który był pierwszy Rotfl wstrzymam się najlepiej jakiś czas.
Położenia jakichkolwiek kart na tego pana skłoniła mnie nagła fala natrętnych myśli o nim, a sprawa zakończona na początku tego roku. Tzn., przestaliśmy się do siebie odzywać, a ja stwierdziłam, że trudno. Może się mylę - ale zawsze kiedy nachodzą mnie takie myśli, przeczucia to się sprawdzają i chciałam się czegoś dowiedzieć od kart. Na pytanie czy to faktycznie on się tak na mnie skupia, że ja to dosłownie czuje pokazały Króla Buław. Nie dość, że karta obserwacji to jeszcze dla mnie idealnie opisuje jego.
Więc tak się męczę pod jego okiem i nie wiem co zrobić.
Chyba nie powinnam jeszcze w tym tygodniu stawiać nowego rozkładu? Zaklęć rzucać nie będę, bo i jakich, a odezwać się - no jeszcze czego! Język

break the circle
Odpowiedz
#4

Mowi sie, ze miesiac minac powinien Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości