Imię + znaki + numerologia?
#1

Kochani, od dawna zastanawiam się nad pewną sprawą. Połączenie imienia, naszych znaków horoskopów (tego tradycyjnego i np. chińskiego, czy innych) i liczby, którą jesteśmy - jak to wpływa na to kim jesteśmy?
Ja jestem osobą, jak to określić, zróżnicowaną? Raz tak, raz inaczej, zmieniam zdanie non stop. Jestem baranem, psem, Beatą i siódemką do tego. Z jednej strony ogień, z drugiej rodzina, z trzeciej indywidualista. No i cóż, wszystko jakimś cudem się zgadza :V
Chciałabym kiedyś trafić na jakiś horoskop, który bierze pod uwagę kilka tych rzeczy i jakoś ładnie umie opisać człowieka, ale chyba mało realne, że coś takiego istnieje.
Jakie macie doświadczenia z różnymi połączeniami? Też jesteście tacy sprzeczni czy może harmonijnie wasze 'znaki' ze sobą współdziałają? Uśmiech

break the circle
Odpowiedz
#2

Musiałabys sobie zrobic szcezgółowy choroskop i opisac swoje piramidke numerologiczna. Albo komus za to zaplacic za to, ale pewnie słono. Bo to za mało pwoiedziec ze jestes baranem i siódemka bo orpocz tego jest mnostwo innych wpływow w ramach tylko dziedzin.
Ale patrzac powierzchownie, to u mnie w miare sie zgadza. ja jestem 1 czyli indywidualizm, lwem i tygrysem czyli temperament, ale tez znow indywidualizm moje imie to monika, od mono jeden jedyny. Za duzo tego indywidualizmu, przeradza sie w samotnosc, często w tłumie.
Odpowiedz
#3

Nie wiem w jakim jesteś wieku ... ale jeśli jesteś młoda to Twoja osobowość ciągle się kształtuje, poszukuje, ewoluuje itd

w każdym z tych portretów będziesz widziała trochę prawdy ... a trochę nieprawdy ...

sytuacja zacznie się zmieniać około 40stki ... wtedy dostrzeżesz prawdopodobnie ... że każdy opis to niemal 100% prawdy

owszem będzie coś co może stwierdzisz jest bardzo odmienne od opisu ... ale na to też trzeba wziąć poprawkę, gdyż każdy człowiek jest absolutnie unikalny i mocą swojej woli może zostać np himalaistą ... mimo, że większość ludzi spod jego znaku, numeru, zwierzęcia itp ma lęk wysokości lub jest leniem Luzik

Kotek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości