Wątek zamknięty

Proszę o interpretację
#1

Załączyłam sobie program Szeda, żeby zobaczyć co to mam za piramidę. Nie do końca ją rozumiem, ale po prostu zamurowało mnie, kiedy porównałam piramidę swoją i swojego byłego... nie wiem teraz czy to coś znaczy czy nie. W moim pierwszym wyzwaniu jest jego droga życia, część wyzwania 2 się pokrywa ;o
nie rozumiem tego do końca, jest tu tyle liczb i nie wiem jak je rozumieć... mowa o jakimś przeznaczeniu?
Bardzo proszę kogoś o interpretację, bo się trochę wystraszyłam, teraz jestem z kim innym.  Ale jak myślę, że np. to był ktoś przeznaczony, a ja to przegapiłam to naprawdę... a może to nic nie znaczy?
Nie przepisze tego, co tam wpisałam, bo się nie chce pomylić i bzdur popisać, wolę żeby ktoś bieglejszy w temacie mi pomógł, bardzo mi zależy Smutny

Mam chyba sporo do odpracowania w swoim życiu i też nie wiem za bardzo, jak to zrobić, żeby być szczęśliwą.

Ja: 26.03.1994, on: 13.12.1993


Z góry bardzo dziękuję za pomoc

break the circle
#2

Drogi życia
os 1. : 7/16 os 2. : 2/11

Suma dróg życia: 9/18

Jest to związek karmiczny.

Spotkaliście się w tym życiu, ponieważ wzajemnie nagromadziliście dużo negatywnej energii podczas wspólnych poprzednich wcieleń. Nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie, możesz spotkać wielu mężczyzn, z którymi będziesz tworzyć związek karmiczny. Zresztą karmę odpracowuje się także z siostrą, bratem, rodzicami. Bardzo często jest tak że z częścią rodziny musisz coś odpracować.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości