Megalityczne kręgi
#1

[Obrazek: megality-w-Borkowie-grobowiec-komorowy.-...00x933.jpg]
Megality w Borkowie. Fot. Semu, CC BY-SA 3.0

 Megalityczne Kręgi nie należy utożsamiać z kamieniami runicznymi.
Kamienie runiczne, wciąż odkrywane, raczej spotyka się pojedynczo, czasem dwa, trzy w grupie
i zawierają wykute, wyryte napisy runiczne...to takie swoiste pomniki ku czci...

Megalityczne Kamienne Kręgi to niesamowite miejsca mocy, spotykane niemal na całym świecie, w Polsce również....
np. kamienne kregi w Odrach, Borkowie...
...postaram się uzupełniać ten temat... Oczko

Kto zainteresowany kamiennymi kręgami....
..Stone Circle..wrzucić w net...i czytać, oglądać, poznawać.... Rotfl 
sama jestem zafascynowana dużą ilością informacji na ten temat...
..niestety nie na naszych polskich  stronach.... Rotfl

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#2

   
   
   
   
   

Dziś byłam w norweskim "Stonehenge. Oto kilka zdjęć. Siedząc na tym kamieniu czułam się jak sędzia...królowa! Rotfl
Odpowiedz
#3

Myślałam, ze będą większe, ale wrażenie i tak robą. W środku kręgu czułam chłód. Tak jakbym weszła do pomieszczenia z klimatyzacją. W pewnym momencie, tak gdzieś do połowy drzew zeszła mgła. Poczułam sie trochę nieswojo. Rotfl  Miałam poczucie, ze za chwilkę  z tej mgły wyłonią się  Wikingowie heheh. Rotfl Było to niesamowite. Kiedy  wsiadłam do samochodu to zapłakałam, Tak jakoś z tych moich piersi wyrwał się jakiś taki szloch.  aż syn spojrzał na mnie i powiedział"  Boże całe życie z wariatami" hahahahaaha.
Jest to częściowa rekonstrukcja. Tak to wyglądało. Dzisiaj jestem już padnięta i nie mam siły pisać.
Odpowiedz
#4

W lecie byłem w kamiennych kręgach w Węsiorach. Muszę szczerze przyznać, że niczego specjalnego nie odczułem, chociaż próbowałem wczuć się w ich atmosferę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości