Wątek zamknięty

U Janka TPP
#1

Istnieje możliwość wykonania TPP....
ale są też Reguły.....
1) Wykonuję Tarotowy Portret Psychologiczny (indywidualny lub partnerski).
2) Indywidualny Portret jest tylko dla osoby która o niego prosi.....czyli nie ma czegoś takiego jak za zgodą.....dla cioci, córki, wujka, znajomego.....
3) Portret Partnerski jest tylko dla Ciebie i osoby będącej z Tobą w związku....tylko. Nie ma czegoś takiego jak związek hipotetyczny....
albo bo on/ona mi się podoba i chciałbym....
4) Portret jest tylko i wyłącznie dla osoby pełnoletniej.
5) Aby poprosić o wykonanie portretu proszę o post poniżej z dopisaniem się na listę i założenie nowego wątku w dziale TPP <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=47">viewforum.php?f=47</a><!-- l -->
6) W związku z tym że zajmuję się nie tylko forum proszę o cierpliwe czekanie...
7) Proszę nie wpisywać na raz więcej niż 3 osób do kolejki. Po opróżnieniu kolejki są nowe zapisy.
8) Obowiązuje zasada jedna osoba - jeden portret.
9) Mogę odmówić wykonania portretu bez podania przyczyny...to jest moje prawo i nie zamierzam o nim dyskutować.
10) Jeśli łamiesz regulamin Twoja prośba jest ignorowana.
11) W ramach podziękowania proszę o weryfikację i zrób dobry uczynek…uśmiechnij się do kogoś, zrób coś dobrego…..
zresztą to Twój problem... co wymyślisz
12 ) Wróżę osobom które mają powyżej 30 postów ( Dział "Przywitaj się" nie jest liczony)..
#2

Witaj Janku,
Chciałabym poprosić Ciebie o Tarotowy Portret Psychologiczny, taki dla mnie. Magdalena 13marca1991
Pozdrawiam

A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
#3

Uwaga zmiana regulaminu !
Wykonuję portret osobom powyżej 30 postów ( Dział "Przywitaj się" nie jest liczony). Zmiany zachodzą od godziny 15:00 20-11-2014.
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości