TPP Melancholix
#1

Czy ja mogę tez poprosić o portret? Kwiatek
Magda 1.1.1996
Odpowiedz
#2

Melancholix
obiecany TPP

1)I Mag
2)I Mag
3)III Cesarzowa
4)II Kapłanka
5)IV Cesarz
6)VI Kochankowie
7)V Kapłan
8)VII Rydwan
9)XXII Głupiec
10)II Kapłanka
11)XX Sąd Boży
12)XII Wisielec
13)IX Eremita
14)XIII Śmierć
15)XVII Gwiazda

17)IV Cesarz
18) V Kapłan

Na pierwszy rzut oka pojawiają się problemy z matką. Byłaś chyba przez nią manipulowana albo ubezwłasnowolniona. Chociaż skłaniam się ku temu drugiemu. W pierwszym okresie to taka marionetka sterowana przez innych. Nie wychodziło Ci to dobrze…raczej zbierałaś cięgi za nie swoje winy i nie swoje decyzje. Karty ostrzegają abyś nie dała się dalej sterować. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce i żyć po swojemu. Zacząć sama podejmować wybory, Będą one raz gorsze raz lepsze ale własne.
Harmonię osiągasz poprzez wsłuchanie się sama w siebie.
Misją jest odnalezienie w sobie co jest dobre a co złe i stanie się swoistym patronem rodu. Aby to osiągnąć masz zdolności zrobienia kariery i wybicia się ponad stan.
Oceniasz siebie jako osobę mądrą z bogatym doświadczeniem życiowym, chociaż czasem wątpisz w samą siebie.
Co do karmy nie czuję się ekspertem.

Karma – byłaś osoba rozpoczynającą wiele nowych rzeczy, czasem nierozumianą przez rówieśników. Mi skojarzyło się to z zakonnicą/zakonnikiem pomagającym ludziom biednym. I to chyba był Twój cel.
Musisz zrozumieć uczucia swoje jak i innych, może zacząć wykorzystywać swoje talenty….Na pewno trzeba wziąć się za siebie i odzyskać panowanie nad własnym życiem i wiedzieć co jest dobre a co złe.

To jest tylko moja interpretacja….
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości