Na jaki rozkład najczęściej stawiacie karty?
#23

zalezy od pytania stuacji ale mi spokojnie wystarcza juz 3 karty i sie sprawdza oraz wiem wszystko Uśmiech poco sobiekomplikowac zycie?
Odpowiedz
#24

Co prawda to prawda, dziękuję i pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#25

Przyznam się, że moim ulubionym sposobem wróżenia jest po prostu wyciągnięcie kilku kart i zinterpretowanie ich w stosunku do problemu.
Rozkłady stosuję małe, do 7 kart Zawstydzony a w ogóle najczęściej z trzech Rotfl
Co Wy wolicie - rozkład czy bezwład?
Ja się zacznę chyba powoli uczyć większych rozkładów Oczko
Odpowiedz
#26

Jestem za dopasowywaniem rozkładu do problemu. Krótki rozkład do szybkich i konkretnych odpowiedzi, a dłuższe do dokładnego omówienia poważniejszych spraw.
Odpowiedz
#27

Ja różnie ... w zależności od pytania ...
Za każdą wróżbą ( pytaniem ) robię w zeszycie tzw."rozpiskę" czyli zapisuję imię, data urodzenia, nick, pytanie - problem, a potem rozpisuję w zeszycie, jak ma wyglądć dany układ Kart i która Karta na co odpowiada ... ( umawiam się z Kartami ).
Nie stosuję żadnych schematów rozkładów , dostępnych na forach czy w internecie.
Od tylko jednej Karty do zazwyczaj 4 ... Najczęściej są to 4 Karty, ale i 6 czy 8 na pytanie np. o sprawy miłosne na cały rok ...

Mikesz
Odpowiedz
#28

Trochę się w tej kwestii zmieniło od moich poprzednich wypowiedzi w tej sprawie, od dłuższego czasu zaczęłam stosować rozkład Macieja, prosty i czytelny, poprzedzam go rozkładem trzech kart naświetlających sytuację. Dla mnie jest on rzeczowy i umożliwiający dokonanie wyczerpującej interpretacji, moim zdaniem uniwersalny. Ujawnia przeszłość i przyszłość...jak dla mnie bomba Oczko
Odpowiedz
#29

A widzisz Perełko, a widzisz - jednak się nasz "ulubiony" wróżbita na coś przydał.Oczko
Ja już chyba dość dawno temu gdzieś tu pisałam, że jest to mój ulubiony rozkład... czytelny, uniwersalny, nie za duży, nie za mały. Moim zdaniem - rewelacja. Maciej po potasowaniu kart patrzy jeszcze czasem jakie 3 karty wyjdą "z przełożenia", tak samo jak Ty Perełko. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#30

Teraz wyszukalam i faktycznie fajny ten rozklad Uśmiech

Ja przy prostych pytaniach, czesto korzystam z podobnego, wytlumaczonego tutaj przez Joanne Wisniewska: <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.youtube.com/watch?v=2aLiY3Tpexc">https://www.youtube.com/watch?v=2aLiY3Tpexc</a><!-- m -->
Odpowiedz
#31

Sprawdzają Wam się wróżby z jednej karty???
Odpowiedz
#32

Może sam/sama od siebe coś napisz na ten temat, wróżysz z jednej karty?
Zachecam do aktywności na forum...
Przywitaj sie z nami ...tutaj...<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=28">viewforum.php?f=28</a><!-- l -->
bo właściwie nie wiem z kim rozmawiamy...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#33

Rozkłady stosuję w zależności od potrzeby/problemu/sytuacji. A tak naprawdę często wykładam tylko 5 kart. Nie posiadam żadnego schematu, interpretuje indywidualnie od potrzeby. Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości