Mój TPP
#1

----8 Sprawiedliwość-------------------------4 Cesarz--------------------19 Słońce
-----------------------12 Wisielec----------------------------1 Mag------------------
--------------------------------------------13 Śmierć-----------------------------

(1) dzieciństwo 8 Sprawiedliwość
(2) wiek średni = 4 Cesarz
(3) wiek dojrzały = 19 Słońce
(4) podświadomość = 12 Wisielec
(5) świadomość = 1 Mag
(6) nadświadomość = 13 Śmierć
(7) misja = 9 Pustelnik
(8) środki do realizacji misji = 17 Gwiazda
--
(9) karma, kim byłam = 4 Cesarz
(10) co robiłam = 15 Diabeł
(11) lekcja = 11 Moc
---
(12) harmonia/komfort = 4 Cesarz
(13) wnętrze = 11 Moc
(14) na zewnątrz = 11 Moc
-----
(15) jak odrobić lekcje karmiczna = 21 Świat
(17) komfort karm. = 2 Kaplanka
(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = 6 Kochankowie
Data to: 08.04.1981

Głownie chciałabym się skupić na pracy, zawodzie, predyspozycjach itd.
Czytałam tutaj: <!-- m --><a class="postlink" href="http://allachrzanowska.blogspot.com.es/2011/08/portret-predyspozycje-zawodowe.html">http://allachrzanowska.blogspot.com.es/ ... odowe.html</a><!-- m --> ze do określenia zawodu wykonywanego trzeba patrzeć na pozycje 2 i 5, u mnie to Cesarz+Mag, jestem inżynierem ale wykonywałam tez zawód tłumacza. Wiec zgadza się wg mnie.
A predyspozycje to 5 i 6, czyli Mag i Śmierć. I tutaj proszę o pomysły bo sobie najgorzej jest interpretować Oczko

Moze to połączenie Maga i Śmierć mówi o zmianie zawodu?
Odpowiedz
#2

Ana 4
Patrząc na portret to chyba jesteś osobą która lubi odciąć się pod świata ? Jest duża tendencja do rozmyślań nad tym czy to jest właściwe czy może złe. Wydaje mi się że trochę w dzieciństwie stałaś na uboczu…byłaś trochę odludkiem. Potem następuje odzyskanie kontroli nad swoim życiem….może spotkałaś jakiegoś silnego mężczyznę? Kogoś kto jest dla Ciebie ostoją. Musisz zacząć działać i przetransformować się z osoby biernej w aktywną. To spowoduje że staniesz się naprawdę szczęśliwa.
Misją jest rozwój duchowy w sensie pracy nad sobą. Ten wisielec tworzy tendencję do wieszania się może bycia obok a Ty musisz znaleźć sens życia. Możliwa jest też taka opcja że musisz tak zmienić siebie aby przekazać dzieciom i wnukom odpowiedni sposób traktowania osób starszych.
Do tego masz talent człowieka który potrafi być charyzmatycznym przywódcą, który nie zaprzestaje pracy po pierwszych sukcesach tylko dalej podąża naprzód. Ta praca to także praca nad samym sobą.

Harmonię osiągasz poprzez aktywność, kontrolę i nadzór nad wszystkim.
Postrzegasz siebie jako osobę silną fizycznie i psychicznie …inni też postrzegają Cię podobnie.
Co do karmy….byłaś osoba silną a wręcz władczą. Bardzo aktywną i pewną siebie. Odpracowanie karmy może polegać na otworzeniu się na świat (między innymi tolerancja dla innych osób). Komfort karmiczny osiągniesz poprzez rozwój duchowy. Pracować musisz poprzez mądre wybory życiowe.
Co do zawodu…osoba zarządzająca …jakiś manager …może właściciel firmy?
Predyspozycje to dostosowywanie się do zmian....
Odpowiedz
#3

Dziękuję bardzo Masław, to prawda poznałam mężczyznę, i dzięki niemu stałam się b.pewna siebie itd.
Rozwijam się duchowo jak najbardziej.
Faktycznie zarządzanie to ja mam we krwi, studiowałam tez zarządzanie, jestem właścicielka firmy Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości