Tarotowy Portret Psychologiczny (indywidualny)
#1

Witam,
proszę o Tarotowy Portret Psychologiczny (indywidualny) pozdrawiam i dziękuję Kwiatek
Odpowiedz
#2

Foczko
zostawiłem sobie Twój portret na koniec....nie masz łatwych karty ale to nie może być Twoja wymówka ...
Na pozycji 3 i 6 masz Głupca, na 4 Diabła a na 2 i 5 Rydwan.

Masz tendencję do rzucanie się na nowe sprawy kompletnie nieprzygotowana z nadzieją jakoś to będzie. Pojawia się także ubezwłasnowolnienie bo wtedy już nie kontrolujesz sytuacji i czekasz tylko na to co będzie...widzę tu pewne problemy ale nie do dyskusji na forum. Prosiłbym Cię o pracę z psychologiem bo mogą to być problemy trudne do rozwiązania. I wymagają wsparcia specjalistów.
Spróbuj odzyskać kontrole nad własnym życiem i zacząć życie na nowo....bo początki były ciężkie.

W związku z tym że problem mógł powstać dzieciństwie harmonię osiągasz poprzez pracę z dziećmi, widząc jak są szczęśliwe z życia. Może to być odreagowaniem traumy.

Tak jak pisałem trzeba odzyskać kontrolę nad życiem poprzez aktywność w sprawach dotyczących siebie a przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na swoją seksualność.
Twoje poczucie własnej wartości wzrośnie jeśli wykorzystasz dane Ci umiejętności tj. masz możliwość wybicia się ponad innych o ile nie będziesz robić nic przekornie.

Uważasz siebie za osobę towarzyską. Ludzie widzą Cię jako podróżnika, osobę w ruchu....

To moja interpretacja....

Nie proszę o weryfikację dlatego że odchodzę z forum.
Pozdrawiam
Masław aka Janek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości