Pełnia księżyca a wróżby
#1

Dziś pełnia Uśmiech
Wróżycie w pełnię księżyca?
Jeśli tak, to może macie jakiś ulubiony rozkład, który w taki dzień stosujecie? Uśmiech
Pozdrowionka
Odpowiedz
#2

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=7&t=5305">viewtopic.php?f=7&t=5305</a><!-- l -->
Zawsze przejrzyj nasze zasoby...tematycznie, a dopiero potem, jeśli czegoś nie znajdziesz...zadawaj pytania...
Zapoznaj się z forum..

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#3

Po prostu dziś pełnia i pytam czy wróżycie w pełnię.
Może jest coś o czym nie wiem, może macie jakieś doświadczenia z tym związane?
Ot, taki nowy temat.
Pomyślałam, że jak spytam w rozkładach to dostanę burę, że to nie miejsce na pogaduchy Uśmiech
Odpowiedz
#4

i tak jest...Rozkłady to wątek teoretyczny i tam nie ma pogaduch...chyba, ze teoretycznie o danym rozkładzie...
Ale Ty pytałaś o rozkład ..wiec odesłałam Cię do przejrzenia naszych zasobów w temacie, które Cię interesują...i podałam wyszukany rozkład...

[Obrazek: attachment.php?aid=68916]
Odpowiedz
#5

Oczywiście, że wróżymy. W dziale z rozkładami umieściłem opis rozkładów na Pełnię i Nów, które stosuję. Przykłady i opis samych księżycowych kart mam na blogu.
Odpowiedz
#6

Zib napisał(a):Oczywiście, że wróżymy. W dziale z rozkładami umieściłem opis rozkładów na Pełnię i Nów, które stosuję. Przykłady i opis samych księżycowych kart mam na blogu.
Zib, spisałam sobie do zeszytu twój rozkład na pełnie i zamierzam go stosować. Jest genialny! Kwiatek
Odpowiedz
#7

Jeśli jest taki temat, to poradzimy coś na to Kwiatek
Jak czujecie się wróżki, wróżbici jak zbliża się pełnia? Wpływa na Was jakoś? Karty zostawiacie na oknie by chłonęły energię Księżyca? Kotek
Nie wiem czy dobrze wyczytałam, ale dzisiaj jest pełnia... Buźki
Odpowiedz
#8

Nie ma to dla mnie najmniejszego znaczenia Uśmiech poza czysto estetycznym wrażeniem oczywiście - od dziecka lubiłem oglądać Księżyc (wtedy wolałem "sierp")
Odpowiedz
#9

Podczas pełni powinniśmy odczuwać przypływ mocy psychicznych. Trzy dni przed pełnią, pełnia i trzy dni po pełni to czas w magii przeznaczony na rytuały ochronne, pozbywanie się złych wpływów i nałogów. To podobno dobra pora na zrealizowanie i domknięcie swoich planów, nowych projektów i rozpoczętych prac. Ja podczas pełni ścinam zioła, mają wtedy podobno większą moc. Właśnie idę ścinać szałwię.
Pełnia wrześniowa to Żytni Księżyc Uśmiech
Odpowiedz
#10

Mnie pełnia fascynuje!
Mam tak ustawione łóżko, że światło Księżyca pada prosto na mnie - oczywiście jak jest czyste niebo.
Kiedyś często kładłam moje talie na parapecie, żeby wchłonęły magię pełni, ale od jakiegoś czasu parapet okupują koty, więc czasem śpię z kartami Uśmiech
W ogóle uwielbiam Księżyc, mogę się na niego gapić zawsze. Marzy mi się teleskop.....
Odpowiedz
#11

Ja czasem podczas pełni mam sny, które zapamiętuje. Dodatkowo zawsze mam większą ochote wróżyć. Karty mnie przyciągają
Odpowiedz
#12

Ja rowniez uwazam ze to jest bardzo fascynujace Oczko!
Zawsze lubialam wtedy wychodzic na dwor I rozmyslac Oczko ale takto jakos nie wplywa to na mnie Oczko!
Ale bardzo interesujacy watek Oczko bo widac ze na kazdego wplywa inaczej Oczko!

Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Odpowiedz
#13

Cieszę się zainteresowaniem tego wątku Rotfl
Ciekawe w jaki sposób każdy korzysta z pełni - ja na przykład dzisiaj czuję się bardziej podenerwowana, hmm czyżby pełnia Rotfl?
Odpowiedz
#14

W czasie pełni czuję się na pewno bardziej aktywna, ruchliwa, trudniej mi zasnąć. Karty kładzie mi się wtedy bardzo dobrze. Nigdy nie wystawiałam kart na działanie światła księżyca. Też uwielbiam patrzeć na księżyc, kiedyś sfotografowałam wszystkie pełnie w roku. Niestety niektóre były prawie niewidoczne z powodu zachmurzenia. Przyznam się, że nie planuję codziennych czynności zgodnie z fazami księżyca, ale to się bardzo sprawdza. Więc jak mi się przypomni, to wybieram dobry dzień na mycie okien Rotfl
Odpowiedz
#15

Jestem zdziwiona Waszymi wypowiedziami.
Ja nie lubię pełni, a szczególnie gdy w nocy przez okno świeci mi w twarz. Czuję niepokój.
Czy coś ze mną nie tak? ;--)
Odpowiedz
#16

A ja mam własnie mały dołek;-(
Odpowiedz
#17

Lady, myślisz, że dołek miał/ma związek z obecnym Księżycem? Ja wczoraj od godziny 18:00 chodziłam jak zombi, ziewanie co kilka minut, nic tylko położyć się i zasnąć... Wieczorem zmieniały się fronty - no i mamy, z pięknego, upalnego nieba pochmurny, chłodniejszy dzień. Być może to te gwałtowne zmiany ciśnienia dołożyły swoje... Mam wrażenie, że obecnie częściej niż kiedyś obserwujemy skrajności pogodowe, jednego dnia 30 stopni, drugiego 15, podobnie duże skoki temperatur w ciągu doby - niektórzy są na to bardziej wrażliwi i każda taka gwałtowna zmiana działa wybijająco.
Odpowiedz
#18

Le Stelle jeśli włącza Ci się Kiwaczek Ziewaczek to są dwie opcje
1. Masz przy sobie Anioła, który chce Ci koniecznie na coś z czym chodzisz akurat w głowie zwrócic uwagę
2.Jestes za mało nawodniona. Należy uzupełnic wtedy płyny z solą himalajską 2 litry a 3-4 jeśli pijesz dużo kawy.
Spóbuj-)
Odpowiedz
#19

Oj, u mnie ewidentnie działa zmiana frontów - przetestowane wielokrotnie. Wczoraj wieczorem spadek energii, dzisiaj za oknem u mnie ciężkie niebo i deszcz, po wielu dniach wyżu, bezchmurnego nieba. Wiem, że nie ja jedna tak reaguję, to całkiem powszechne. Ale dziękuję za wskazówki Uśmiech Kiwaczek Ziewaczek, muszę zapamiętać Rotfl
Odpowiedz
#20

Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości