Portret Pitera
#1

Pozowliłam sobie wstawić portret psychologiczny mojego faceta ...zastanawia mnie jak zinterpretować, zarówno u niego jak u ludzi urodzonych tego samego dnia co miesiąc (np. 6.06.19xx) występuje w punkcie 9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu? liczba 0.

1. Dzieciństwo – VI Kochankowie
2. Wiek średni – VI Kochankowie
3. Wiek dojrzały –II Kapłanka
4. Podświadomość – XII Wisielec
5. Świadomość – VIII 8-)
6. Nadświadomość – XX Świat
7. Misja do wykonania – XIV Umiarkowanie
8. Dary, jakie otrzymałam, by wypełnić misję – IV Cesarz

9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu? -0 (1-2)
10. Co robiłam? – 0 (3-2)
11. Zadania karmiczne – 0 (10-9)


12. Liczba harmonii psychicznej – XVIII Księżyc
13. Jak siebie postrzegam, co ukrywam, z czego zrezygnowałam? – XVI Wieża(1+4+6)
14. Jak mnie odbierają inni? – VIII 8-) (3+5+6)

tutaj chyba jest zle wpisane z powodu 0 w punkcie 9
15. Sposób odpracowania karmy – XVI Wieża (9+10+11-7)
17. Punkt komfortu karmy – XX Świat (11+6)
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? – IV Cesarz (11+8)
Odpowiedz
#2

Pozycja 4 lęki i kompleksy Wisielec – informuje o braku równowagi emocjonalne, o jego skłonnościach do zamykania się w sobie, może sugerować skłonności do używek.

Pozycja 7 – Misja do wykonania – Umiarkowanie – zadanie to wprowadzenie harmonii w swoim otoczeniu. Powinnien emanować spokojem i opanowaniem, być oparciem dla bliskich, Jego zadanie to poszukiwanie złotego srodka w każdej sytuacji, demonstrowanie tolerancji i zrozumienia dla innych.

Pozycja 8 – Dar – Cesarz – dar zarządzania, administrowania i wyjatkową pracowitość. Nie ma pracy której nie mógłby się podjąć i wykonać należycie. Dodatkowym darem jest talent do interesów.

Pozycja 12 – Księżyc – harmonie osiągnie poprzez rozwijanie pierwiastka żeńskiego, tworzenie ciepłego domowego ogniska, zdrową troską o dom i tych, co w nim mieszkają. Dbaniem o czystość i estetykę, oraz dzieki rozwijaniu i umiejętności korzystania z intuicji, twórczej wyobraźni i fantazji.

Pozycja 13 – Wieża – uważa się za osobę zdolną do budowania w każdym znaczeniu tego słowa, potrafiącą z powodzeniem wpisać się w dowolną strukturę, nie wahającą się postawić wszystkiego na jedną kartę i przekonaną, że niezależnie od sytuacji, potrafi zacząć wszytsko do początku, chociaż czasami uważa, że jest zbyt radykalny i ostry w swoich zachowaniach.
Odpowiedz
#3

Czy ktoś spotkał się z podobnym portretem ..gdzie występuje wartość zero w punkcie 9 ?? Mam to odczytywać jako brak karmy ?!
Odpowiedz
#4

0 to to samo co 22, czyli Głupiec, z pkt 9 się zgadzam 6-6=0, ale dlaczego w 10 i 11 też masz 0?

9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu? -0 (1-2) - VI-VI=0=XXII
10. Co robiłam? – 0 (3-2) - VI-II=IV
11. Zadania karmiczne – 0 (10-9) XXII-IV=XVIII
Odpowiedz
#5

Dziękuje KatiJo ...nie pomyślałam, że 0 to również 22 Kwiatek
Odpowiedz
#6

postanowiłam zrobić porządek Uśmiech

1. Dzieciństwo – VI Kochankowie
2. Wiek średni – VI Kochankowie
3. Wiek dojrzały –II Kapłanka
4. Podświadomość – XII Wisielec
5. Świadomość – VIII Sprawiedliwość
6. Nadświadomość – XX Sąd
7. Misja do wykonania – XIV Umiarkowanie
8. Dary, jakie otrzymałam, by wypełnić misję – IV Cesarz

9. Kim byłam w poprzednim wcieleniu? - XXII Głupiec (1-2)
10. Co robiłam? – IV Cesarz (3-2)
11. Zadania karmiczne – XVIII Księżyc (10-9)

12. Liczba harmonii psychicznej – XVIII Księżyc
13. Jak siebie postrzegam, co ukrywam, z czego zrezygnowałam? – XVI Wieża(1+4+6)
14. Jak mnie odbierają inni? – VIII Sprawiedliwość (3+5+6)

15. Sposób odpracowania karmy – VIII Sprawiedliwość (9+10+11-7)
17. Punkt komfortu karmy – XVI Wieżą (11+6)
18. Jak pracować z misją na obecne wcielenie? – XXII Głupiec (11+8)

W pierwszym i drugim okresie życia zaznaczone jest partnerstwo, współpraca i naukę podejmowanie decyzji. Najważniejsze, co mi się rzuciło w tym portrecie to praca nad równowagą wewnętrzną, przestrzeganie norm społecznych oraz prawa. Podejmowanie nowych wyzwań, bycie otwartym na nowe sprawy i zadania. Pielęgnowanie w sobie zapału i entuzjazmu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości