Warsztat 33 - Z czego ten bałagan
#1

Witajcie Buziak
Postanowiłam reaktywować warsztaty. Mam nadzieję, że spotka się to z zainteresowaniem Uśmiech
U mnie w domu, dokładnie w salonie coś jest "robione". Straszny bałagan mam w domu przez to od kilku ładnych dni.
Pytanie: co takiego jest robione u mnie w salonie? Chodzi mi konkretnie jaka to "rzecz"
Zapraszam do udziału Uśmiech
Rozwiązanie w czwartek Rotfl
Odpowiedz
#2

5 buław, 7 buław, 3 monet, Moc

coś związanego ze spotem, walką - montowanie jakiegoś sprzętu do ćwiczeń, najbardziej kojarzy mi się z workiem treningowym xD albo drabinkami, albo zabijaniem deskami jakiejś dziury
Odpowiedz
#3

Księżyc, Słońce Kochankowie
pierwsza myśl,coś z oświetleniem,druga,łoże małzeńskie Buźki
Odpowiedz
#4

Król Kielichów, 3 Denary, Diabeł.
Zupełnie strzelam. Coś co daje światło, ciepło np. kominek, kaloryfery, może jakieś lampy podsufitowe albo cyklinowanie parkietu Uśmiech
Odpowiedz
#5

Rycerz Mieczy(-) 5 Mieczy(-) 2 Monety(-)

Wymiana nastepuje czegos starego, co nie spelnia oczekiwan , na cos nowego. Byc moze jest to wymiana okien na zime, drzwi , kaloryferow.

Pozdrawiam cieploOczko
Odpowiedz
#6

XX Sąd, XI Sprawiedliwość, rycerz pentakli

Wymiana podłogi, renowacja mebli, przesuwanie ściany. Jakiś przedmiot dostaje tzw. drugie życie. Pomyślałam też o wymianie instalacji elektrycznej.
Odpowiedz
#7

Pierwsze moje skojarzenie to kominek.
Ale trzeba wyciągnąć karty - 8 denarów - fachowiec własnymi łapami go tworzy?
Odpowiedz
#8

Bardzo dziękuję Wszystkim za tak liczny udział w warsztacie Kwiatek
Odpowiedź brzmi : Mój narzeczony robi zabudowę kominka.

Galatea i Żubrówka Gratulacje Oklaski

Galateo jak zobaczyłam Twoje karty to pomyślałam, że są idealne na tą sprawę - Król Kielichów - mój narzeczony zawsze wychodzi w tej karcie, 3 monet - to wiadomo, rzemieślnik- coś tworzymy ( wcześniej dowiadywał się od fachowca, który tym się zajmuje jak powinno to być zrobione)- to też radzenie się kogoś , a Diabeł - kominek, ciepło
Galatea napisał(a):Król Kielichów, 3 Denary, Diabeł
Zupełnie strzelam. Coś co daje światło, ciepło np. kominek, kaloryfery, może jakieś lampy podsufitowe albo cyklinowanie parkietu Uśmiech

Żubrówko, co prawda mój narzeczony nie jest fachowcem w tej dziedzinie ale "własnymi łapami tworzył" Oczko Jak wpadłaś, że to kominek? 8 monet nie oddaje charakteru kominka, raczej pokazuje samą pracę nad tym.
Żubrówka napisał(a):Pierwsze moje skojarzenie to kominek.
Ale trzeba wyciągnąć karty - 8 denarów - fachowiec własnymi łapami go tworzy?

Jeszcze raz dziękuję za udział Buźki
Może ktoś inny teraz się pokusi i założy warsztat Prosi
Odpowiedz
#9

Dziekuje za warsztat. Moje pierwsze skojarzenie bez kart bylo ze to kominek i szkoda, ze jego nie posluchalam , tylko napisalam o kaloryferachOczko
Odpowiedz
#10

No właśnie, ja tak samo jak Lady wpadłam na ten kominek bez kart, ale potem mi się "klapka" otworzyła, że przecież trzeba tarotem, więc wyciągnęłam tę 8 denarów i dopasowałam do "wizji" Oczko
Ale nie wiem, czy to w porządku, że wyciągnęłam tylko jedną kartę? Widzę, że dziewczyny zawsze mają trzy.
Odpowiedz
#11

Żubrówka napisał(a):No właśnie, ja tak samo jak Lady wpadłam na ten kominek bez kart, ale potem mi się "klapka" otworzyła, że przecież trzeba tarotem, więc wyciągnęłam tę 8 denarów i dopasowałam do "wizji" Oczko
Ale nie wiem, czy to w porządku, że wyciągnęłam tylko jedną kartę? Widzę, że dziewczyny zawsze mają trzy.

W porzadku, w warsztatach wyciaga sie tyle kart ile chceszOczko
Rob kolejny warsztat Uśmiech
Odpowiedz
#12

Dobra Uśmiech , zaraz zakładam
Odpowiedz
#13

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Żubrówka...gratulacje... Uśmiech

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#14

Dzięki Krystyno Buźki
Piękny bukiet.
Odpowiedz
#15

Dziękuję Marto za weryfikację. Cieszę się z nowego kominka u Ciebie. Zobaczysz, jak cudowne są zimy przy jego cieple Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości