Warsztat 35 - Co robił
#1

Wczoraj bylam z mezem na pewnym spotkaniu. Moje pytanie jest takie.

1. Co robil m. in. na tym spotkaniu moj maz?
2. Z jakim odbiorem to sie spotkalo?
3. Dla kogo szczegolnie to zrobil? Kto byl odbiorca jego dzialania?


Zapraszam dziewczynki serdecznie do cwiczen kartOczko Kwiatek  Kwiatek

Rozwiazanie za tydzien w niedziele.
Odpowiedz
#2

Mi, jak zwykle najpierw się coś skojarzyło, a potem wyciągnęłam karty:
8 kielichów, rycerz buław, as buław.
Mąż pracował z energią, może ją przekazywał (np. Reiki), może jest bioenergoterapeutą.
Robił to dla potrzebujących (chorych?), a oni byli zadowoleni, bo dostawali "zastrzyk energii.
Tylko tej ósemki kielichów nie rozumiem.....
Odpowiedz
#3

Dziękuję Zubrówko [Obrazek: smilie_girl_014.gif]

Zapraszam kolejne osoby[Obrazek: smilie_girl_251.gif]
Odpowiedz
#4

1. Co robił m. in. na tym spotkaniu: 2 buław Działanie polegało na kontakcie z odbiorcami, być może był to jakiś wykład.
2. Z jakim odbiorem to sie spotkalo: XXI Świat Odbiór był bardzo pozytywny. Pojawiło się uznanie i zrozumienie tematu.
3. Kto był odbiorcą działania: 7 buław Przychodzą mi do głowy zwaśnione strony lub ludzie o odmiennych poglądach, ale tacy, na których można wpłynąć. Osoby młode lub w bardzo podeszłym wieku, być może z problemami.
Odpowiedz
#5

Dziekuje Seph Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Figielek
Odpowiedz
#6

1. Co robił m. in. na tym spotkaniu mój maż?
Paź Mieczy, 8 Mieczy, 8 Denarów
Twój mąż był w pracy. Przemawiał, przekonywał, że można pozbyć się ograniczeń i braków, jeśli zastosuje się do jego wskazówek. Służyć to będzie oszczędzaniu czasu i dbaniu o zdrowie.
2. Z jakim odbiorem to się spotkało?
5 Monet, Świat, Arcykapłanka
Niektórzy uważali, ze nie stać ich na takie rozwiązanie, inni dostrzegli szanse, rozbudziło ich intuicyjne myślenie.
3. Dla kogo szczególnie to zrobił? Kto był odbiorca jego działania?
Cesarzowa, 10 Kielichów, 10 Denarów
Prezentacja była skierowana głównie do kobiet i rodzin dobrze prosperujących i szczęśliwych.

Tak w ogóle to przyszło mi do głowy, że proponował im zakup jakiegoś super sprzętu do kuchni lub do sprzątania, typu cudowny garnek do wszystkiego lub odkurzacz.
Odpowiedz
#7

Dziekuje Galateo Uśmiech
Odpowiedz
#8

1. co robił?
4 mieczy, 6 pucharów, 10 buław - spotkanie towarzyskie, wśród znanych Wam osób. Myślę, że odbywało się w zamkniętym pomieszczeniu. Spotkanie mogło też dotyczyć spraw zawodowych. Myślę, że musiał coś przeforsować, kogoś przekonać lub pomóc. Wiązało się to z dużym zaangażowaniem i wysiłkiem.

2. z jakim odbiorem się to spotkało?
Rycerz buław, paź mieczy, Siła
Myślę, że ogólnie z aprobatą i uznaniem. Była też ciekawość, dociekliwość co do tematu - mogły być dyskusje na ten temat.

3.do kogo było to skierowane?
9 pucharów, Rydwan, Król monet
Widać, że grono było duże, w większości raczej męskie. Ale głównym odbiorcą mógł być mężczyzna(szef, przełożony) czy też męska grupa ludzi tam zebranych.

Bardzo Ci kochana dziękuję za ciekawy warsztat Buziak
Już nie mogę doczekać się rozwiązania, do niedzieli jeszcze tyle czasu... Cierpliwość nie jest moją mocną stroną Rotfl
Uściski i pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#9

Dziękuje Marteczko. Do niedzieli coraz blizejOczko

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#10

co robił -paź denarów,Sąd zdawał jakieś egzaminy,podpisywał kontrakt?
z jakim odzewem to się spotkało-7 denarów-pozytywnym,ale na efekty jeszcze będzie musiał poczekać
dla kogo szczególnie to zrobił-pąź pucharów-dla dziecka?
mam nadzieję,że nie napisałam głupot,niestety moja wyobraźnia ostatnio śpi Buziak
Odpowiedz
#11

Dziekuje Ayla Kwiatek Tu nikt nie pisze glupot , tu cwiczymy swoja intuicje i tak do tego podchodzcie dziewczynki.

Zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#12

Droga Lady czekam na odpowiedź z niecierpliwością Buźki
Odpowiedz
#13

Podaje rozwiazanie warsztatu.

Bylismy z mezem na spotkaniu rodzinnym , gdzie poprpszono meza aby zabral gitare i pokazal dziewczynkom- 2 i 4 latce jak na niej gra, bo dzieci wczesniej nie widzialy tego instrumentu w akcji Oczko Maz gral a dziewczynki tanczyly i nie chcialy skonczycOczko Byly wniebowzięteOczko


autor: Żubrówka » 24 sie 2014, o 15:58

Mi, jak zwykle najpierw się coś skojarzyło, a potem wyciągnęłam karty:
8 kielichów, rycerz buław, as buław.
Mąż pracował z energią, może ją przekazywał (np. Reiki), może jest bioenergoterapeutą.
Robił to dla potrzebujących (chorych?), a oni byli zadowoleni, bo dostawali "zastrzyk energii.
Tylko tej ósemki kielichów nie rozumiem.....

Zubrowko bardzo ładnie Ci karty pokazaly a Ty to zinterpretowalas. Brawo!


autor: Sephinroth » 25 sie 2014, o 00:11

1. Co robił m. in. na tym spotkaniu: 2 buław Działanie polegało na kontakcie z odbiorcami, być może był to jakiś wykład.
2. Z jakim odbiorem to sie spotkalo: XXI Świat Odbiór był bardzo pozytywny. Pojawiło się uznanie i zrozumienie tematu.
3. Kto był odbiorcą działania: 7 buław Przychodzą mi do głowy zwaśnione strony lub ludzie o odmiennych poglądach, ale tacy, na których można wpłynąć. Osoby młode lub w bardzo podeszłym wieku, być może z problemami.

Idealnie Seph! Brawo!

autor: Galatea » 25 sie 2014, o 15:49

1. Co robił m. in. na tym spotkaniu mój maż?
Paź Mieczy, 8 Mieczy, 8 Denarów
Twój mąż był w pracy. Przemawiał, przekonywał, że można pozbyć się ograniczeń i braków, jeśli zastosuje się do jego wskazówek. Służyć to będzie oszczędzaniu czasu i dbaniu o zdrowie.
2. Z jakim odbiorem to się spotkało?
5 Monet, Świat, Arcykapłanka
Niektórzy uważali, ze nie stać ich na takie rozwiązanie, inni dostrzegli szanse, rozbudziło ich intuicyjne myślenie.
3. Dla kogo szczególnie to zrobił? Kto był odbiorca jego działania?
Cesarzowa, 10 Kielichów, 10 Denarów
Prezentacja była skierowana głównie do kobiet i rodzin dobrze prosperujących i szczęśliwych.

Tak w ogóle to przyszło mi do głowy, że proponował im zakup jakiegoś super sprzętu do kuchni lub do sprzątania, typu cudowny garnek do wszystkiego lub odkurzacz.

Tak Galateo, byla to poniekad prezentacja. Prezentacja grania na gitarze! Dziekuje i brawa za udzial


autor: Wiedźma Marta » 26 sie 2014, o 11:33

1. co robił?
4 mieczy, 6 pucharów, 10 buław - spotkanie towarzyskie, wśród znanych Wam osób. Myślę, że odbywało się w zamkniętym pomieszczeniu. Spotkanie mogło też dotyczyć spraw zawodowych. Myślę, że musiał coś przeforsować, kogoś przekonać lub pomóc. Wiązało się to z dużym zaangażowaniem i wysiłkiem.

2. z jakim odbiorem się to spotkało?
Rycerz buław, paź mieczy, Siła
Myślę, że ogólnie z aprobatą i uznaniem. Była też ciekawość, dociekliwość co do tematu - mogły być dyskusje na ten temat.

3.do kogo było to skierowane?
9 pucharów, Rydwan, Król monet
Widać, że grono było duże, w większości raczej męskie. Ale głównym odbiorcą mógł być mężczyzna(szef, przełożony) czy też męska grupa ludzi tam zebranych.

Dziekuje slicznie. Sa trafienia! Brawo Marteczko!

Dziewczynki dziekuje wszystkim za interpretacje. Jestescie wspaniale i kazda z Was cos zgadla. Wygrala Seph. Zubrowka tez napisala super. Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek

Kolejny warsztat prowadzi Seph!
Odpowiedz
#14

ayla napisał(a):co robił -paź denarów,Sąd zdawał jakieś egzaminy,podpisywał kontrakt?
z jakim odzewem to się spotkało-7 denarów-pozytywnym,ale na efekty jeszcze będzie musiał poczekać
dla kogo szczególnie to zrobił-pąź pucharów-dla dziecka?
mam nadzieję,że nie napisałam głupot,niestety moja wyobraźnia ostatnio śpi Buziak

Ayla sa trafienia! Gratuluje! Przeoczylam Cie, przepraszam Buziak Buziak Buziak
Odpowiedz
#15

Dziękuję Lady Kwiatek
Kto teraz zakłada?
Odpowiedz
#16

Wiedźma Marta napisał(a):Dziękuję Lady Kwiatek
Kto teraz zakłada?

Napisalam, wygrala Seph i ona ma pierwszenstwo Uśmiech
Odpowiedz
#17

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Seph...gratulacje... Buziak

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#18

Lady, wspaniale rozpisałaś nasze "trafienia". Jestem pod wrażeniem.
Gratulacje dla Seph Kwiatek
Dziękuję za warsztat.
Odpowiedz
#19

Dziekuje Zubrowko! Dziekuje raz jeszcze dziewczynki!
Odpowiedz
#20

Dziękuję Buźki i oczywiście gratulacje dla wszystkich biorących udział w zmaganiach. Zapraszam na kolejne warsztaty Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości