Anioły Pokoju
#1

ANIOŁY POKOJU
Archanioł URIEL - "Ogień Boży"
Kolor: purpurowy ze złotym i odcieniami rubinowego
Anielski dyżur: wtorek
Rejon eterycznej siedziby: góry Tatry, na południe od Krakowa, Polska

Prośby :
O duchowe dary: o wewnętrzny pokój, spokój ducha, o rozwiązanie węzłów złości i strachu w naszej psychice, o nową dobrą nadzieje.
O praktyczną pomoc: o pokojowe rozwiązanie problemów w osobistym, społecznym i profesjonalnym współistnieniu, o natchnienie i pomoc siostrom miłosierdzia, lekarzom, pracownikom służb socjalno-społecznych, wszystkim, którzy niosą pomoc innym służąc bliźniemu, w stworzeniu harmonijnego środowiska, dla przejawiania twórczych zdolności i rozwoju. O służbę dla pokoju, o zaprzestanie wojen, o ustanowienie pokoju, o braterstwo i wzajemne zrozumienie, o przejawienie Bożej Sprawiedliwości na salach sądowych i w międzynarodowych odnoszeniach. Archanioł Uriel i Anioły Pokoju są tak wielkie i silne, że światło ich dobrego uśmiechu może rozpuścić pozornie nieprzezwyciężone problemy - w każdej skali. One mogą przynieść pokój w nieszczęśliwe rejony, naszemu domowi, a także rozstrojonemu umysłowi i duszy. Pracują szybko i z ogromną mocą. Zadając im pracę zobaczymy, że nasze problemy znikają tak szybko jak chmury po deszczu. Kiedy prosimy Je o rozwiązanie globalnych problemów miliony Aniołów biorą się do pracy. One pracują z dokładnością mikro-chirurgów - w domu, rodzinie czy psychice. Łagodzą różnice zdań i pomagają likwidować ogniska naprężeń w naszej rodzinie. Pomogą nam wyczerpać do dna cały niepokój z duszy, dodadzą sił, by wybaczyć stare urazy, pokonać złość, rozdrażnienie, samozniszczenie, poczucie bezradności i znanego lub nieznanego strachu. Zobaczycie jakie zmiany One mogą przynieść, kiedy zaprosimy Je do naszego życia.
Odpowiedz
#2

Dekret :
"Archaniele Urielu - uczyń ze mnie narzędzie pokoju"
Mówimy modlitwę św. Franciszka z Asyżu oraz powtarzamy 3 razy :
"Archaniele Urielu i Aniołowie Pokoju! Ja przyjmuję Wasz dar pokoju do mojego serca, do mojej duszy, do mojego ducha, do mojego ciała i umysłu! Uczyńcie mnie narzędziem Boskiego Pokoju!"
Reguła: Wykonujemy wtedy, gdy jesteśmy zaniepokojeni o realizację projektu, nad którym pracujemy: niezgodą w rodzinie, w rejonie czy kraju. Anioły Pokoju w najlepszy sposób je rozwiążą.
Wizualizacja : wyobrażamy sobie jak przepiękna purpurowo-złota z rubinowym energia Archanioła Uriela i Aniołów Pokoju okrąża i otula ludzi oraz tą sytuację, która nas niepokoi lub martwi. Wyobrażamy sobie jak negatywna energia rozpuszczana jest mocą pokoju. Mówimy ile razy trzeba:

JAM JEST życzliwym deszczem pokoju
JAM JEST przejawem Boskiej doskonałości
JAM JEST bicie serca Boskiej miłości z Nieba
JAM JEST tajemną mocą nieskończonej miłości i współczucia
JAM JEST płomieniem miłości dającej wsparcie wszystkiemu
JAM JEST realizacją mocy miłości
JAM JEST zewnętrzne uosobienie Boskiej wolności
JAM JEST mocą głębokiego spokoju
JAM JEST mocą wielkich strumieni miłości i pokoju kładącą kres złości, niezgody i rozpaczy
JAM JEST odrodzenie nadziei w sercach, które ją utraciły
JAM JEST zrozumienie tam, gdzie uszy są gotowe słyszeć i serca gotowe przyjmować
JAM JEST wybawienie ludzi od okowów wojny
JAM JEST posłannikiem pokoju.
Rotfl

http://swiadomosc-ziemi.org/index.php/st.../28/anioly
Odpowiedz
#3

Archanioł Uriel
BOSKIE ŚWIATŁO PROMIENIUJE Z GŁĘBI JESTEM ODWIECZNIE PROMIENNY MIŁUJĄCY I MĄDRY.

Uriel ,którego imię oznacza Światło Boga ,jest aniołem przynoszącym rodzajowi ludzkiemu wiedzę i zrozumienie Boskości.
Był rozmaicie nazywany; Płomień Boga , Anioł Teraźniejszości i Anioł Zbawienia, jest znany jako Książe Światła .
Jest tez Aniołem Skruchy ,pomaga zrozumieć prawo karmy , które przekazuje w bardzo prosty sposób mówiąc;że zbieramy to co zasieliśmy.
Uriel pomaga także zrozumieć jak działa Boska Łaska i daje nam świadomość ,że wszyscy jesteśmy objęci Bożą miłością.
Przypuszcza się .że jest najbardziej spostrzegawczym spośród wszystkich aniołów. Często przedstawiany z płomieniem wiedzy na dłoni , który pociąga ludzkość ku zdrowiu i pomyślności.Jeśli ta wiedza jest nadużywana wówczas Uriel jest tym co przynosi Bożą Karę .
Pomaga zrozumieć dlaczego wszystkie rzeczy są takie jakie są. Uczy nas zaufania do Boskiego planu ,więc kiedy sprawy podążają w złym kierunku ,potrafimy wiedzieć ,że ostatecznie wydarzają się dla wyższego dobra i wspaniałej radości.
POMAGA INTERPRETOWAĆ NASZ WEWNĘTRZNY GŁOS I SNY.
PROWADZI ku zrozumieniu najgłębszej natury i ku wzięciu większej odpowiedzialności za własne życie.
Z jego przewodnictwem , jako istoty duchowe , mamy możliwości zrealizowania swojego twórczego potencjału .WSPIERA NAS W POSZUKIWANIU WEWNĘTRZNEGO ŚWIATŁA ,byśmy stawali się niczym słońce ,kiedy wyrażamy pełnię miłości i piękna nas samych.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości