Wątek zamknięty

Piosenki i melodie do których wracamy...

Z dedykacją dla tych, którzy boją się pokazać że im zależy - pamiętajcie że "życie jak osioł ucieka"  Wink   ...

When I saw you standing there                            Kiedy zobaczyłem Cię jak tam stoisz...
I 'bout fell off my chair                                             O mało nie spadłem z krzesła
And when you moved your mouth to speak    A kiedy zaczęłaś mówić...
I felt the blood go to my feet                                 poczułem jak moja krew ucieka do stóp

Now it took time for me to know                          Zajęło mi trochę czasu by zrozumieć,

What you tried so not to show                              to czego starałaś się tak po sobie nie pokazać...
Something in my soul just cried                           Coś w mojej duszy aż zapłakało,
I see the want in your blue eyes                           kiedy dostrzegłem pragnienie w Twoich błękitnych oczach

Chorus :

Baby, I'd love you to want me                               Kochanie, chciałbym byś pragnęła mnie tak bardzo, 
The way that I want you                                         tak jak ja pragnę Ciebie...
The way that it should be                                      dokładnie w taki sposób
Baby, you'd love me to want you                        Kochanie, przecież wiem że chciałabyś bym Cię pragnął,
The way that I want to                                            właśnie tak jak Cię pragnę...
If you'd only let it be                                                 Gdybyś tylko pozwoliła, by to się po prostu wydarzyło

You told yourself years ago                                   Wiele lat temu poprzysięgłaś sobie,
You'd never let your feelings show                    że nikt nigdy już nie zobaczy Twoich uczuć...
The obligation that you made                               i to właśnie tamta obietnica sprzed lat
For the title that they gave                                     wyznacza zasady tej gry...


Baby, I'd love you to want me                                (tłumaczenie autorstwa LeCaro  Oczko  ) ...
The way that I want you
The way that it should be
Baby, you'd love me to want you
The way that I want to
If you'd only let it be

Now it took time for me to know
What you tried so not to show
Something in my soul just cried
I see the want in your blue eyes

Baby, I'd love you to want me
The way that I want you
The way that it should be
Baby, you'd love me to want you
The way that I want to
If you'd only let it be



Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Piosenki i melodie do których wracamy... - przez Rudalila - 29-05-2011, 00:00
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez LeCaro - 03-12-2017, 08:30
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez LeCaro - 30-04-2018, 01:25
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez LeCaro - 25-05-2018, 01:45
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez island - 22-06-2018, 21:22
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez ameners - 03-08-2018, 21:26
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez Walker - 09-11-2018, 20:44
Piosenki i melodie do których wracamy... - przez Krystyna - 29-01-2019, 14:59
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez Walker - 20-02-2019, 22:16
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez Walker - 19-04-2019, 20:34
RE: Piosenki i melodie do których wracamy... - przez LeCaro - 08-07-2019, 21:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości