Warsztat 37 - Wymiana
#1

Dziewczyny!
Postanowiłyśmy z koleżanką świadczyć sobie nawzajem pewne usługi.
Co to takiego? Co ja robię dla niej, a co ona dla mnie?
Rozwiązanie w piątek wieczorem.
Zapraszam do zabawy  Uśmiech
Odpowiedz
#2

Co Żubrówka robi dla znajomej: paź mieczy, 4 kielichów, 8 kielichów

Opiekuje się zwierzątkiem lub dzieckiem, być może pomaga przy zabiegach pielęgnacyjnych, upiększających lub relaksacyjnych. Jest to czynność, którą po pewnym czasie należy powtórzyć, by efekt był trwały albo po prostu jest to jakieś zobowiązanie regularne.
Możliwe też, że koleżanka ma w domu jakąś awarię i np. nie ma gdzie zrobić prania.

Co znajoma robi dla Żubrówki: 10 pentakli, XII Śmierć, as kielichów

Pomaga Ci zmienić coś, co utknęło na jakimś etapie, który wydaje się być docelowym. Pomyślałam o zmianach związanych konkretnie z Tobą, i proszę się nie obrażać, ale chodzi mi po głowie motywacja do odchudzania, kontroli zbilansowanej diety (może przyrządza posiłki?), zachęcanie do regularnych badań lub odcinania się od negatywnych wpływów (zmiana otoczenia, aktywność fizyczna, rezygnacja z używek). Może to praca nad jakąś Twoją umiejętnością, którą należy doszlifować, np. pomoc w nauce języka.

Warsztat bardzo ciekawy Kwiatek . Jak będę bardziej przytomna, to jeszcze trochę się tym kartom poprzyglądam. Buźki
Odpowiedz
#3

Dzięki Seph Uśmiech
Odpowiedz
#4

Żubrówka napisał(a):Dziewczyny!
Postanowiłyśmy z koleżanką świadczyć sobie nawzajem pewne usługi.
Co to takiego? Co ja robię dla niej, a co ona dla mnie?
Rozwiązanie w piątek wieczorem.
Zapraszam do zabawy Uśmiech

Co Żubrowka robi dla kolezanki?- Pustelnik +4 Puchary(-)
Myslę , ze pomagasz jej w podjeciu decyzji, wrozysz.

Co kolezanka robi dla Żubrowki?-Krol Mieczy Gwiazda(-)
Pomaga w pisaniu czegos, listow, ksiazki, bloga. Pomaga w wypelnianiu dokumentow, tłumaczeniu, nauce językow obcych. Pomaga w pracy z komputerem, tworzeniu stron.
Odpowiedz
#5

Dzięki Lady Uśmiech
Odpowiedz
#6

Witaj Żubrówko Buźki
Ostatni warsztat od Seph mnie niestety ominął z powodu nadmiaru obowiązków ale dziś mam trochę czasu więc Hura

Co Żubrówka robi dla koleżanki w ramach wymiany usług??

7 pucharów, Diabeł, Kapłanka

Myślę, że koleżanka ma jakiś problem, dylemat. Czuje się w sytuacji bez wyjścia. Pomagasz jej wróżąc, służysz dobrą radą.

Co koleżanka robi dla Żubrówki??

2 pucharów, paź pucharów, 8 pucharów
Hmm... Same puchary. Ciężkie karty jakoś nie wiele mi mówią... Pomaga Ci coś zakończyć?? Po tych kartach stawiam jednak na coś z wyglądem, pielęgnacją(np. paznokcie), zamiana wizerunku. Albo pomoc w sprawach emocjonalnych, związkowych. Jeszcze przyjrzę się tym kartom i może coś dopiszę bo coś czuję, że poleciałam z tym opisemUśmiech

Pozdrawiam Żubrówko Buźki
Odpowiedz
#7

Marta super, że dołączyłaś do zabawy.
Dzięki za pozdrowienia i nawzajem Buziak
Odpowiedz
#8

Bardzo trudny warsztat...
Ty dla koleżanki:
10 Mieczy, 8 Monet, As Buław
Zubróweczko, myślę że pomagasz pozbierać się po jakiejś traumie swojej koleżance. Może wspierasz ją podnosząc na duchu, poprawiasz jej urodę, pomagasz w rozkręceniu nowego interesu. Wzmaczniasz ją, radzisz, możesz tez wykonywać za nią jakieś drobne prace związane z zawodem.
Koleżanka dla Ciebie:
2 Monety, 2 Kielichy, 6 Kielichów
Ona jakby organizowała Ci przygodę z przeszłością. Może organizuje spotkanie, albo pomaga w kontaktach w jakiś sposób. Może też opiekować się Twoimi dziećmi. Udzielać korepetycji na przykład. A może pomaga zrealizować jakieś marzenie z dzieciństwa.
Odpowiedz
#9

Dzięki, Galatea Buziak
Odpowiedz
#10

Po przemysleniu dodam ze byc moze ta kolezanka farbuje Ci wlosy lub je obcina albo maluje paznokcie.
Odpowiedz
#11

Żubrówka napisał(a):Postanowiłyśmy z koleżanką świadczyć sobie nawzajem pewne usługi.
Co to takiego? Co ja robię dla niej, a co ona dla mnie?

Witaj Uśmiech

Ty dla koleżanki: Gwiazda, Giermek Pucharów, Rycerz Pucharów
Myślę, że wróżysz koleżance, może ona ma dylemat miłosny, dwóch panów i jak tu wybrać.

Koleżanka dla Ciebie: Król Mieczy, Król Buław, Umiarkowanie
Hmm... może koleżanka pomaga Ci wypisywać jakieś dokumenty do urzędu, może nie bardzo wiesz jak to zrobić więc koleżanka Ci pomaga (przyszły mi do głowy jeszcze jakieś badania lekarskie...).
Odpowiedz
#12

Witaj Margita Kwiatek
Fajnie, że do nas dołączyłaś.
Odpowiedz
#13

Dziewczyny, jesteście wspaniałe Kwiatek
Każda z Was coś trafiła.

Seph - "...Może to praca nad jakąś Twoją umiejętnością, którą należy doszlifować, np. pomoc w nauce języka.

Marta - "...Myślę, że koleżanka ma jakiś problem, dylemat. Czuje się w sytuacji bez wyjścia. Pomagasz jej wróżąc, służysz dobrą radą."

Galatea - "... myślę że pomagasz pozbierać się po jakiejś traumie swojej koleżance"

Margita - "...Myślę, że wróżysz koleżance, "

Zdecydowana zwyciężczynią jest jednak Lady, ponieważ wpadła na obie rzeczy:
- "Myslę , ze pomagasz jej w podjeciu decyzji, wrozysz."
- a koleżanka - " Pomaga w ............ nauce językow obcych."

Dokładnie tak - ja jej karty, ona mi pomoc językową.
Lady jesteś niesamowita. Gratuluję Buźki

Czekamy na nowy warsztat.
Odpowiedz
#14

O, ale jestem zaskoczona! Gratuluje wszystkim dziewczynom. Przyfarcilo mi sie niesamowicie. Zubrowko o jaki język konkretnie chodzi?

Juz robie kolejny warsztat na ktory serdecznie oczywiscie zapraszam!
Odpowiedz
#15

Lady, gratulacje! Buźki
Odpowiedz
#16

Lady, chodzi o angielski, w którym mam nieopisany bałagan i chaos Krzyk

I dziękuję wszystkim za udział w warsztacie Kwiatek
Odpowiedz
#17

Dziekuje SephUśmiech

Zubrowko porzadkuj wiec swoj angielski z pełnym sukcesemOczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości