Czy według Was Czarna Magia istnieje?
#1

Powątpiewam w coś co wielu ludzi nazywa czarną magią. Moi przodkowie, którzy trudnili się magią uważali, że nie istnieje coś takiego jak czarna magia, jest jedynie dobra i zła energia. A jeśli tak, to przecież ze złą energią, złorzeczeniem, wyśmiewaniem, obgadywaniem każdy z nas ma do czynienia na co dzień. Czy w takim razie wszyscy Ci ludzie trudnią się czarną magią?
Znałam pewną kobietę, która w pewnym momencie swojego życia, źle pożyczyła swojemu byłemu mężowi, który był dla niej okrutnikiem, po jakimś czasie jej złorzeczenia miały odzwierciedlenie w jego życiu. Czy można o tej kobiecie powiedzieć, że postąpiła podle? Według mnie NIE. W końcu ten człowiek raniąc ją tyle lat zasłużył na wiele przykrych słów które padły z jej ust....
A jaki jest Wasz stosunek do tak zwanej "czarnej magii"
Odpowiedz
#2

Jesli ktos wierzy, ze czarna magia istnieje, to zamenifestuje sie ona w jego zyciu. Nasze myśli tworzą rzeczywistość. Najbardziej urzeczywistniaja sie te rzeczy, ktorych się lękamy lub ktorych nie chcemy...jest w nas wiele lęku przed zła energia, to ona do nas przyjdzie, jesli wierzymy w moc dobra i miłosci, będzie nas ono otaczacOczko
Odpowiedz
#3

Lady of Dreams -święta prawda Oklaski
Odpowiedz
#4

Ja też uważam, że jest dobra i zła energia. I żyję w przekonaniu, że to, co damy - zawsze do nas wróci. Nie dajmy złym emocjom nad nami zapanować.
Odpowiedz
#5

Ja uważam że czarna magia istnieje - ale zawsze powraca ze zdwojoną siła do osoby , która ją wykonuje.. to nie zabawa!
Potęga podświadomości ma tak ogromną moc , że przyciągamy te rzeczy i wydarzenia o których myślimy.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości