Warsztat 40 - Sytuacja
#1

Bardzo przepraszam za spóźnienie  Zawstydzony
W zeszłym tygodniu, dokładnie w piątek miała miejsce pewna sytuacja. Waszym zadaniem jest odczytać sytuację (z czym mogła być związana, emocje jej towarzyszące etc.). Pytanie bardzo ogólnikowe (i zapewne trudniejsze, niż gdyby było precyzyjne), jednak liczę na Waszą intuicję. Rozwiązanie w weekend.
Zapraszam  Buźki
Odpowiedz
#2

Seph, supre, ze jestes Buziak napewno sie przylacze do warsztatu, daj mi tylko ogarnac sie po przyjezdzie..mam nadzieje, ze w sobote znajde czas na karty..buziaczki Buźki
Odpowiedz
#3

Jasne Poranna, jak widzisz tłoku na razie nie ma Oczko
Odpowiedz
#4

Sytuacja ogolnie- 4 Monety 3 Bulawy

Sytuacja mogla sie rozgrywac w samochodzie , w sklepie, w miejscu publicznym gdzie placimy gotowka, w jakims domu, w pomieszczeniu zamknietym , salonie kosmetycznym, na wyjezdzie, kursie ezoterycznym

2. Z kim byla sytuacja zwiazana?- 3 Mieczy(-) Wisielec
Z osoba niepracujaca, na urlopie, emeryturze lub mloda, niedojrzala jeszcze, uzalezniona od kogos lub czegos. Ktos mogl zaslabnac , zle sie poczuc w miejscu publicznym, byc kompletnie pijanym lub pod wplywem narkotykow, w kazdym razie ktos mogl nie kontaktowac z rzeczywistoscia

3. Emocje jakie to zdarzenie wywolalo?- 2 Bulaw Krolowa Bulaw(-)
Chec pomocy, rozmowy, wspoldzialania, nerwowo bylo, byc moze sprowadzona zostala szybko pomoc, osoba zostala gdzies odwieziona,byc moze do szpitala

Mozliwe rowniez ,ze bylas swiadkiem kradziezy lub wypadku samochodowego. Jakies zeznania zostaly spisane.
Odpowiedz
#5

Czego sytuacja dotyczyła 10 pucharów, 6 mieczy, As buław.

Możliwe, że udałaś się w podróż z partnerem, gdzieś do rodziny, na jakiś odpoczynek wspólny, albo na wesele. Widać w kartach blokadę sytuacyjną Wisielec (p) 10 kijów (o), albo stanęliście w korku, samochód się zepsuł, byliście świadkiem wypadku, możliwe, że jakaś kobieta straciła przytomność, lub najbardziej ucierpiała. Trudno było Wam dotrzeć na miejsce, mogło to Was wstrzymać w podróży.

Uważam, że razem z jakimś mężczyzną poradziłaś sobie bardzo dobrze w tej sytuacji. Uśmiech

<!-- m --><a class="postlink" href="http://wrozbatarot.blogspot.com/">http://wrozbatarot.blogspot.com/</a><!-- m -->
Odpowiedz
#6

Sąd, 5 denarów, 4 mieczy
Ale karty!
Powiedziałabym, że przegrałaś jakąś sprawę w sądzie (mam nadzieję, że się mylę Boi się )
W związku z tym było przykro i pesymistycznie wizje Cię dopadły.
Odpowiedz
#7

3 Monet, XIV Umiarkowanie, 4 Bulaw..wyglada mi to na jakas uroczystosc rodzinna lub w gronie przyjaciol, zwiazana z kosciolem lub innym miejscem o podnioslym znaczeniu..moze chrzciny, slub lub jubileusz..? duzo radosci, podniosla atmosfera, wspolne swietowanie.. Buźki
Odpowiedz
#8

Witaj Seph.Przyznam ,ze z powodu odłożenia kart na pare miesiecy moze ,to byc strzal kula w plot,jednak przyłączam sie do zabawy Uśmiech

5Kielichów,5Mieczy ,4 Kielichów -Hm karty niezbyt optymistyczne Oczko
Wyglada to na jakies rozczarowanie ,oszustwo,porażkę ,cios -być moze przy tej 4Kielichów czekanie na cos lub kogos ,a nawet przegapienie pewnych spraw ,badz zobaczanie czyjegoś nieszczęścia ,lub własnego bardzo Cie poruszyło i wprawiło w osłupienie.Moglas Ty badz osoba zwiazana ze sprawa poniesc strate finansowa ,urzedowa jak i emocjonalna ,najprawdopodobniej przyczyniła sie do tego kobieta choc niekoniecznie ,która mogla nie dotrzymac slowa ,wyglada na to ,ze ktos tu przez manipulacje padl ofiara.

Mam jednak nadzieje ,ze prawda jest w barwniejszych kolorach i nic zlego sie nie stalo.
Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#9

Dziewczyny, mam duży dylemat.
Owa sytuacja miała miejsce na mojej uczelni - pierwszy raz w życiu zobaczyłam aurę (u wykładowczyni). Było to dla mnie niesamowite doświadczenie Uśmiech
Co do trafności:
Lady - zamknięte pomieszczenie
Kapłanka - ciężko mi tu coś dopasować, najprędzej to "bycie świadkiem", sprawa dotyczyła kobiety
Żubrówka - wizja, choć nie pesymistyczna
Poranna - grono przyjaciół, podniosła atmosfera, radość
Lila - zobaczenie czegoś, co wprawiło mnie w osłupienie, również zgodność co do bohaterki sytuacji

Jak dla mnie remis między Poranną i Lilą, jednak odczyt Lili bardzo pesymistyczny. W związku z powyższym gratulacje dla Porannej Ciszy Oklaski Oklaski Oklaski

Bardzo dziękuję wszystkim za udział. Myślę, że z kart można było wyciągnąć coś więcej i trafić na dobry trop, ale kto by się spodziewał Oczko
Dałyście radę z wyzwaniem Kwiatek
Odpowiedz
#10

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Poranna ...gratulacje
Czekoladki dla wszystkich uczestników Warsztatu

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#11

..o kurcze, nie spodziewalam sie Hura dziekuje i gratulacje dla Wszystkich nas, wygranych Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#12

Dziekuje za warsztat i gratuluje Porannej Ciszy Kwiatek
Odpowiedz
#13

Lady of Dreams napisał(a):Dziekuje za warsztat i gratuluje Porannej Ciszy Kwiatek
.. Buziak
Odpowiedz
#14

Gratulacje poranna Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#15

Lila napisał(a):Gratulacje poranna Oklaski Oklaski
..dziekuje Lilu Buziak
Odpowiedz
#16

Osoba, która wygrała...może zacząć nowy Warsztat...zachęcam... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#17

..ok Krysiu, w niedziele postaram sie znalezc czas by zadac zagadke, dziekuje Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości