TPP indywidualny dla Cytryny
#1

Cóż.... numerologiczny mam skomplikowany, bo sporo w nim zer, natomiast miałam nadzieję, że tarotowy wyjdzie mi... hm... bardziej wyraźnie.

Nic bardziej mylnego niestety. Pomijając, że n ie jestem w stanie go sama zbytnio zinterpretować, to przeraża mnie jego dualizm, na kilku poziomach...

Dla ułatwienia, powyliczałam sobie cyfry, wg wskazówek znalezionych na forum Oczko O ile się nie rąbnęłam w matematyce, wszak do 30 liczenie, to wyższa matematyka hihi


alathea napisał(a):obliczamy na postawie daty urodzenia dd-mm-yyyy
karty sumujemy, jesli wynik wyjdzie wiekszy od 22, odejmujemy 22 (bo tyle jest AW)
oraz w portrecie: VIII - Sprawiedliwosc, XI - Moc

(1) dziecinstwo = dzien miesiaca;
jesli dzien miesiaca "dd" jest >22 odejmujemy od niego 22, czyli dd-22 np. 24-22=2 (Kaplanka)
(2) wiek sredni = liczba miesiaca
(3) wiek dojrzaly = y+y+y+y
(4) podswiadomosc = (1) +(2)
(5) swiadomosc = (2) +(3)
(6) nadswiadomosc = (4)+(5)
(7) misja = (1) + (5)
(8) srodki do realizacji misji = (2) + (6)
--
(9) karma, kim bylam = (1) - (2) odejmujemy zawsze wieksza od mniejszej, wiec moze byc (2) -(1)
(10) co robilam = (3) - (2) j.w.
(11) lekcja = (9) - (10) j.w.
---
(12) harmonia/komfort = (7) + (8)
(13) wnetrze = (1)+ (4) +(6)
(14) na zewnatrz = (3) + (5) + (6)
-----
(15) jak odrobic lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7)
(17) komfort karm. = (11) + (6)
(18) jak pracowac z misja na obecne wcielenie = (11) + (8)

zrodlo :A. Chrzanowska "Tarotowy portret psychologiczny



A więc:

(1) dzieciństwo = dzień miesiąca; - I - MAG
(2) wiek średni = liczba miesiąca - VIII -MOC Czy SPRAWIEDLIWOŚĆ> Różnie karty podają..., wg cytatu Sprawiedliwość jednak..
(3) wiek dojrzały = y+y+y+y- I - MAG Myśli
(4) podświadomość = (1) +(2) - 9 IX - EREMITA
(5) świadomość = (2) +(3) - 9 IX - EREMITA Krzyk
(6) nadswiadomosc = (4)+(5) - 18 XVIII - KSIĘŻYC
(7) misja = (1) + (5) - 1+9 X - KOŁO FORTUNY
(8) środki do realizacji misji = (2) + (6) - 26-22 IV WŁADCA
--
(9) karma, kim byłam = (1) - (2) 8-1 VII RYDWAN
(10) co robiłam = (3) - (2) - 8-1 VII RYDWAN Załamka
(11) lekcja = (9) - (10) 0.... czyli chyba 22? (XXII GŁUPIEC)
---
(12) harmonia/komfort = (7) + (8) - 10+4 XIV UMIARKOWANIE
(13) wnętrze = (1)+ (4) +(6) - 1+9+18=28-22 VII KOCHANKOWIE
(14) na zewnątrz = (3) + (5) + (6) - 1+9+18=28-22 VII KOCHANKOWIE znowuuu Stres
-----
(15) jak odrobić lekcje karmiczna = (9) +(10) + (11) - (7) - 7+7+22-10=26-22 IV WŁADCA znowu Myśli
(17) komfort karm. = (11) + (6) 22+18=40-22 XVIII - KSIĘŻYCyyy, gdzies tu juz widziałam????
(18) jak pracować z misja na obecne wcielenie = (11) + (8) - 22+4 =26-22 IV WŁADCA Bezradny znowu Myśli

A wiec w moim portrecie mam:
2 MAGÓW,
2 EREMITÓW
2 RYDWANY
2x KOCHANKOWIE
2 KSIĘŻYCE
3x WŁADCĘ
Odpowiedz
#2

Pozycja 1 i 3 - I Mag (o)
Pozycja 2 - VIII Sprawidliwość
Pozycja 4 i 5 - IX Eremita (o)

Pozycja 13 i 14 VI Kochankowie Oczko
Odpowiedz
#3

Cytryno
wygląda to średnio i chyba karty ostrzegają Cię przed powielaniem złych schematów.

A więc tak od dzieciństwa byłaś manipulowana poprzez przeświadczenie o tym, że jesteś gorsza, głupsza czy w jakimś innym względzie ułomna. Obecnie starasz się oceniać samą siebie bardziej sprawiedliwie jednak poprzez swoją niską ocenę i brak zaufania do ludzi (może być wynikiem niepowodzenia w jakiejś dziedzinie....może samotności albo lęku przed nią) możesz sama być "odwróconym magiem". Nie rób tego bo możesz zmarnować komuś życie. Przestań żyć w świecie iluzji i nie oszukuj się.
Masz do przepracowania pewne sprawy z przeszłości i może zadbania o finanse rodziny. Do tego celu dostajesz umiejętności przywódcze (chciałem napisać przy wódce ;P ) ale pamiętaj o odpowiedzialności za swoje czyny.
czujesz się dobrze w otoczeniu ludzi miłych ( pozytywnie nastawionych do życia).
Sama postrzegasz siebie jako osobę potrafiącą kochać i pragniesz tej miłości (akceptacji), ludzie postrzegają Cię podobnie.

Co do karmy to byłaś osobą niepanującą nad swoim życiem taką niespokojną duszą....trzeba zacząć od początku pewne sprawy - ułożyć dobre relacje z partnerem (dziećmi?). Panować nad marzeniami aby się w nich nie zatracić.

Zweryfikujesz?
Odpowiedz
#4

Och, cieszę sie Masławie, że mi tak szybko odpisałes Oczko Bardzo dziekuję Buźki

Masław napisał(a):Cytryno
wygląda to średnio i chyba karty ostrzegają Cię przed powielaniem złych schematów.

Nom... w powielaniu schematów jestem dobra.... Myśli

Kod:
A więc tak od dzieciństwa byłaś manipulowana poprzez przeświadczenie o tym, że jesteś gorsza, głupsza czy w jakimś innym względzie ułomna.

Tak, w pewnym sensie masz rację. Może na tle swojej siostry, czułam sie zakompleksiona. Nie byłam taka ładna jak ona, jej wszystko przychodziło bez trudu, ja musiałam to wywalczyć mozolnie, a przez pewien czas byłam w jej cieniu, choc teoretycznie to ona sprawiała kłopoty, a ja byłam ta, która musiała byc mądrzejsza, cichsza i szybciej dorosnąć... Zawsze czułam się autsajderem. Nawet w szkole. Byłam po prostu inna.
Kod:
Obecnie starasz się oceniać samą siebie bardziej sprawiedliwie jednak poprzez swoją niską ocenę i brak zaufania do ludzi (może być wynikiem niepowodzenia w jakiejś dziedzinie....może samotności albo lęku przed nią) możesz sama być "odwróconym magiem". Nie rób tego bo możesz zmarnować komuś życie. Przestań żyć w świecie iluzji i nie oszukuj się.
Z samooceną i owszem, mam kłopot. Raz, że nie czuję się jakbym urodziła się adekwatnie do swoich czasów, dwa, że sporo jest we mnie cech zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych, które nie sa popularne. Brzydsi mają z reguły w życiu bardziej pod górkę Oczko
Brak mi siły przebicia. Wolę być ze sobą w porządku niż dążyć po trupach do celu, szukając protekcji lub wkupując się w cudze łaski.

Ogólnie ludziom ufam. Może jestem krytyczna i realnie oceniam interesowność lub bezinteresowność danych ludzi, to zawsze pierwsza biegnę z odsieczą i pomocą, choćbym wiedziała, ze mi to nie popłaci, a wręcz mogę dostać dodatkowo po uszach. Jako panna jestem krytyczna zarówno do innych, jak i siebie. ba, własnym krytykiem jestem najdotkliwszym...

Co rozumiesz przez to, ze mogę komuś zrujnować życie? Jak rozumiesz postawę odwróconego maga w tej interpretacji?


Kod:
Masz do przepracowania pewne sprawy z przeszłości i może zadbania o finanse rodziny. Do tego celu dostajesz umiejętności przywódcze (chciałem napisać przy wódce ;P ) ale pamiętaj o odpowiedzialności za swoje czyny.
Hm.... umiejętności przywódczych ani zapędów nigdy nie miałam. Ja jestem mrówką, która w trudzie pracuje na swoja Królową Oczko Jestem dokładna, solidna i ambitna, mogę coś wykreować z tego, co ktoś mi dał. Nie potrafię rozkazywać, nawet jak wiem, ze mój pomysł jest lepszy, to brak mi siły przebicia i zazwyczaj odpuszczam, lub nawet o tym nie wspominam.
P.S. Przy wódce, to ja ogólnie jestem spolegliwa, ugodowa i kocham wszystkich, nawet tych, co mi za skórę zaleźli Oczko
i niestety, kompletnie nie umiem robic pieniedzy. Nie potrafie kombinować, w grach losowych tez idzie mi kiepsko...



Kod:
czujesz się dobrze w otoczeniu ludzi miłych ( pozytywnie nastawionych do życia).
A kto z nas nie? Nikt nie lubi smutasów i pesymistów, choc... tacy bardziej do mnie lgną, jako do numerologicznej dziewiatki, która ma w naturze wyciagac za uszy, pocieszac, poswiecać i dzielić sie energią nawet własnym kosztem.
Ale nie jestem tez dusza towarzystwa. Dyskoteki, huczne gromadne spotkania, to nie dla mnie.


Kod:
Sama postrzegasz siebie jako osobę potrafiącą kochać i pragniesz tej miłości (akceptacji), ludzie postrzegają Cię podobnie.
Co do ludzi, to nie wiem... ale fakt. Jak się do kogoś przekonam, to całym sercem. Zarówno do tych dalszych, jak i do najbliższej osoby. Potrafi mi świat przesłonić.


Kod:
Co do karmy to byłaś osobą niepanującą nad swoim życiem taką niespokojną duszą....trzeba zacząć od początku pewne sprawy - ułożyć dobre relacje z partnerem (dziećmi?).
Hm... czy aby nie mówisz o moim aktualnym życiu? Ciężko mi się w nie wpasować. jestem stara duszą. Nadążam za nowinkami technicznymi, ale za dzisiejszymi realiami życia w społeczeństwie, gdzie bycie chamskim, popularnym jak herbata, zmieniającym przyjaciół i partnerów jak rękawiczki wg aktualnych potrzeb i naginającym prawidła moralne... już nie. Jestem minimalistka. Mnie cieszą rzeczy proste.


Kod:
Panować nad marzeniami aby się w nich nie zatracić.
Uśmiech
Zweryfikujesz?[/quote]


Jestem niepoprawna marzycielką. Potrafię uciec w świat marzeń nawet na jawie. Mój umysł tworzy historie, które sprawiają mi przyjemność. Zawsze potrafiłam po przeczytanej książce odłożyć ją i dopowiedzieć ciąg dalszy, albo zmienić zakończenie, które nie odpowiadało moim oczekiwaniom. Ot, dziwna jestem... wiem Oczko
Najchętniej uciekam w przyrodę, gdzie ładuje akumulatory. Nic tak nie uspokaja jak las, woda, albo cisza w górach. Tam moja dusza jest wolna - na łonie natury i ja jestem w pełni sobą.

Możesz mi podpowiedzieć co ogólnie znaczy powtarzający się u mnie władca? Ogólnie zdominował mój portret...

Cóz... łatwy żywot, to ja nie mam. Numerologia i nawet tarot potwierdzają....
Odpowiedz
#5

Cytryna napisał(a):Och, cieszę sie Masławie, że mi tak szybko odpisałes Oczko Bardzo dziekuję Buźki (...)

Co rozumiesz przez to, ze mogę komuś zrujnować życie? Jak rozumiesz postawę odwróconego maga w tej interpretacji?
No szybko po 3 tygodniach.... Rotfl


Na skutek powielania niekorzystnych schematów możesz komuś np zaniżyć poczucie własnej wartości.

Co do Cesarza/Władcy - jak zwał tak zwał...jest symbolem władzy.....może powinnaś się wziąć za siebie?
Odpowiedz
#6

Masław napisał(a):No szybko po 3 tygodniach.... Rotfl

Zważywszy na Twój tryb życia i pracy, to jesteś szybki jak błyskawica, co bardzo doceniam Kwiatek


Cytat:Na skutek powielania niekorzystnych schematów możesz komuś np zaniżyć poczucie własnej wartości.
Póki co, to jedynie moje poczucie wartości maleje, bo zwłaszcza mam tendencje to wybaczania i łagodzenia sporów lub złych sytuacji z osobami, które być może powinnam zostawić w spokoju, a nawet zamknąć za nimi drzwi. Na klucz.
Ale przemyślę to, co napisałeś. Z wiekiem nauczyłam sie coraz mniej oceniać ludzi i oduczam się słów : nigdy i zawsze w myśleniu i postępowaniu. Człowiek myśli jedno (jakby postąpił), a życie weryfikuje postawy i często robimy coś, o co byśmy się nawet nie podejrzewali Myśli


Cytat:Co do Cesarza/Władcy - jak zwał tak zwał...jest symbolem władzy.....może powinnaś się wziąć za siebie?
Staram się Oczko Pod każdym względem. Choć ciężko mi idzie obróbka własnej osoby.... Zmęczony
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości