Warsztat 42 - Kurs syna
#1

Dziewczynki moj syn Przemek we wrzesniu pojechal do Warszawy na pewien kurs

1. Co to za kurs?
2. Jak dlugo trwal?
3. Jaki talent w nim wykorzystal?

Zaznaczam , ze to trudny warsztat ale kazdy szczegol sie liczy wiec piszcie co widzicie w kartach Uśmiech
Trzymam za Was kciuki, powodzenia Buźki Buźki Buźki

P.S. Rozwiazanie za tydzien w niedzielę Uśmiech
Odpowiedz
#2

Ups, czyzby temat byl nudny? Uśmiech
Odpowiedz
#3

hej, mam takie karty

1. Co to za kurs? Diabeł
2. Jak dlugo trwal? 6buław
3. Jaki talent w nim wykorzystal? paz pucharów

Nie wiem czy to nie był jakis kurs aktorski? Choc 6 buław bardziej mówi tu o czasie wiec trwał 6 godz lub 6 dni. Krótki kurs. Kurs miał za zadanie umiejestnosc manipulacji czyms lub kims. Mogł dotczyc zwierzat, niesienia pomocy tez to na podst pazika pucharów bo to ktos pomocny. Ten Diabeł mi daje do myslenia. no chyba ze kurs barmana i chodzi o drinki tez pasuje bo diabeł ma duzo wspolnego z alkoholem a pazik pucharów podaje puchar.
Takie mam skojarzenia Uśmiech
Odpowiedz
#4

Dziekuję slicznie Mufinko!

Zapraszam kolejnych uczestnikow. Uśmiech
Odpowiedz
#5

1. Co to za kurs - 10 denarów, as buław, 4 denarów
Zważywszy, że wyszły denary, kurs miał związek z finansami, może księgowości, managerski, doradców finansowych, bankowości, ubezpieczenia?
2. Ile trwał - królowa denarów, 2 kielichów, Kapłan - 7 - 10 dni
3. Jakie talenty syn wykorzystał - as kielichów, król buław, 3 buław
Przede wszystkim swoją ogromną kreatywność, zdolność do dzielenia się swoimi uczuciami, zdolność do wpływania na innych, a także zapał i silną wolę w dążeniu do celu.
Odpowiedz
#6

Dziękuję Zubrowko Kwiatek

Zapraszam kolejne osoby Uśmiech
Odpowiedz
#7

Spróbuję i ja Uśmiech
Co to za kurs - As mieczy. Wydaje mi się, że mógłby to być kurs samorozwoju, jakieś szkolenie psychologiczne, coś, dzięki czemu podniesie zwoje kwalifikacje. Kojarzy mi się też ze sztukami walki, bo miecz, a poza tym one nie opierają się tylko na technice, ale też wewnętrznych odczuciach, spokoju.
Jak długo trwał - Cesarz. 4 godziny lub 4 dni.
Jaki talent w nim wykorzystał? - X mieczy. Znowu te miecze. W kontekście talentu interpretuję tę kartę jako asertywność, umiejętność panowania nad emocjami.
Odpowiedz
#8

Dziekuje Filifionko Uśmiech
Odpowiedz
#9

jaki to kurs-4 buławy-coś związane z nieruchomościami?,jakieś szkolenie związane ze swoim własnym biznesem?
czas Sprawiedliwość-11 dni
jaki talent wykorzystywał-
paź mieczy ,rycerz buław-logiczne myślenie,szybkie podejmowanie decyzji,odwaga
Odpowiedz
#10

Dziekuje Uśmiech
Odpowiedz
#11

Jaki to kurs? 3 Mieczy..hmmm..wyglada na to, ze karta pokazala otoczka towarzyszaca sytuacji, wiec uczenie sie, zapamietywanie tekstow i informacji..ale moze to byc cos zwiazanego z filozofia, choc jakios mi to nie pasuje..bardziej bym stawiala na jakas dyplomacje, kurs "mowy ciala" lub czegos, zwiazanego z informacja- dziennikarstwo lub reporterka.. Bezradny zupelnie nie mam jasnosci jesli o ta karte chodzi w kwestiach zawodowych..

Jak dlugo trwal? Krolowa Pucharow..i tu problem, bo jak doczytalam ta karta to czas nieokreslony..ale jakos tak obstawialabym 4 tygodnie..aczkolwiek 4 tyg bez szkoly ( bo pojechal do Warszawy) byloby ciezko, wiec raczej 4 dni..

Jaki talent w nim wykorzystal? 7 Bulaw..przebojowosc, samodzilenosc, obrona swoich racji, parcie do przodu, spontanicznosc i odwaga..pewno ma wszystkie te cechy Oklaski
Odpowiedz
#12

Dziekuje Poranna Ciszo Kwiatek

Wieczorem rozwiazanie wiec zachecam tych , ktorzy jeszcze nie wzieli udzialu Uśmiech
Odpowiedz
#13

Dziewczynki moj syn pojechal na dwudniowy kurs dubbingu. Podkladal swoj glos pod postaci z ekranu. Szkolil emisje glosu, jego modulacje. Gral rozne postaci jak aktor i byl w towarzystwie aktorskim. Najblizej rozwiazania byla Muffinka i Poranna Cisza i mialam powazny dylemat ktorej przyznac pierwsze miejsce. Zadecydowala tu odpowiedz o dlugosc tego kursu i Muffinka napisala ze to byl krotki kurs i rzeczywiscie tak bylo, dlatego ona wygrala a Poranna Cisza zostaje wyrozniona bo jej interpretacja byla bardzo bliska prawdy.

Gratuluje wszystkim bardzo serdecznie a szczegolnie zwyciezczyni- Muffince, brawo!
Odpowiedz
#14

Gratulacje! Uśmiech
Odpowiedz
#15

Dziekuje Uśmiech Szok jestem zaskoczona


bo to było pierwsze co napisałam ale bardziej miało zwiazek z karta 6 buław -kiedys widziałam karte , na której była faktycznie scena i aktor i tłumy biły brawo.
I ta karta była jakos dla mnie wazna ... nie wiem czemu. Dalej poszłam juz w interpertacji analizujac karty .
No teraz patrzac to paz puch to jednak słuzenie pomoca - swoim głosem Uśmiech No ale nie byłam przekonana a pomysłow było kilka.

Czyli co mam załozyc watek z kolejnym warsztatem?
Swoja droga bardzo fajnu kurs , cos nowego, fajne doswiadczenia i nowe umiejęstności. Oklaski
Odpowiedz
#16

Tak Muffinko , zakladaj swoj warsztat.

Tak, z kursu jest syn bardzo zadowolonyOczko
Odpowiedz
#17

Brawo Mufineczko Oklaski Oklaski Oklaski gratulacje, Lady dziekuje za fajny warsztat Buziak
Odpowiedz
#18

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Gratulacje dla Wszystkich uczestników Warsztatu... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#19

dzkekujemy , pychotka Raffaello Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości