Wenus
#1

Kochani,
w swoim kosmogramie mam kwadraturę wenus-pluton i opozycję wenus - saturn.
Wenus jest w 10 domu w Lwie, Pluton w 2 domu Skorpion a Saturn w 4 domu w Wodniku.
Strasznie mnie martwi szczególnie, ten kwadrat wenus -pluton.
Jeśli macie jakieś doświadczenia, bardzo proszę napiszcie swoje spostrzeżenia.
Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#2

Powinnas to interpretowac jako polkrzyz w znakach stalych.
Czy nie ma zadnych innych aspektow do tej Wenus?
A Co Ciebie konkretnie w tym aspekcie martwi?
I czy masz Wage na Ascendencie? Jakimi domami rzadza poszczegolne planety?
Odpowiedz
#3

Jeszcze sekstyl Wenus do Ascedentu.
Ascedent w Wadze.
Wydaje mi się, że aspekt wenus-pluton nie jest najlepszą sprawąSmutny

Słońce w Domu 10
Księżyc w Domu 9
Merkury w Domu 10
Wenus w Domu 10
Mars w Domu 8
Jowisz w Domu 11
Saturn w Domu 4
Uran w Domu 3
Neptun w Domu 3
Pluton w Domu 2
Ceres w Domu 4
Odpowiedz
#4

No nie jest to najlatwiejszy aspekt, ale nic nie determinuje. Musialabys podac caly kosmogram tutaj aby mozna bylo cos wyczytac.

Ale musisz powiedziec z czym dokladnie masz problem bo analiza calego horoskopu to dosyc czasochlonna sprawa.
Odpowiedz
#5

<!-- m --><a class="postlink" href="http://iv.pl/images/59787136517663889496.gif">http://iv.pl/images/59787136517663889496.gif</a><!-- m -->
Jeśli możesz i masz czas, możesz proszę sprawdzić czy te aspekty wpływają negatywnie na moje relacje?
Słyszałam, że to właśnie aspekty wenus z innymi planetami mają wpływ na to jak wygląda nasze życie miłosne, jednak jestem kompletnym amatorem jeśli chodzi o astrologię i tyle wiem, co przeczytam na forach.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#6

Tak, zdecydowanie ten aspekt moze wplywac negatywnie na relacje. Zalezy od Ciebie, pamietaj, ze wszystko mozna w zyciu przepracowac. Ale moze swiadomosc tego w czym tkwi problem pomoze Tobie w pracy nad soba.

Choc nie tylko, gdyz Wenus jest u Ciebie dystrybutorem pierwszego domu, wiec tego ktory mowi o Tobie. Najwazniejsza jednak tutaj planeta jest Pluton, ktory jest na czubku tego polkrzyza (czerwony trojkat). To polaczenie daje Tobie wielka sile i determinacje, jestes w stanie zrozumiec ludzi i dotrzec do tego co sie dzieje gleboko w ich psychice. Tylko przy Plutonie czasami taka wiedza jest potem zupelnie podswiadomie wykorzystywana do kontroli nad innymi. Problemem tutaj moze byc wobec tego brak wolnosci w relacji, gdyz jest ta kontrola z Twojej strony. Inna strona jest pragnienie jej wiecznie na tym pozomie intensywnosci aby cos sie dzialo. Aby byla pasja itd. W dazeniu do tego, mozesz zupelnie podswiadomie kontrolowac osobe, czyli nie zaulwazac jej pragnien czy tego, ze moze ona chce robic cos innego. Ogolnie z tymi aspektami, bo dochodzi do tego Satun, mozesz czasami byc zimna jak lod a chwile pozniej kipiec emocjami. Tutaj zachowanie rownowagi miedzy tymi rzeczami moze byc trudne. Relacje ogolnie mozesz traktowac ambicjonalnie.

Co do zwiazkow partnerskich - Dom VII to ten mowiacy o naszych zwiazkach z ludzmi. I tutaj jest on pusty a rzadzony przez Marsa w domu 8 - ktory znow ma troszke plutoniczne wlasciwosci. Wiec zno partnerstwo sluzy temu aby wejsc gdzies gleboko, partnerzy maja prowokowac swego odzaju pasje, czy ogolnie sytuacje ekstemalne . Ma byc gleboko emocjonalnie.
Odpowiedz
#7

Bardzo dziękujęUśmiech
Bardzo trafna interpretacja, dziękuję za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#8

Twoja wiecznie niepewna siebie osobowosc ma glebokie podloze emocjonalne przeniesione z dziecinstwa. Przede wszystkim (o ile poprawnie i dokladnie znasz czas urodzin) musialabys odpowiedziec sobie na kilka pytan , ktore sa kluczowe dla Twojego wczesnego dziecinstwa:

1/ Jak ukladaly sie Tobie relacje z Matka - wyglada na to ze ciagle jej przy Tobie niebylo bo byla gdzies daleko , albo studiowala za granica , albo czesto zmieniala miejsce pobytu przy czym byla niezmiernie czula na swoim punkcie jesli chodzi o to jak dobrze sie Toba zajmuje.

2/ Ojciec tez Cie traktowal bardzo surowo i dosyc wczesnie Cie opuscil. Co takiego sie stalo pomiedzy Twoim Ojcem I Matka gdy mialas ok. 13-14 lat ? Czy ojciec byl zgryzliwy I dokuczliwy, albo moze duzo starszy od mamy ?

3/ Czy Twoja mama nie miala jeszcze jednego dziecka , ktore umarlo ( np.poronienie ) i przez to byla nadopiekuncza w stosunku do Ciebie?

4/ Horoskop wskazuje na duzy brak poczucia stabilizacji emocjonalnej (braki w poczuciu wlasnej wartosci) poprzez tarcia i konflikty w domu pomiedzy matka a ojcem....

Twoje pytania o relacje mesko - damskie sa przeniesieniem tych niepewnosci (ktora nabylas w dziecinstwie). Brak w Twoim horoskopie zywiolu wody w wystarczajacej ilosci aby poradzic sobie z tymi problemami samodzielnie. Jednoczesnie relacje partnerskie to staly Temat Twoich rozmyslan.

To sa pytania, na ktore musisz znalezc odpowiedz zeby powoli stanac twarza w twarz z kwadraturami Wenus/Merkury-Pluton oraz Pluton - Saturn ...Kluczem do odpowiedzi bedzie ego Twojej matki - dlaczego byla w stosunku do Ciebie tak zdystansowana emocjonalnie ?

Pozdrawiam.... Pociesza

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości