Warsztat 43 - Poświęcenie
#1

Zadaje chyba dość proste pytanie. Postanowiłam, że kilka dni poświęce na coś (od wczoraj - sobota 8listopada ) , co to takiego?
Pytania możecie sobie dobierać dowolnie według potrzeb Uśmiech

Zapraszam  Kwiatek
Odpowiedz
#2

Muffinko rozwiazanie za tydzien?
Odpowiedz
#3

Tak, myśle że tak najlepiej chyba ze wolicie wcześniej ?
Odpowiedz
#4

Sama okresl, to Twoj warsztatOczko
Odpowiedz
#5

to niech bedzie tydzien Uśmiech zapraszam
Odpowiedz
#6

5monet+ sprawiedliwosc+9kielichow

bedziesz na diecie przez ten czas...
Odpowiedz
#7

Bobku dziekuje za Twoją odpowiedz, czekam na kolejne osoby i Wasze wersje Kwiatek
Odpowiedz
#8

2 kielichów, król kielichów, 7 mieczy
Spędzisz ten czas z ukochanym, ale w nietypowy sposób. W lecie powiedziałabym, że pojedziecie z namiotem, ale teraz, może włóczęga po okolicy, jakieś gry na świeżym powietrzu?
Odpowiedz
#9

dziękuje Żubrówko za udział , zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#10

Na co Muffinka poswieci kilka dni?- 10 Bulaw(-)

Na pozbycie sie czegos co Ci przeszkadza, ciazy. Moze porzadki zrobisz w domku, lub pocwiczysz sobie. Nadrobisz jakies zaleglosci, ktore wczesniej odkladalas, moze bedziesz sie uczyla albo napiszesz jakas prace? Skupisz sie na sobie, zadbasz o siebie. Moze tez odciazysz kogos od jakiegos obowiazku, zaopiekujesz sie dzieckiem, zwierzakiem?
Odpowiedz
#11

Dziekuje Lady za odpowiedż i zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#12

Krolowa Mieczy..kojarzy mi sie z przycinaniem czegos, porzadkowanie ogrodu, wycinanie lub przycinanie krzewow, wyrywanie zwiedlych roslin itp..moze tez byc porzadkowanie papierow, dokumentow lub korespondencji..
Odpowiedz
#13

Dziękuje Gosieńko za odpowiedz i zapraszam kolejne osoby Kwiatek
Odpowiedz
#14

Postanowiłam, ze wynik podam wieczorem w piątek , tak aby na weekend była juz nowa zagadka Uśmiech
Odpowiedz
#15

Zachecam do wziecia udziału w warsztacie , mysle czy nie skrócic terminu gdyz nie ma dzisiaj ani jednego wpisu .

Zrobie wiec tak jesli jutro do godz 20 (sroda) nie pojawia sie nowe wpisy podam odpowiedz , bez sensu aby warsztat wisiał tyle czasu martwy

Krysiu jesli możesz usuń mój poprzedni wpis o piątku bo to za długo .
Odpowiedz
#16

6Kielichów Paz Mieczy 2Kielichow

Mufinko wrócisz do czegoś co odkładałaś ,porządków ,nauki ,ćwiczeń ,kontaktu z kimś bliskim .Byc moze zakupisz cos co bedzie Ci pomagalo przy pracy ,zadbasz o siebie wyciszając sie,zmienisz cos w wyglądzie .Pozbędziesz nałogu ,a moze po prostu poszukasz dodatkowego zajęcia . Oczko
Odpowiedz
#17

Dziękuje Liluś Kwiatek Zapraszam jeszcze osoby, które nie wzięły udziału a maja ochote ale moze wstydzą sie lub boja, to zabawa piszcie śmiało.

Jesli nikt nie dopisze odpowiedzi do środy do godz 20 podaje wyniki
Odpowiedz
#18

Wieża, Rycerz kielichów, 10 mieczy.
Mam wrażenie, że chcesz skończyć z czymś, co było dotychczas i zacząć to od nowa, zupełnie inaczej. Może chodzi o styl odżywiania się, życia. Może chcesz zdobyć jakieś informacje, podjąć jakąś ważną decyzję i dajesz sobie czas na przemyślenie, zestawienie za i przeciw. Może to przeprowadzka lub zmiana stanowiska pracy?
Odpowiedz
#19

Filifionko dziekuje Kwiatek piszcie Kochani bo o godz 20 chciałam dzisiaj zakonczyc warsztat chyba, ze bedzie więcej chętnych - wszystko zalezy od Was Buźki
Odpowiedz
#20

Daje odpowiedz : od soboty codziennie mam wieczór filmowy . Leca wszystkie ostatnie nowosci kinowe cd itp po 3 - 4 filmy .

Czytałam wszystkie odpowiedzi po kilka razy i naprawde mam problem.
Mam problem bo nikt o tym nie wspomniał , zapytałam więc co zrobic i wyszło mi koło fortuny. Losowanie .Zaraz napisze kto został wylosowany do zadawania kolejnej zagadki. Kwiatek
Odpowiedz
#21

A czy zamysl nie byl taki aby obejrzec te zalegle filmy, ktore wczesniej nie mialas czasu obejrzec?
Odpowiedz
#22

Wylosowałam Filifionke Oklaski
Dziekuje Kochane za udział , odpowiedzi były ciekawe i po tych kartach sama bym nie wpadła na to. Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości