Ania777 -TPP
#1

WitajcieUśmiech jestem ania urodzilam sie 14.05.1990. Mam do was prosbe,ktore z was byloby tak mile i okreslilo mi moj portret psychologiczny?
Bylabym bardzo wdzieczna Uśmiech pozdrowionka
Odpowiedz
#2

Ania777
poniżej portret. Piramidkę wleję później.

14 05 1990

Łooooo Kochana Ty to masz tu nieźle namieszane.
W pozycji lęków XIX dodatkowo odwrócone poprzez taką samą kartę w roku urodzenia. Patrząc na piramidkę to mam wrażenie że dzieciństwo upłynęło pod znakiem chorób – jakaś rekonwalescencja?
Może jakaś ułomność przez co masz niskie poczucie wartości ? W skali od 1 do 10 Twoje poczucie własne wartości to pewnie z minus 4 Oczko. Ale spokojnie w drugim okresie życie pozwoli Ci to na wyjście z pozycji zahukanej dziewczynki do „wzoru do naśladowania”. Musisz pracować nad swoją godnością, wartością. Pamiętaj że to że w czymś idzie Ci gorzej to nie powód do rozpaczania – po prostu masz inne zdolności o których możesz jeszcze nie wiedzieć.
Karty ostrzegają abyś nigdy nie straciła poczucia własnej wartości !!! może tak być w końcowym okresie życia ale nie poddawaj się . Bo tak naprawdę jesteś taką Kapłanką życia domowego dążąc do osiągnięcia pełni szczęścia i zadowolenia.
Harmonię osiągasz poprzez kontakty dobre kontakty z rodziną i dojrzały system wartości.
Cele życia jest budowa własnej wartości poprzez tworzenie prawidłowych relacji z innymi. Masz do tego umiejętność zarządzania i pracy nad Sobą. Wymaganie więcej od Siebie niż od Innych.
Postrzegasz Siebie jako osobę potrafiącą się dopasować do nawet niekorzystnych zmian losu ale czasem tracisz wiarę w to i wątpisz czy sobie poradzisz …szczególnie finansowo.
Inni szanują Cię za to że jesteś osobą rodziną oraz przede wszystkim za to że masz jasny światopogląd.
Komfort karmiczny osiągniesz poprzez zagłębienie się we własnym wnętrzu ale bez uzewnętrzniania swoich problemów aby nie robić z siebie ofiary. Musisz zacząć działać bo mogłaś być zbyt pasywna.

Proszę o weryfikację.Uśmiech
Odpowiedz
#3

Cześć dzieki wielki za moj portret. Dlugo mnie tu nie bylo i nie mialam jak podziękować; ) doceniam to co zrobiłeś dla mnie Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości